Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
3. nov 2009

ranajkyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀
David mi spal do 8.30 😀 asi preto, ze je tak hnusne vonku 😀

zuzadlo
3. nov 2009

naozaj je to pocko na spanie,nic sa mi nechce,len tak sa tu motkam a ucim sa s lenkou,aby nezabudla 🙂

iwusska
3. nov 2009

babyyyyyyyyyyyyyyyyy ale ved svieti slnieckooooooooooooooooo 😀 a ja mozem pokracovat v umyvani okien co som vcera zacala 😵

cica13
3. nov 2009

Iwi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............na orave vam svieti oskarko? Posli ho sem!

lekynka
3. nov 2009

Ďakujem všetkým. 🙂

Aj u nás svieti slniečko, ale mrzne. 😀

zuzadlo
3. nov 2009

aj ja chcem slniecko

iwus, pridi aj mne umyt 🙂

cica13
3. nov 2009

Zuzi...co hovoris na petrzalsky snezik? Skoda, ze sa to topi....ale snezi stale 😀

zuzadlo
3. nov 2009

cicus, ide mi to na nervy,ja taketo pocko nemusim ☹ ,ale ked uz ,tak kopec snehu a mraz 😉

iwusska
3. nov 2009

lekynka drzim palce aby vam to dobre dopadlo....urcite budes potrebovat strasne vela psychickej sily, ja som tiez zdravotak a som zvyknuta na rozne situacie, ale ked som bola v nemocnici s dcerkou tak som mala co robit, aby som zvladla co i len zvadzanie infuzie a pod. ☹ je to pre matku velmi tazke, ale musis vidiet ten pizitivny koniec, ze je to potrebne aby mohol tvoj chlapcek zit plnohodnotny zivot...a este jedno pozitivum a to je ze sa to vobec da takto liecit.....budeme tu vsetky na vas mysliet 🤐
cicus svieti a ko krasne 😎 😎 😎 😎 poslem ale len trosku 😀 aby aj nam daco ostalo

cica13
3. nov 2009

Zuzi, na Dlhych dieloch je uz 2cm snehu 😀 😀 😀 😀

zuzadlo
3. nov 2009

to musim byt ticho,lebo erik hnned vezme sanky 😀

iwusska
3. nov 2009

zuzi ked doumyvam svoje tak startujem metlu 😀

zuzadlo
3. nov 2009

dobre iwusik, len si vezmi prsiplast 🙂

naty1976
3. nov 2009

Ahojte dievčatá. Dnes som sa po dĺhom váhaní zaregistrovala. A Vaše fórum mi pripadalo najvhodnejšie. Už 3 dni sa zatiaľ len s manželom tešíme novinke, ktorú sme sa dozvedeli z testov. Čakáme 3 bábo. Dnes idem k lekárovi, dúfam. že bude všetko OK. Možno som nevhodne vstúpila do Vašej debaty, ale musela som sa sniekym o to podeliť. V práci a v rodine ešte nechem, je to priskoro.

iwusska
3. nov 2009

tak to bude asi problem....poskusam co mame doma 😀

zuzadlo
3. nov 2009

idem nieco navarit,aby mala iwusik teple,ked pride 🙂 a aby moje deti nezjedli mna 😀 ,zatial papa

maca793
3. nov 2009

ahojte, nebola som tu dlho ako sa máte? ja dobre, naštastie nie sme choré, takže jet o super

naty1976
3. nov 2009

Prepáčte asi som naozaj vstúpila nevhodne, nech sa darí kočky čaute

tatolu
3. nov 2009

Naty 😵 to je super 😉 a vítam Ťa. Takže tu budeme mať 2 krásne bábätká. Hídam sa aj na Emily prilepí, nech ste tri 😉

Macka ahoj. Už pracuješ normálne, alebo máš stále tôľko aktivít popri? 😉 Sa potom nečudujem, že nás obchádzaš, ale mohla by si knám aj častejšie nakuknúť 😉

naty1976
3. nov 2009

ďakujem krásne, asi sa budem musieť pozrieť do histórie, kto ešte čaká tretie..., ale somrada, že Vás je tu viac trojdetných aspoň načerpám viac info...

