Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

zuzadlo
21. jan 2010

halo ,babulky 🙂
cicus,len im daj:-ň,ja tu tusim som jedna z mala co nefarmarcim a nerybnikarcim🙂,nemam na to cas a aj preto ignorujem kazdu ponuku-prepacte zienky,ale na fb som aj tak velmi malo a ked tak,. tak si pisem chvilku s neterkou a maaaaaaaaaaaaaaaaaaalo kedy s haslerkou 🙂 ,takze zhanat stretko 😀 😀 ,ivusik,na terchovej som bola par krat a velmi sa mi pacilo-hlavne to ticho,ale ja sa skusim aj spytat mojho svagra, ci by mi nepomohol v ubytku,ale zatial nic neslubujem,len by som rada vediet asi kedy by sme sa mohli zist a skusim vybavit 😉

iwusska
21. jan 2010

zuzi ja som tiez jedna z mala co nefarmarcim a ani akvarium nemam 😀 viem si aj uzitocnejsie vyplnit cas / tym nechcem nikoho urazit / a fakt neviem kedy by som to stihala....tuto chatu som objavila nahodou a velmi sa mi zapacila.....ale ked budete vyberat termin, tak mne ma Natalka 23.5. prijimanie, takze mne by vyhovovalo skor zaciatkom juna, alebo maja...

zuzadlo
21. jan 2010

ajoj iwusik🙂,aj mne by vyhovoval termin zaciatkom maja a naozaj na terchovej som bola par krat a je tam naozaj klud,babulky vyjadrite sa ako by vam vyhovoval termin a skusim nieco poriesit,ale samozrejme hladajte kazda🙂

iwusska
21. jan 2010

len neviem ci zaciatko maja nebude este chladno...mozno nie, mne by sa ale viac videlo zaciatkom juna...ale nech sa vyjadria aj ostatne 😉

zuzadlo
21. jan 2010

to mas pravdu iwusik,ale mne sa paci aj to co sem hodila cicus:-ň
naozaj si to treba pozriet a premysliet a aj dohodnut,lebo to je tu nevidiet a uz by sa aj malo nieco podnikat:-ň

zuzadlo
21. jan 2010

cicus ,aj ja mam lenku stale choru,ma strasne zlte sople,dnes sme skoncili pamycon a stale to pokracuje a aj kasel funguje,ale boli sme na kontrole a v pondelok by mohla ist do skoly

emily333
21. jan 2010

no uz som tu ja sa dufam prisposobim 😉 prave volala mamina na skype takaj jed depky zjanka pominuly kupyla chlapom obleky a mne saty bordove na ples 😵 Janko ma vytocil a to este tyzden bude doma och sa zcoknem som mu vypla notas a zakazala nanho chodit uz sa stihol pochvalit ze som ho prelozila na inu skolu 😠 😠

zuzadlo
21. jan 2010

emily a komu sa pochvalil-v skole?

iwusska
21. jan 2010

zuzi aj mne sa paci ten cicuskin penzion 😵 ale ved to je tiez Terchova 😀

emily333
21. jan 2010

zuzi nie kamosovi na ICQ som mu tam kukla a precitala

cica13
21. jan 2010

Reni, Ivi, co ste hodili linky, su sice pekne chaty, ale musite pozerat, kolko ludi sa tam zmesti......ja som to ratala, ze ked pojdeme vsetky s rodinami,tak nas bude 39 😀 😀 😀 😀

zuzadlo
21. jan 2010

dobre si ratala cicus:-´ň

emily333
21. jan 2010

vau to az tolko nas je? ale treba pozerat aj na eurace ☹

iwusska
21. jan 2010

cicus to nas je fakt tolko? 😕 😀 ale ratala si aj tie najmensie deturence?

zuzadlo
21. jan 2010

emily to mas pravdu,ale po bvacisne davaju aj zlavu pre tolko ludi naraz 😉

emily333
21. jan 2010

ved to bude invazia na stredko 😀 😀 😀

hasleerka
21. jan 2010

bodečka dúfam že vás nezatopilo, dávali akurát v správach ... cica ale si nás veru porátala , to bude akcia ... na tej tvojej chate dávajú aj množstevnú zľavu, takže pri našom počte pôjdeme možno aj zdarma 😀 😀 😀

ja už zisťujem spoj , ako sa tam dostanem ...

zuzadlo
21. jan 2010

iwusik,ved ked si ratas,len ty,ja cicus,tak nas je 13 a to nepisem ostatok🙂,sa nedopocitam 😀

zuzadlo
21. jan 2010

hasli ,hladaj aj ty nejaku chatu 😀 , spoj m,ozes aj potom 🙂

andreah70
21. jan 2010

ahoj aj mňa pripočítajte 😀 😀

cicuš si nás pekne spérovala, ale ja som FB možno 15 min. denne a niekedy ani to nie 😉
včera som sem tiež nakukovala a tu nikoho ☹ ale tušim stretko nás všetky privolalo 😀

aj mne sa páči ten penzion čo hodila cica 😉

hasleerka
21. jan 2010

zuzi som písala že ja už žiadnu nehľadám, mne sa moc páči tá cicuškina chata ... a vy beriete aj manželov??? lebo ja eee

neviete nejaký link kde by som si mohla vytlačiť kalendár na chladničku

aadula
21. jan 2010

cicuš, decembrovky sa ešte nerozhodli ..teda ak som dobre čítala...a neviem, ale vidí sa mi, že sa tam ešte rozhoduje aj medzi Rančom u Bobiho a to je tu pri nás ...., tá chata čo je ten širák ak dobre píšem je pekné..len ja sa dopredu nejak nesľubujem nikam...naša finančná situácia vôbec nie je taká ružová ako som si myslela, že bude ak nastúpim do práce 😠 , dúfam, že aspoň na jednu noc sa nám podarí prísť...

hašli ja ked pôjdem určite aj s mm 😉 , však ked sa v noci bude žúrovať, kto bude strážiť malé deti na izbe? 😀

zuzadlo
21. jan 2010

adulik, mas pravdu,a aj varit niekto musi a ja mam mm kuchara🙂,len neviem ci ho dostanem niekam-hadam ano 😉

hasleerka
21. jan 2010

no tak u mňa to bude horšie , tak ja neviem či by mm išiel ... neviem ako bude robiť a voľno si brať nemôže, bo sme radi že vôbec robí ...

aadula
21. jan 2010

tuším to bol šuštiak nie širák že? 😅

aadula
21. jan 2010

tak aj mm pracuje na smeny...a tiež neviem ako čo bude.. keby to nebolo moc ďaleko, tak by sme určite prišli...aj ked na otočku...nerada plánujem tak dopredu...a nerada sa teším...lebo potom to na figu dopadne...myslím..bud sa nikam neide..alebo sa niečo udeje..tak ja musím len tak opatrnúčko 😅

zuzadlo
21. jan 2010

idem od vas babulky,mam tu neterku s kamosom ,tak sa im idem venovat,papa

cica13
21. jan 2010

Ivi, ratala som aj najmensie kinderka....i ked ja si zoberiem cestovnu postielku.....ved pocet by sa potom upresnil...a samozrejme , ze beriem aj MM 😀 😀

Aduli...ty skus napisat, ze nepojdes tak ta......ved uz zarabas.....my sme teraz tiez na tom biedne...financna kriza postihla zivnostnikov, ale stretko si neodpustim, aj ked by som mala ecka spod zeme vykopat.... 😀

Tie co mate muzov smenarov, skuste napisat, kedy maju volno a nejako ten termin snad sklbime 😵