Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
8. dec 2009

hašli, ja som na tom podobne..tiež to potom doma rozdýchavam.. 😠 a väčšinou ma večer napadne niečo z práce..ako napr. dnes 😝 a potom neviem spať 😒

andy, my máme mať tiež nejaké novoty od nového roka...a to som sa ešte nenaučila ani po starom poriadne čo treba 😅

mňa toto počasie tak ničí..úplne mi vykrúca nohy...ja už chcem jaaaaaaaaaaaaar 😵

aadula
8. dec 2009

hodila som link na FB z jasličiek Mikuláša, tak ak máte chuť mrknite 🙂

tatolu
8. dec 2009

Ja som pridala drobce tu na MK 😉
No deti spia, idem telefonovať a potom možno aj učiť by sa bolo treba 😉

emily333
8. dec 2009

tatolu aky su zlatunky ako sa talcia na jednej stolicke 😉

renka9
autor
8. dec 2009

ahojte 😵
jaka byrokracia vladne na tomto svete 😠 😠
cela rodina sme ako na ihlach, lebo babke zacali chodit upomienky, ze nema zaplatene, elektriku, plyn, telefon a pod. Ide o to, ze vsetko bolo pisane na dedka, a este sa to nestihlo vsetko vybavit na babku, a nase premudrele postarky to skratka nedorucovali, ale vracali naspat.dnes som volala na Telekom, povedali ze sa mame stazovat, ze nemaju pravo nedorucit obalku, pokial to nieje do vlastnych ruk, a nepotrebuju podpis...jaka som nasr..a 😠

renka9
autor
8. dec 2009

inak Angelika urobila zo seba hrdinku 😀 , kazdemu rozprava, ako vsetci doma hladali nejaku karticku, ale az "skutocne" ona, ju nastastie nasla 😀 , ale ze skutocne ona ju stratila, to nehovori 😀

emily333
8. dec 2009

ta to co za pripad dorucuje postuu 😠 😠 😠 božinku

emily333
8. dec 2009

renka to su detaili a tych sa nehovoriii 😀 😀 babenky kde ste vsetky?

andreah70
8. dec 2009

emily ordinujemeeeeeeeee 😀 😀 😀

reni to máte inak divné poštárky 😠

tatotu akí su už veľkí a zlatučkí 🙂

adulka chutnučkí sú tí jasličkári, len som dobre nevedela identifikovať Samka je v tom červenom tak na rohu stola ? štvrtí od kraja stola ?

cica13
8. dec 2009

ordinujemeeeeeeeeee 🙂 🙂

renka9
autor
8. dec 2009

a samozrejme babke nechodili ani upomienky, ved tam bolo dedkove meno, nieee? vracali to naspat, az pekne krasne babku odpojili od telefonu, a samozrejme, platila penale, atd, atd... 😠 😠 😠

renka9
autor
8. dec 2009

dobru noc, volno sa skoncilo, zajtra do prace 😵

adulka, mne to foto na FB neslo otvorit ☹ , ale urcite su krasnucki

tatolu, mas peknucke deticky 🙂

andreah70
8. dec 2009

boooooooože čítam po sebe že štvrtí jasné že malo byť štvrtý 😀 😀

reni mala kliknúť na ten link čo tam dala adulka 🙂

idem aj ja off dobrúúúú 🙂

tatolu
8. dec 2009

Dobrú nôcku 😉
Som tu iba na skok medzi učením 😀

tatolu
8. dec 2009

Som ja ale nezdvorilá, pravdaže ďakujem za tie moje krpce 😉

emily333
9. dec 2009

dobre ranko 😉 😵

tatolu
9. dec 2009

dobré 😵

cica13
9. dec 2009

dobrééé 😉 ...ale uprsane ☹ ☹

tatolu
9. dec 2009

No veru, aj tu stále prší, ale deň môže byť aj tak pekný 😵

cica13
9. dec 2009

tak, tak Tatolu....ale radsej by som, keby uz nasnezilo 🙂

andreah70
9. dec 2009

ahojte 🙂
u nás neprší, ale je zamračené

už som stihla s deťmi očné vyšetrenie, Dominovi sa to dosť zhoršilo ........povedala mi že mu opäť hrozí operácia ☹ že počká pol roka a potom sa uvidí, či sa to ustáli alebo to bude horšie 😒 on dosť vyrástol tak to zhoršenie je spôsobené tým ☹ Nika OK tak ako minule 🙂

lilu18
9. dec 2009

uprsane ranko aj od nas

Vcera som uz sem nestihla ☹ cely den sme mali posuuty..neskoro poobede zaspala aj neskoro vecer..to som zalahla s nou 😀

Ale som vas aspon pocitala

Tatolu//ta varecha pomohla,ale az ked ju pocitila na zadku 😀

Cica//tak certik bude//som zvedava aky mal uspech

Adulka//jaslicky no uzasne fotecky..cmuk na vycmuckanie su tam 😲 😲 😲 Samko je v cervenom?

Reni//nakoniec zaspala a pekne babiky si pokupila,my tento rok nebudeme babiky kupovat az bud.nas to caka 😀 aspon mam tip co o rok

Emily//no rehlim sa na tm ..harem by chcel doma ne??

lilu18
9. dec 2009

Andy sme naraz hodili ☹ co ma Domi z ockom?zabieha? ☹

cica13
9. dec 2009

Andy...to mi je luto..... ☹ a co s tym ma?

Lilu...tak snad si ten vynechany vcerajsok dnes s nami vynahradis 😀

lilu18
9. dec 2009

cicuus no snad 😀 len zase neviem kedy zaspi..potvora 😀

uz neprsii 😀

cica13
9. dec 2009

Ani u nas uz neprsi....ale tma je hrozna 😠

andreah70
9. dec 2009

má strabismus /škúlenie/ ale ten typ čo sa nelieči lepením oka. On má hlavne vadu svalu, že mu neudrží oko v správnej polohe. Už bol operovaný na jedno oko raz a na druhé dva krát /6-8 rokoch/...............mne dr. vravela že bude asi treba ešte v puberte ďalšia operácia, ale čím to bude neskôr tým lepšie, lebo keď prestane rásť tak by sa to malo ustáliť.

lilu18
9. dec 2009

Andy tak som si dobre tipla ze zabieha. MM brat mal ako dieta to iste aj nosil okuliariky a po operacii sa to napravilo a odvtedy je oko Ok. Tak drzim palceky nech je tiez Ok aj ked bude treba operovat ved zase pomoze.

iwusska
9. dec 2009

avojteeeeeeeee 😵
ja len na skok, makam o 106, busim dobehnut zameskane 😵 😵
andy drzim palceky nech to vsetko dobre dopadne 🤐 🤐 🤐

tatolu
9. dec 2009

Andy, juj, operácia - brrr
Ja som také niečo ešte nepodstúpila, tak mi je veľmi všetkých ľúto, keď toto musia riešiť. 😔

Ani u nás neprší už. MM je po nočnej a fláka sa niekde po doktoroch. Hádam sa niekde s autom nevykotil 😔 🤐.

Dnes už nevládzem ani variť. Polievka zo včera, grís je už spravený a iba zemiačky varím, asi im ich dám iba s mliečkom 😔. A už by som ich aj von mala vychystať, a ani popostielané nemám....
No ale sa dnes krútim 😠