Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
9. júl 2009

mam sosovickovu polievocku, karfiolcek, nove zemiaciky a ako dezert chladeny melonik...kto si da???? 🙂

hasleerka
9. júl 2009

aká výhoda že ja nemusím kosiť ... ale na druhej strane možno by ma to bavilo

renka9
autor
9. júl 2009

u nas kosi svokra a MM 😀

andreah70
9. júl 2009

renka mne na pobytový tábor prispel polovičku svokor /to ako zo sociálneho fondu z roboty/ lebo to by sa nedalo pobytový stál tuším 160 € x 2 deti a tento prímeský čo chodia teraz 50 € za 5 dní
ja kosiť nemusím, na chate kosí svokor a na chalupe môj otec 😀

renka9
autor
9. júl 2009

andy, tak ty si uzivas aj chaty aj chalupy 😎 . a aky je v tom rozdiel, 🙂

netmona
9. júl 2009

jaj dievčata,,ja ked počujem kosiť,,tak nemam slof.. 😵

netmona
9. júl 2009

jaj,,inač dnes je pekne,,tak čo si pokosili doma tak idu po to , pre koníka,,nie modrého" 😅

iwusska
9. júl 2009

mna nastastie kosenie bavi.....zatial 😀

hasleerka
9. júl 2009

andy, ty bývaš na byte či dome? ... no ja idem dať Miške vaše cmučiky a antb. a ideme si pospať ...

cica13
9. júl 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀

Andy, ja mam obyvku tiez olivovo-zelenu ale mam ju kombinovu so svetlo zltou..dve steny take a dve take.....

Kosenie mi nespominajte, v sobotu som kosila a stacilo mi.... 😠 😠 😠

Hasli...Miske skore uzdravenie!!!! 🤐 🤐 🤐

Skusim sem hodit fotecku do pasu, kde nie som tak daleko....ale ked to bude blbo vyzerat, takhned ju vymenim.... 😀 😀 😀

iwusska
9. júl 2009

cicus mozes aj mne pokosit 😀

cica13
9. júl 2009

no vyskusala som rozne fotky, vsetky su otrasne male.... ☹ ☹ ☹

cica13
9. júl 2009

Ivi..pokosim ti, ked pridem na dlhsie...teraz pridem iba na spoznavaciu navstevu.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aadula
9. júl 2009

halo haloo 🙂 čítam, že tu kosíte, maľujete..nám by sa v spálni hrozne zišlo vymaľovať

cica, veď pozerám...ako som čítala ešte iná fotečka bola a zas iná

aadula
9. júl 2009

my sme boli vonku, konečne som sa bola trošku korčuľovať ..Paťka zatiaľ strážila malého

iwusska
9. júl 2009

boze cicus ty ale sokujes s tymi fotkami 😀 zlatucki ste 🤐 🤐
takze ku mne ides na poznavaci zajazd???? 😀 😀 😀

aadula
9. júl 2009

a potom z mini stretka vášho prosííme veľa fotieeek 🙂

cica13
9. júl 2009

To ste pozerali, ked stale ina fotka bola, co?? 😀 😀 😀 😀

Aduli...sportom ku zdraviu.... 😀 😀

Ivi...jasne, ze na poznavaci zajazd, nabuduce bude aj pracovny pobyt... 😀 😀 😀

aadula
9. júl 2009

to by ste mali urobiť pobyt...vy kávička, pohodička a pracovať len ústami a chlapi nech robia 😀

andreah70
9. júl 2009

cica foto môže byť 😀 už je vás aspoň trošku vidieť
hasler bývam v byte, na najväčšom sídlisku v TN.........cica ale na petržku nemá 😀
reni chalupa je v horách nad Bošácou na samote a je mojich rodičov a chata je pri vode v rekreačnom stredisku Zelená voda pri Novom meste n/V a je svokrovcov 😀

aadula
9. júl 2009

andrejka, to sa teda máte, tak na striedačku môžete chatovať až až

iwusska
9. júl 2009

adulka neviem ci budeme stihat urobit vela fotociek, ved sme sa s cicusikom tak dlho nevideli, celych 35 rokov 😀 a caka nas kopu roboty, vies co to je zvladnut flasu fernetu? 😀 😀 😀 😀

cica13
9. júl 2009

Aduli...no neviem fakt, ci bude na fotenie cas...Iwuska pise pravdu, nevideli sme sa celych 35 rokov (teda v nedelu z mojej strany bude tych celych 35 😀 ) ale neboj , jednu snad cvakneme pri fernetiku... 😝 😝 😝

Ale som smutna, lebo Natalka s Ninkou nebudu doma a ja som im malovatecka kupila.... 😢 😢 😢

cica13
9. júl 2009

Teraz mame s Adulkou podobne fotecky..kazda so svojim chrustikom na sedacke a Iwuska s 2 chrustikmi.... 😀 😀 😀

iwusska
9. júl 2009

ako si pekne sedkame v trojke, vsak? 😀 😀 😀 cicusik aj im je smutno ☹ ☹ ☹ ale ja im o tebe porozpravam, na co sa maju tesit 😵 😵 😵

cica13
9. júl 2009

Ivi...co tam o mne..tam o Filipovi im porozpravas.... 😀 😀 😀

iwusska
9. júl 2009

Filip je uz teraz zboznovany 😀 je rad na tebe 😵

cica13
9. júl 2009

jeezis...to radsej nie... 😀 😀 😀 😀

iwusska
9. júl 2009

precooooo???? ved mozes tiez Ninku trosku vychvalit 😀

emily333
9. júl 2009

tak ja uz som domka som sa pohadala mm a odisla ku kamoske tak mame tichu domacnost