Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
5. jan 2010

budu new foto???supiis ..tesiim 😵

emily333
5. jan 2010

iwus potom mamee bobalky a file a zemiakovu kasu nemam cas na zemikovi salat 😵 no mm uz ja sikovny rozbombardoval celu spalnu mam bordel ako v tanku este ze mam tolko izieb ze sa mame kde prestahovat 😀

iwusska
5. jan 2010

emily 😀 😀 😀 😀

cica13
5. jan 2010

Babyyyy...u nas je hroznaaaaaa poladovicaaaa, a to mame ist na navstevu 😀 zoberieme korcule 😅

renka9
autor
5. jan 2010

ahojte 😵
po prvom dni v robote v Novom roku som to vzdala, a dnes som doma 😀
ale nie 😒 , som s Angelikou na OČRke, stale ma kaslik, bolel ju zubok, napuchlo jej licko, mala z toho horucku...tak dnes jej vrtali zubok, a mala tam hnis ☹
ja som tiez marod, vcera , aj ked som sa uz tesila do roboty, tak mi tam bolo priserne, mala som zvysenu teplotu...ale nasa DR. ma dovolenku, tak nemam ani lieky, no hadam ma to nejak prejde. Ale choroby nas drzia cele sviatky, nemozeme sa z toho vylizat 😒 sa
idem vas precitat, co ste popisali 😉

iwusska
5. jan 2010

reni ahoj....to ma mrzi ze sa vas ta choroba tak drzi ☹ ☹ rychlo sa uzdravte a Angelike posielam cmucik, chudatko este aj zubcek ju trapi ☹ 🤐

renka9
autor
5. jan 2010

dakujeme 😉

renka9
autor
5. jan 2010

Mile ANDREJKY 🙂 🙂 🙂
vsetko len to najlepsie Vam prajem, a vela sexualnej sviezosti 🙂 🙂 🙂

aadula
5. jan 2010

renkaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 ďakujem

a niekedy aj taká očr-ka dobre padne..len nech to malej rýchlo prejde 😉

emily333
5. jan 2010

tak my sme uz po veceri 😉 mam veget este by mi trebalo saty zo skrin vyhadzat no len mam dilemu kam ich spracem 😠 asi len do obyvacky na gauc a prikrijem foliou

andreah70
5. jan 2010

ďakujem aj ostatným za gratulácie 🙂

Adulka aj ja tebe prajem všetko, všetko najlepšie 😵 😵 😵

Angelike prajem skoré uzdravenie, Reni aj ja mám OČR, ale v robote som bola 😀

Domkovi je už lepšie ale ešte má zvýšenú teplotu, tušim to ale chytá teraz mňa 😖 ...........čosi na mňa lezie, ale mm to nie je 😀 😀

zuzadlo
5. jan 2010

ahojte hviezdy 🙂
andrejkam zelam vsetko najlepsie a najkrajsie k meninkam 🙂

cicus,my sme v tej najvacsaj poladovici isli z pohrebu v slavicom udoli,si to mala vidiet ako sme sa klzali

chorobkam zelam skore uzdravenie

zuzadlo
5. jan 2010

v BA sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂 ,hura

iwusska
5. jan 2010

ahoj zuzi 😵
vy ste boli na pohrebe? ☹ dufam ze nikto blizky....

zuzadlo
5. jan 2010

ahoj iwusik, svagrinej babke,navstevovali sme sa, bola velmi dobry clovek

doseti
5. jan 2010

ahojte
no vy ste včera riadne dlho kecali,ja som išla spať o 22:00,lebo tiež mi blbol net,nič sa mi nedalo otvoriť,tak som sa na to vyprdla,no ale vôbec som nemohla zaspať,asi som zvyknutá ísť neskoro spať až okolo polnoci až jednej 😒

andreah70
5. jan 2010

kočky ulievam fernetík samostatný alebo ako bavoráčik, šampanské, alebo červené vínko 😀 núkajte sa poháre sú plné (_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_)(_) a ešte oriešky (______) a chipsy (_______) 😀

zuzadlo
5. jan 2010

ja si prosim cervene ciste 🙂

zuzadlo
5. jan 2010

zase mi blbne kon 😠 ,uz treti den

andreah70
5. jan 2010

aj mne blbne teraz mi to načítavalo hadam 5 minút 😠 😠

bodka13
5. jan 2010

brý večer 🙂

už som si myslela,že sa sem ani nedostanem ☹ ...to čo je s tým koňom 😠 😠 😠

iwusska
5. jan 2010

vidim ze som dobre prisla 😀 mne ide konik normalne 😵 andy ja si dam bavoracik a bodka ti odkazuje ze pije hrusku, ale nemoze sa dostat na kona tiez jej blbne, tak som jej povedala ze jej objednam 😀

emily333
5. jan 2010

aj mne to blbne ale dobre som prisla mi zavonalo alko andy najprv si dam fernet potom bavoracik, cervene a na pretriezvenie sampus 😀 😀

bodka13
5. jan 2010

😕 😕 😕 😕 kde ste?

iwusska
5. jan 2010

bodka 😀 😀 😀
emily ty mas ale splav 😀 😀 😀

andreah70
5. jan 2010

tuuuuuuuuuu, boli sme s iwuskou na skype nešiel nám kôň, iwus povedala že skapal od toľkého alkoholu 😀 😀

andreah70
5. jan 2010

emily 😀 😀

emily333
5. jan 2010

ved ano ked som si otvorila konecne postu od rana a prislo mi ze mi neuznavaju z poistky denne odskodne 😠 😠 😠 asi to zrusim mam kde dat eurace

bodka13
5. jan 2010

to akože ti nič nedajú???

emily333
5. jan 2010

no este neviem este som dala jednu poistu a ak z nicoho nic zurusim a ich seriem 😠 😠