tatolu
3. nov 2009

Naty - ee neodchádzaj
😉
Horšie je, že doobeda tu menej ľudí straší 😔 . Teraz iba ja, ale poobede tu bude viac ľudí 😉
Idem tie moje krpce poobliekať a idem s nimi von. Včera sa ma jedna pani spýtala, či to mám deti zo škôlky 😔 . Každé išlo inou stranou a tá pani asi nebola odtiaľto 😉

maca793
3. nov 2009

nepracujem stále som na MD, ale nemám čas. k našim chodím len raz za čas teraz som v kaviarni, takže je to tak. a ak som u našich spať idem so sliepkami, takže sa mi nedá je to škoda, potom nemôžem byť s vami v kontakte a trošku si pokecať. ☹
ale chce to čas, raz si určite pc kúpim keď budem mať robotu. ak ju vôbec niekde zoženiem ☹

tatolu
3. nov 2009

Naty, Emily by nám veľmi chcela, tak jej hádam donesiete šťastie 😉
Včera sa k nám pridala aj Bejbynka, ktorá to už ma za pár 😉
Dozadu moc nečítaj, aby si sa nezhrozila 😉 Večer sa tu pije 😀

tatolu
3. nov 2009

Macka, však nie si tak ďaleko odo mňa 😉
A aj telefóny existujú 😀 , teda ja mám na telefonovanie čas len po 20tej 😔

tatolu
3. nov 2009

No idem, lebo už mi lyžičkami obíjajú všetko, na čo dosiahnu - uff 😝

naty1976
3. nov 2009

...to som rada, že ste tu taka super partia...(taký virtuálny žúr nemôže uškodiť)... no budem sa musieť troška dostať do vašich tém...
dúfam, že sa pošťastí všetkým, ktoré sa pokúšajú. S manželom sme sa snažili od mája. Predtým sme si mysleli, že to bude ľahké, ve´d obaja naši chlapci sa podarili takmer na prvý raz. Poviem, že už sme aj pochybovali. Hlavne po mojom zamlknutom potrate pred dvoma rokmi. Ale je to tu, ešte čo povie lekár, dnes..

andreah70
3. nov 2009

naty vítam ťa, kľudne zostaň, budeme sa tešiť s tebou z ďalšieho bábätka 😉

ahoj maca 😉

cica u nás teda nesneží, ale je hnusná hmla a zamračené 😒

už som späť aj od veterinára, takže má to zlomené dostala injekciu od bolesti a tiež nejaké lieky od bolesti, sádra sa mačke nedáva, povedal mi že sa to rieši dvoma spôsobmi: buď sa to zahojí samé, alebo sa musí operovať labka dať do nej pliešky a po čase pliešky opäť vybrať, ale to by bolo hrozne drahé veď len RTG stojí 50 €. Takže sme to nechali zatiaľ tak hadam sa jej to zrastie aj bez operácie, nemala to posunuté, je to čistá zlomenina.

dnes budem len po doktoroch behať za 😠 chvíľu idem s deckámi k zubárke na prehliadku

iwusska
3. nov 2009

andy ☹ chudatko muselo ju to dost boliet ked to ma zlomene 😖 dufam ze nebude treba operaciu....a to je dospela macicka alebo maciatko?
naty vitaj medzi nami dievcatami 😵 sa tu pekne rozrastame....a tebe by sa zisla taka mala princeznicka, ja mam doma tri 😀

cica13
3. nov 2009

Naty vtaj, a gratulujem k 3 tehotenstvu!

My sme tiez prveho splodili na prvy sup a pri Davidovi to trvalo 3/4 roka ☹

Andy...do kelu..50€ to je teda dost.....tak budeme drzat palce, nech sa cicuske (nie mne 😀 ) zrastie labka cim skor 😵

anarida
3. nov 2009

Naty vitaj 😉
Inak Ahojte my máme za sebou rušnú noc 😅 okrem "vyvolávania pôrodu" smeobskakovali Jurka celú noc mal 40 horúčky 😒 muž šiel s ním k lekárke som zvedava čo zas donesie