Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

zuzadlo
22. jan 2010

tak aj ja idem haji, dobru nocku 😔

zuzadlo
23. jan 2010

kde ste,co dospavate to vcerajsie ponocovanie? 🙂 🙂

hasleerka
23. jan 2010

dobré ránko ... no nikde nikto .... my so Zuzkou sa hráme na farme .... Miška už našťastie teplotu nemám

hasleerka
23. jan 2010

jej zuzi čauko

zuzadlo
23. jan 2010

ahoj hasli 😉 ,to je dobre ze miska uz neteplotuje,rychlo sa vyzdravte

zuzadlo
23. jan 2010

ja mam teraz klud,deti isli do samorina, fotit sa 🙂 ,uz som si stiahla dokumentarny film o velrybach ,tak pozeram 😉

hasleerka
23. jan 2010

no super ... tie moje deti nemajú chúdiatka kde ísť ... ja utieram prach a varím a hodím točiť aj práčku

zuzadlo
23. jan 2010

mne sa uz jedna dotocila toci sa druha 😉

hasleerka
23. jan 2010

no podte obedovať fazulka s kapustou a k tomu zemiakové osúšky

zuzadlo
23. jan 2010

to si dam,ja ponukam este chinu a ryzu 🙂

zuzadlo
23. jan 2010

lucim sa ,idem si zarobit peniazky na prieskum trhu 🙂

aadula
23. jan 2010

ahojte, keby som vedela, že tu klábosnicujete..tak odtiaľto vyženiem mm 😀 ..sa tu večer usadil...

Na Orave dobre, na Orave zdravo..ale decembrovky, tak mali vlani stretko tuším prvý júnový týždeň a mali riadnu zimu 😉 , tak keby u Iwušky na dvore 😀 ..to by bolo pre dospelých zohrievania domácou 😀 😀 😀

http://www.venda.sk/sk/ubytovanie-penziony/levi...

http://www.venda.sk/sk/ubytovanie-penziony/star...

toto je pri nás..len tá bažantnica tam je len 17 lôžok ..to je škoda..lebo tam je veľmi dobre..je to akoby uzavretý dvor..a ohnisko veľké na opekanie..aj gulečník...vonku pre deti..no super by tam bolo...a je tam blízko soľná jaskyňa kto by chcel ísť..a kúsok odtiaľ hron a tam premáva kompa do druhej dediny, kde je vlastne ten Ranč u Bobiho...a tam zas dobre varia..a sú tam koníky pre deti pojazdiť si...

renka9
autor
23. jan 2010

dobreeee raneckooooooo 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , uz som vyspinkana 😉
hned ma svokra najedovala 😠 😠 😠 citala si novy cas, a bola tam Alena Heribanova, a cudovala sa tomu, ake ma strasne vrasky okolo oci...ja jej na to, ved uz ma svoje roky, tusim 55, ona mi na to , ze to vsetko robi to malovanie 😠 😠 😠 😠 tak som sa hned najedovala....kiezby som v 5 tke vyzerala tak ako Alena Heribanova 😕 . Som sa jej pytala, z coho mali zeny pred 50-100rokmi vrasky , ked sa nemalovali, zvlast na dedine, povedala, ze vrasky nemali 😠 😠 😠 😠 ...ach jaaaaaaaaaj.......hlavne ze v 50tke vyzerali na 80.

aadula
23. jan 2010

renka, máš moj obdiv, že s nou vydržíš taaak dlho pod jednou strechou...a veru Alenka vyzerá dobre...a že vrásky...však ona sa iste stará veľmi dobre o seba...ked je žena na obrazovke...tak musííí...

zuzadlo
23. jan 2010

halo,kde ste?bryyyyyyyyyy vecer 😉

hasleerka
23. jan 2010

zuzi ja som tu, len tu nik ... konečne

zuzadlo
23. jan 2010

ja som tu hasli,len zase ten kon akosi blbne 😠

zuzadlo
23. jan 2010

erika mam v bodikoch u svokrovcov,chcel ist uz vcera,ale mm nenastartoval auto, tak sme museli dobit baterku,lenka ta stale len zuje ,pred chvilkou zbuchala 10ks rybie prsty a kasu a uz si pyta zase jest-srotovnik jeden 🙂

renka9
autor
23. jan 2010

halooooo halooooooooooooooo 😲 😲 😲 😲

hasleerka
23. jan 2010

zuzi a čo boli deti v samorine?

zuzadlo
23. jan 2010

ano boli hasli,v stredu budu foto: 🙂

hasleerka
23. jan 2010

zuzi to prvé neni drahé len škoda že nie sú fokty izieb a spoločných priestorov

hasleerka
23. jan 2010

to druhé je náš šuštiak

zuzadlo
23. jan 2010

este uvidim,co mi povie svagor, ma dost moznosti ohladom ubytka,len neviem ci pre tolko ludi 🙂

hasleerka
23. jan 2010

no ja som tiež voľačo kuknite: http://www.benango.szm.com/cennik_Benango.htm

emily333
23. jan 2010

awojte uz som konecne domka 😉 nakrajala som vam trosku tlacenky nukajte sa 😉

renka9
autor
23. jan 2010

jeeej, no tak na kunovsku priehradu by som to mala na skok 😀