Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
9. dec 2009

Andy.....ved ked vsade naokolo vladne vianocna atmosfera....tak som aj foto nahodila, ale skoda, ze to je ledva vidiet ☹
Sme sa s MM bavili, ze mozno David, ktory je postihnuty bude viac v niecom vynikat ako Filip 😀

andreah70
9. dec 2009

my sa akurát rozhodujeme či pôjdeme v nedelu do Blavy, Nika hrá s ŠKP tak by sme to spojili pozreli hádzanú, vianočné trhy a aj babičku.............ešte uvidím aké bude počasie

tatolu
9. dec 2009

Cicuš, som musela ešte raz kuknúť na nik. 😉 Pekné foto 😉
Cmučík je už teraz šikovný a stále bude viac a viac 😵
Ja idem sedieť pri PC do polnoci, lebo sa musím prihlásiť na skúšku a najskôr bude možné 10.12 o 00.00 😀 🙄

bodka13
9. dec 2009

som si vás prečítala a idem do postielky...ráno do roboty

Hasler...u nás Vianoce asi nebudú ☹ lebo od 18.12 robíme každý deň-končíme na Štedrý deň o 12:00hod 😠

Cicuš..pekná fotka 😉

hasleerka
9. dec 2009

bodka teda budeš to mať riadne náročné ... ja som aj rada že som zatial len brigádnik, že moc nerobím ... je to od toho šéfa dosť kruté, že vás dal tak robiť, lenže zase človek si nenavyberá ... snád to nejak zvládnete 😉

idem aj ja predsa len haji, dobrú

cica13
9. dec 2009

andy....ak budeme doma, tak by sme mohli dat stretko na trhoch 🙂

Joooj...dakujem za pochvalu fotky a aj cmucika.....skoda, ze tu neni ten smajlo co je na skype....ten co sa cervena 😀

andreah70
9. dec 2009

bodka tak to je teda fakt zlé takto v kuse robiť pred sviatkami 😖 dúfam že vás aspoň riadne zaplatí

idem aj ja do hajan dobrúú

emily333
9. dec 2009

idme aj ja dobruuu

bodka13
9. dec 2009

dobrú nôcku 😔 🙂

tatolu
9. dec 2009

Dobrú nôcku mamulienky 😉

andreah70
10. dec 2009

dobré ránko 🙂
u nás neprší a zatiaľ je tma 😀 😀

andreah70
10. dec 2009

ešte spíte 😀 to sa niekomu žije

u nás už vyšlo slniečko 😵 😵

tatolu
10. dec 2009

Tu je mlha 😀
Polievka sa dovára a druhé robí mm 😉
Mám veget 😀 , kým ma deti nevyhodia od PC 😝

hasleerka
10. dec 2009

ahojte ... tu vykuklo slniečko, a potvora ukázalo že mám na jednom okne šmuhy ☹

tatolu
10. dec 2009

Hasli, zasvieť 😉 , vtedy vraj ľmuhy nevidieť 😀

lilu18
10. dec 2009

ranko

Haslerka len jednu smuhu?/to si dobra ja som este ani okna nezacala 😀 vcera som kupelku zacala a aj skoncila musim kupit daco cim tu ciernotu vydrhnem 😠

hasleerka
10. dec 2009

a čože nikde nikto ??? ja som práve dokukala modré z neba ... krásne to bolo, aj som si poplakala 😢

lilu18
10. dec 2009

tu soooooooooooom,ved je obeeed. 😀 Ja som pozerala akurat tak na dno vane 😀 😀 😀

lilu18
10. dec 2009

kde steeeeeeeeeeeee... ☹ ☹ ☹

cica13
10. dec 2009

Tu sooom, ahojjteeeeeeeee 🙂

cica13
10. dec 2009

Emilyyyyyyyyy...kde siiiiiiiiii????????????????????????

Chceme ta s Lilu pripravit na to, ze 27.2.....sme u teba ako na koni 😀 😀 😀 😀 v Kosiciach ma koncert nasa laska od puberty...Eros Ramazzotti........reku by sme u teba prespali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lilu18
10. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 Emilyyyyyyyyy mas dost velky baraaak?? bude zurka 😀 😀 😀

cica13
10. dec 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 kto sa prida????????

cica13
10. dec 2009

http://listky.zoznam.sk/Podujatie_search.asp?ID... skoda, ze tu neni ten smajlo, co na skype...co mu blikaju srdiecka na hlave ☹

cica13
10. dec 2009
https://www.youtube.com/watch?v=XUXrWLGT8pI

pri tejto pesnicke mam az zimomriavky na kozi.....je bozskaaaaa 🙂

hasleerka
10. dec 2009

no ja môžem ísť tiež na koncert, prípadne žeby emily nešla, tak ja s ňou zostanem hodím niekde kávičku a vínečko ... a ako tam pôjdeme ... cica stočíte to cez PB a hodíte ma do kufra???

cica13
10. dec 2009

Hasli....to je este vo hviezdach, ze ako pojdeme....a ci vobec pojdeme....keby boli Kesice blizsie...tak nevaham ani minutu a lilu tiez nie 🙂

hasleerka
10. dec 2009

no a z KE do MI to nie je daleko, nechce sa mi kukať na mape?

aadula
10. dec 2009

ahojte, to tu dnes je tak tíško? 😕

hasleerka
10. dec 2009

adulka, všetky už asi vypekajú ... my sme teraz tiež urobili cesto na škoricovníky a ideme o chvíľu robiť