Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
27. jún 2009

bodečka tak u vás už prší? tak aj tu iste za chvíľku bude..len aby to do tej 17.tej prešlo...ale to sa zvykne počasie zas meniť, tak hádam hej... ja som si také tričko ...športovoeleg. kúpila a mám také hnedé nohavice...chcela som si takú košeľu mám fajnovú...ale ešte ju nezapnem 😀 kúsok ešte musí z cecikov dole...ale vlani keď som kojila...tak 10cm chýbalo 😀 😀 ..však potom hodím fotky 😉

bodka13
27. jún 2009

...tak hoď z tých cecíkov sem 😀 😀 😀 ...a budeme spokojné obidve 😀 😀 😀 Davidko ma vycecal 😠 😀

...musím uvoľniť miesto mladším 😀 ..."že veď si chcela ísť do kuchyne" 😠 😀 strašný je ten krpec 😀 😀 😀

pekne sa zabav 😉

aadula
27. jún 2009

bodečka..aj z rici aj z cici hodím 😀 😀 ...aj u nás je občas boj o pc 😝 a už aj tu pršííííí

emily333
27. jún 2009

babenky u nas je esze furt horuco na to ze nad ranom bola burka ,ked bude zajtra tak horuco tak ideme do madarska na bazeny 😵 😵

bodka13
27. jún 2009

😕 ...som v kresielku 😀 potom ma ohláste 😀 😀 😀

tatolu
27. jún 2009

ahojte, hlásim príchod.
Neviem na ako dlho, ale musím vás aj prečítať 😉

tatolu
27. jún 2009

No z čítania nič a už zas musím ísť...
Zajtra sa dovalím 😉

renka9
autor
27. jún 2009

ahojte, babenky dakujem , ze na mna myslite, motolica povolila, ale hlavu mam stale taku cudnu, niezeby ma bolela, ale je to take cudne. Nakoniec som predsa robila sofera, bolo mi luto mm, ked tam bolo pivko zadarmo, aby si nedal...super sme sa bavili, isli sme z firmy posledny o deviatej.Deti boli spokojne, mm tiez, a ja som rada, ze sa im pacilo 😉 .
adulka, aj ja som davala dokopy stretko, a tiez som bola ako na ihlach, je to predsa zodpovednost, ako to dopadne, kolki pridu a tak. M y sme sa tak super na stretku bavili, ze mi chalani nakazali, aby som to dala dokopy este v novembri 🙂

renka9
autor
27. jún 2009

tusim som tu sama, a vsetky zurujete, aj na skype je ticho.... 😕

bodka13
27. jún 2009

...ja som v kresielku 😀 😀 😀 ...celý deň je tu tichúčko ☹

emily333
27. jún 2009

babenku som tu len sa ucim tak ale uz mam dost 😉

renka9
autor
27. jún 2009

a co sa ucis?
bodka, v kresielku je sai fajno? 😉

renka9
autor
27. jún 2009

oprava- malo byt asi fajno

bodka13
27. jún 2009

...len sa v ňom oči nejako zatvárajú 😀 😀 😀 ...ani v telke nič nedávajú...ani na koníkovi nikto nepíše ☹ ...žeby znamenie ísť spať 😀

emily333
27. jún 2009

renka uz nic 😀

renka9
autor
27. jún 2009

asi aj ja idem, mm ma vola, ale aj tak nic nebude 😠 , vraj je unaveny / a potom ze len zeny sa vyhovaraju!/
vcera sa nam pre istotu zobudila nasa antikoncepcia 😠

emily333
27. jún 2009

mysme cez den nahanali bociana 😀 takze mam veget

renka9
autor
27. jún 2009

emily 😉 😉 😉
drzim vam palce 🙂

bodka13
27. jún 2009

😕 😕 😕 a Janíčko nebol doma?

...reni veď ho ukecaj 😉 že to sa mu iba zdá že je unavený 😀 šup-šup kým sa antikocepcia nezobudí 😀 😀 😀

emily333
27. jún 2009

bodka nebol isiel na plavaren do MI tak sme si uživali samoty 😀

maca793
27. jún 2009

ahojte ste tu ešte? ja som doletela teraz k našim, bola som trošku von a reku pozriem si vás čo nové 😀

renka9
autor
27. jún 2009

aj ja si chcem uzivat samotu!!!!! 😀

maca793
27. jún 2009

to myslíš mňa? 😵

renka9
autor
27. jún 2009

ja myslim Emily, ze si uzivala samoty s mangelom ... 🙂

emily333
27. jún 2009

no idem haji prajem dobru nocku 😔

maca793
27. jún 2009

aha, takže som zase nepochopila nestíham ako zvyčajne 😠

renka9
autor
27. jún 2009

aj ja odchadzam, dobruuu 😔

maca793
27. jún 2009

dobrú 😔

aadula
28. jún 2009

ahojte, čítam, že včera tu bolo ticho...na stretku bolo suprovo ..toľko čo som sa včera nasmiala, som sa už nie...ani nepamätám... a tiež ako píše renka...všetci chcú stretko čím skôr..zatiaľ sa dohodlo, že sa urobí každý rok okolo tohoto dátumu, ale ktovie...možno by nebola taká dobrá atmosféra...o polnoci sme museli z toho podniku kde sme boli preč...tak sme sa ešte niektorý presunulu do iného....ale ja som už bola dosť unavená a tak o druhej som šla už domov 😝 😀 som sa bála, že Samko skoro vstane lebo mm šiel na dennú dnes..ale ja mám zlatého synčeka...vstal až o 8.30..čo sa stáva veľmi málokedy..a že v noci keď vstal ..že pozeral stále na moju posteľ...zlatinko moje 😀

tatolu
28. jún 2009

Aadulka som rada, že si sa bavila a ostatní tiež. 😉

No ja by som sa mala pomaly chystať na veľký výlet. Dnes mi donesú Lukyho a v utorok hajde do Kubína.
Budeme asi do bud.utorka, lebo v piatok mám slávnostný ceremoniál a tak bude treba dať niečo do poriadku.
Ale zatiaľ sa mi nechce robiť nič 😉