Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
23. dec 2009

ja som sa pridala do klubu 28.12. o 21:24 hodine 😉

cica13
23. dec 2009

Andy....tak to mame podobne rovnake menu......my mame oplatky s medom, kyslu hribovicu a kapra so salatom... 😀

andreah70
23. dec 2009

cicuš ja kapustnicu varím len kvoli mm lebo u nich sa varila ja s deťmi si dám hríbovicu a mm kapustnicu 😀 my sme kapustnicu varili až na silvestra - novoročnú /po opici dobre padne kyslé/ 😀 😀

cica13
23. dec 2009

Andy...presne tak aj my....kapustnica az na Silvestra 😀 😀 😀 MM tiez bol zvyknuty na kapustnicu,ale ako sme zacali spolu byvat , tak sa preorientoval na nasu hribovicu 😀 😀 😀
A ake hriby tam davas? Mlete alebo cele? Lebo my uvarime susene a potom ich pomelieme...teda mamina to tak robi....ja som ju sama este nevarila, kedze stale sme u nej.. 🙂

renka9
autor
23. dec 2009

aj ja si varim sama pre seba hribovicu 😉 , ja kapustnicu neluuuubim

andreah70
23. dec 2009

sušené uvarím a potom ich rozmixujem urobím zátrepku so šlahačkou ochutím a papám 😀 😀

andreah70
23. dec 2009

nikde nikoho, asi už hajáte 🙂
prajem vám dobrú noc 🙂 a krásne a pohodové prežite vianočných sviatkov 😵 😵 😵

renka9
autor
23. dec 2009

AJ JA IDEM HAJI 😔
vesele vianoce 😵 😵 😵 😵

hasleerka
23. dec 2009

ja som ešte tu len som bola prekontrolovať balíčky a nachystať do tašiek aby babka zajtra mohla dávať pod stromček kým budeme vonku s prskavkami

bodka13
23. dec 2009

😕 ste ma tuším spomínali..............tak tu zase mátožím 😀 😀 😀

zemiaky sú uvarené a ostatné všetko až zajtrateda dnes 😕 keď prídem z roboty

Na stole ryby a iné dobroty,
dnes príde i láska, vykroč jej oproti,
nepokaz nikomu ten večer sviatočný,
veď patrí každému – je predsa vianočný.

pekné Vianoce želá Bodka+ujo Bodko a naši dvaja čertíci 😵 😵 😵

cica13
23. dec 2009

Nezabudnite, že sa Ježiško narodil v chlieve. Takže sa vykašlite na vianočné upratovanie, aby sa u vás cítil ako doma! 😀 😀 😀

ŠŤASTNÉ A VESELÉ VIANOČNÉ SVIATKY, VEĽA DARČEKOV KINDERKÁM A HLAVNE VEĽA RODINNEJ POHODIČKY ZO SRDCA PRAJÚ
CMÚČIKOVCI 😵 😵

zuzu13
24. dec 2009

Krásne Vianoce s vločkami šťastia,
zabalené kúzlom lásky,
prikryté perinkou splnených snov
a plamienky pohody a pokoja
Vám žela zuzu13 s rodinou
😵 😵 😵

aadula
24. dec 2009

Nech vianočný zvonček Vám k šťastiu zvoní,
nech vianočný čas v lásku sa zmení,
a tak krásne ako sa hviezda ligoce,
tak nádherné a šťastné Vám prajem Vianoce 😵 😵 😵

aadula
24. dec 2009

ja som sa k vám 19.2. pridala 🙂

u nás klasika...oblátky s medom a cesnakom, kapustnica, ryba, šalát a kade čo ..ovocie, medovníky... 😝 😝

sme mali hroznú noc, Samko nevedel spať, zas mi kašle a to teraz dobrat atb. 😠 . ráno vstal vysmiaty, akoby celú noc v pohode spal..a v noci chce len ocka...ja ho nemôžem na ruky zobrať..vykrikuje osooo

tú hríbovicu to počujem 1x 😕 , to musí byť dobréééé, ja milujem všetko čo je z hríbov 😵

bodečka myslím na teba, vydrž to doobeda a máš voľnooooo 😉

iwusska
24. dec 2009

Tym najkrajsim darcekom k Vianociam nie je nic co sa zlatom ligoce, je to usmev, laska, pohladenie-nad taky dar nie je......Vesele Vianoce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zo srdca zela Iwusska, Ninka, Natalka, Misenka a Dodko 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

