Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
10. mar 2010

no neva aspon viem ze som prvaaa 😀 😀 😀

aadula
10. mar 2010

ahojte

renka skoré uzdravenie, našu Paťu tiež nejak brucho pobolieva, tak mám trošku obavy, aby nemala tiež nejakú tú črevnú onú 😝

andy, Nika je šikulka 😵 , som počula ten kameň čo ti odpadol zo srdca 😀 😉

u nás sa Paťka do varenia nechytá, ale do pečenia celkom aj áno 🙂

renka9
autor
10. mar 2010

emily, dakujem, mozem ti odprisahat, ze si prvo-prvucka 😀

ja som dnes prinutila kris umyt riady, najprv v poho, ale povedala, ze jansku misu umyvat nebude 😠 , ale musela 😀 , som jej povedala, ze ja tiez neumyvam len taniere a pohare

andy, od Veroniky sme ani ine neocakavali, ved je sikulka 😉 😉 😉

renka9
autor
10. mar 2010

jaaaj, a ten doktorko ma este chytil za celo, ze uhm, uhm, je tam nieco trosku zvysene 😀 / vtedy som nemala zvysenu teplotu /, a nasadil mi 2 balicky medipyrinu 1-2-2 😝

bodka13
10. mar 2010

😀 😀 😀 teda Reni to je aký super doktor 😀 😀 😀

emily333
10. mar 2010

veru mozno ze sa jemu žvysil ale tlak z takej kočky ako ty 😉 a som zabudla skore uzdraveni a Nike k super vysledkom blahozelam 😵

hasleerka
10. mar 2010

ahojte ... kukám že máme opäť novú maminu ... eya vitaj medzi nami

reni želám nech si skoro fit

tatolu
10. mar 2010

Dievčatá, takže neviem čo varil, lebo sme jedli zbytky zo včera 😉
Ale spravil krupicu pre deti na večer a prihrial mlieko na obed pre ne 😉

Andy, Bikla je šikovnica 😵 gratulujem 😉

hasleerka
10. mar 2010

kukám že Nika dopadla dobre, to je fajn... len tak dalej všetky deti, nech nám len radosť robíte...

andy ja moju ani nútiť do varenia asi nebudem, ak bude po mne, mne sa doma nič robiť nechcelo ... a teraz mám svoju domácnosť už musím ☹

emily ja tiež chodím s takým lístkom, vždy zabehnem za niekým známym, že daj štempel že ma nechceš 😀 😀 😀

emily Angeliky je až zajtra....

renka9
autor
10. mar 2010

tatolu, to si ani nekukla do hrncov, co kuchtil ? 😨 , ja by som jedla cerstve 😀

hasleerka
10. mar 2010

aha kukám že už aj zuzka to napísala o angelike ...

reni ja že ideš napísať kde ťa ten dr chytil a on iba na čelo 😀 😀 😀

idem sem pustiť babulkám dvdčko a nachystať im puding ... mám robiť viac, chcete aj pre váš???

renka9
autor
10. mar 2010

hasli nam nemusis, tusim spravim aj ja

mm ma tu zbadal za PC a hovori, ze tusim ti uz nic nieje ako vidim 😀

tatolu
10. mar 2010

Reni, on mi hneď povedal, keď som prišla z vonku s deťmi, že chcel pečienku spraviť, ale že zistil, že máme ešte kurátenko. Včera mi nebralo, tak ostalo z pondelka 🤐 😉

aadula
10. mar 2010

reni a len za čelo ťa chytil? 😀 😉 beťár jeden ujo

iwusska
10. mar 2010

ved to bol seriozny ujo doktor a nie stary chlipnik 😀 😀 😀

aadula
10. mar 2010

iwuška 😉 ja len srandujem ...či mu nie jemu tá teplota náhodou vystúpila pri pohľade na peknú mladú krv 😵

iwusska
10. mar 2010

adulka ja som to pochopila 😀 😀 😀

aadula
10. mar 2010

Samo nám akurát autíčkom demoluje steny 😝

iwusska
10. mar 2010

moje kukaju hanu mantavu 😝

aadula
10. mar 2010

iwuška, ja som nepochybovala o tom, že si to pochopila 😉 Samino tiež už pozná HM kričí..Montaňa 😅

iwusska
10. mar 2010

najnovsie Natalka ako velka fanusicka zahlasila, ze ju uz neznasa lebo Hnan je lesba 😝 😨 😀 no kde na to tie decka chodia

hasleerka
10. mar 2010

fíha HM je lesba .... nás už trochu prešlo to nadšenie ...

moje teraz kukali víly Bratz

aadula
10. mar 2010

iwuš, 😀 sa musím smiať...niekedy fakt majú deti hlášky...ale oni sú už asi prepozerané tými serialmi...Paťa tá sa pamätám, že pozerala tie víly, už ani neviem ako sa volali Weatch ..či ako sa to písalo...aj časopis sme kupovali..a prešlo ju to 😝

iwusska
10. mar 2010

adulik to boli Witch a aj moje baby to pozerali 😀
prave sa dopiekol celozrnny chlebik, u nas to momentalne vonia ako v pekarni 😝 😀 ak mate chut tak sa nukajte, ale treba fukat, este je horuuuuuci a aj cerstve masielko mame 😵

bodka13
10. mar 2010

Iwuska a kde si piekla chlebík? máš pekárničku 😕

iwusska
10. mar 2010

bodecka awooooj, ano mam pekarnicku od nasich, minule som spominala, ze som v nej robila cesto na kysnutu babovku a dnes som prvy krat piekla chlebik...prave sa hostime, je vyborny 😝 😝 😝

bodka13
10. mar 2010

😕 asi som prehliadla ...až sem cítim vôňu a počujem ako mlaskáte pri papaní 😀 😀 😀 😀

iwusska
10. mar 2010

si to vystihla 😝 😝 😝 ale ta vona je fakt nadherna, az nostek vykruca 😝 😀 nastav tanierik

emily333
10. mar 2010

my sme si doniesli origoš domacu klobasku k nukam k iwuškinmu chlebiku 😉 baby vy ste tu z dokiho riadneho chlipnika urobili 😀 😀

hasleerka
10. mar 2010

no super a ja som sa natlačila pudingom a tu sa teraz klobásy s chlebíkom núkajú ... kdeže to vopchám.... emily a dáka slivovička k tým klobáskam by nebola???? 😀 😀 😀

ja tiež dumám nad tou pekárnou, len stále rozpočet nedovolí...