andreah70
24. dec 2009

Na stole je kapor a iné dobroty,
uprostred sviečka a stromček oproti.
Nech vládne pohoda v dnešný deň sviatočný,
nech plný lásky je tento čas vianočný.
Krásne a pohodové prežitie vianočných sviatkov praje Andrea, Veronika, Dominik a Ľuboš 😵 😵 😵

zuzadlo
24. dec 2009

aj ked som popriala uz vcera,ale este raz vam dievcata zelam krasne a pohodove sviatky

lilu18
24. dec 2009

tiez prajeme krasne Vianoce plne lasky,zdravia a rodinnej pohody. Liluovci 😀

renka9
autor
24. dec 2009

Malicky anjelik v okne stal ,
krasne Vianoce vsetkym prial.
Aby v novom roku zdravie , stastie, lasku mali
a stale sa na seba pekne usmievali.

VESELE VIANOCEEEEEEEEEEEEEEEEEE 🙂 🙂 🙂 🙂

praju Renkovci 😀
Renka, Mirko, Kristinka, Angelika 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

emily333
24. dec 2009

babenky prajeme vam kraaasne vianoce 😵 😵 😵 😵 az teraz mi naskocil net tak dufam ze vydrziii dlho aby sa mi aj mamina dovolala 🙂

tatolu
24. dec 2009

Dievčatá krásne vianočné sviatky 😉
My asme už dávno po večeri, darčeky rozbalené a už mi tu všetkými hračkami vytrubujú. Mm išiel na nočnú, tak sme to poriešili trochu skôr 😉

emily333
24. dec 2009

aj my uz sme po vecery a aj darecky sme uz otvorili a sme spokojnyyy 😀 😀

zuzadlo
24. dec 2009

aj my sme po veceri uz davno,erik bol velmi netrpezlivy a az mal slzy v ociach,tak sme vecerali o pool piatej,tak je tolko radosti,len lenka tu stale hra na nervy-gitaru 😀 😀

aadula
24. dec 2009

ahojte, tiež sme po večeri a pozretí darčekov od Ježiška 😵 Saminovi sa najviac páčili papiere 😀 a samozrejme všeeetky autá ..tu jazdí s nimi po byte 😀 Aj ocinovi sa páčila Samova gitara a autíčko na ďaľkové 😅
tak kto idete na polnočnú, nech vydržíte byť čulí 😉

emily333
24. dec 2009

jeej asi ficia gitary 😀 aj janko dostal nahradne struny aj som citala na balicku gitary ale nepochopila som ze coo tak som sa pytala maminho domaceho a on ze gitary 😀 😀

renka9
autor
24. dec 2009

ahojte, mm je tiez na nocnej, stihli sme sa aj povadit 😝 😠
angelika si sklada puzzle, kris nieco pozera.
ja som dostala dve pyzama, jedno mi je velikanske, je to asi tak XXXXL 😠 , a druhe od svokry mi je male 😝 ...takze nic, musim si kupit sama 😒 . dostala som sj Vasilkovu, tak sa asi do nej pustim 😉

aadula
25. dec 2009

renka, tiež som dostala pyžamo 😅 ..som ho neskúšala, ale určite bude dobré a od dcéry naušnice a taký sprej do kabelky.., ale asi ho budem nosiť len ako dekoráciu 😉

tatolu
25. dec 2009

Adka, už som kukla fotečky 😉
Máš doma riadnych beťárov, z očí im iba šibalstvo vykukuje 😵

U nás tiež letí gitara a potom aj vysávač 😉

tatolu
25. dec 2009

Ách, zas som zabudla pozdraviť 😔

A dnes som mm vymkla - stál 20 minút pred domom 😀 , ešte dobre, že už na dvore, ináč by si susedia mysleli, že naschvál 😀 😀 😀

aadula
25. dec 2009

tatolu sa tu rehním 😀 ty si podarená, sa iste tešil tm..ešte že nie je už zima 😀 😀 , tak Paťa to už pubiška je..mami a takto ma odfoť a ešte takto...a malý sa nechcel fotiť, tak som ledva pár fotiek narobila 😝