Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
9. júl 2009

tak sme popratali..mm mi umyl v spálni a v detskej okná, ja som záclony povešala, on vysaval, ja postierala...však keď je doma, nech pomôže, no nie? 😉 dobre mi to padlo a teraz frčíme plienky kúpiť do DM-ky 😝

a kde je dnes lilu?

https://www.youtube.com/watch?v=MWfoi36_DVM
emily333
9. júl 2009

adulik mas zlateho mužička.aj moj je dakedy taky zlatý ale dnes ma riadne vytocil 😠

aadula
9. júl 2009

emily, jajaj..to aj mňa zvykne 😅 už sme sa vrátili a už je tu aj búrka 😝

aadula
9. júl 2009

emily a čo ti vyparatil?

hasleerka
9. júl 2009

ahojte ... tak aj na východe chlapi jedujú svoje pekné polovičky

cicuš a iwuš, super že vy sa uvidíte ... cica ja ti budem isto kývat ... ak tm pozná PB, tak sa dohodneme kde budem stát

andy , dávajú svokrovci tú chatu aj do prenájmu, či len pre vás

cica13
9. júl 2009

Hasli....zoberies si cerveny rucnicek a budes mi kyvat.... 😀 😀 😀 my zvykneme obcas stat na tej pumpe co je upne prva ked vojdes do Povazskej

hasleerka
9. júl 2009

adul to bolo super, som si zaspomínala 🙂

hasleerka
9. júl 2009

cica to je pred križovatkou, to mám daleko ... potom za križ. je hotel manín to tm možno pozná, za tým bude po pravej strane výšková budova a my budem na lavej strane ... a máte peknú fotečku 🙂

aadula
9. júl 2009

hašli ešte chceš spomínať? 😉

https://www.youtube.com/watch?v=DOgfd89UG-Q

😀 😀 😀 😀 na toto sme šaleli na jednej diske si pamätám 😀 😀 😀 😀

zuzadlo
9. júl 2009

ajojte babulky, 🙂

emily,nic si z toho nerob ,mna tiez vytocil,ale tak , ze som ho poslala 😠 😠 😠 ,mali sme sa stretnut a ked som tam po 5 minutach prisla ,tak naseho nauta nikde ,tak mu volam ,kde je a on mi blb oznami, ze uz doma 😠 😠 😠 ,tak som si aj poplakala

andreah70
9. júl 2009

booooooooože adula super pesnička.............vrátila ma mladých čias, keď som bola zamilovaná........na to sa tancovali slaďáky 😀 aj by som to nachvíľu vrátila

decká som už pobalila, teda u Niky len pretriedila tú plnú skriňu čo si nabalila.....vecí mala akoby išla na celý zbytok prázdnin 😀

už som si pustila aj mandarinku ..........táto pesnička frčala v tábore keď som začala chodiť s mm........rok po tábore sme sa zobrali a keď ma niesol cez sálu v náručí hrali nám mandarinku darinku 😀

andreah70
9. júl 2009

hasli zabudla som ti odpovedať svokrovci to neprenajímajú

renka9
autor
9. júl 2009

ahojte, tak bola som v tej nemocke za dedkom... Dr. mi hovoril, ze dedka prijali vlastne s tym, ze mu zlyhavalo srdiecko ☹ , a prekonal infarkt ☹ ☹ ☹ , je strasne zavodneny, len tu hodinku, co som bola pri nom mu odtieklo asi liter mocu. Strasne si vycitam, ze som mu nevolala sanitku hned v sobotu, ked som tam bola, a cakala som do pondelka na obvodnu 😖 . Ale vtedy sa stazoval len na to, ze ho bolia nohy....keby clovek vedel....dufam, ze ho trosicku daju do poriadku, aj ked ma uz 86 r. Ale sme sa smiali, dedko ma apetit, hovoril ze by strasne jedol, len nevie naco ma chut, a ze by si dal poharik vinka, su tam s nim aj mladsi chlapi na izbe tak mu hovoria - ujko, ved tu mame hrozno, mozeme presovat 😀 . jaaaj, asi tak, som z toho smutna ☹ ☹ ☹
a idem na nocnuuuuu, nechce sa mi 🙄

babacik
9. júl 2009

Ahojte bambulky ako sa mi mate 😉

netmona
9. júl 2009

babačik ,ahoj,,,,,ste tu dievčatá 😉

lilu18
9. júl 2009

ahojte priniesla som sem karfiol.nakzp yakial vas pocitam pakajte 🙂 kto ma chut aj yemiackz mam k tomu

aadula
9. júl 2009

andrejka som rada, že som ťa previedla do čias minulých 😀 ja to počúvam zas...normálne ma tu trasie na stoličke..a preto hej..už za pár dní ...som si Salka teraz hodila 😀 😀 tak ja mám iné spomienky na mandarinku 😝 😀ale to tu nemôžem písať.... 😀 😀 😀 😀

renka, v podstate buď rada...veď si mu pomohla..možno vaši by to brali, že sa sťažuje z počasia...alebo tak...si ho možno zachránila 🙂

cica13
9. júl 2009

Lilu...sulam sa na tej tvojej prehodenej klavesnici... 😀 😀 😀 😀

hasleerka
9. júl 2009

ahojte, len vám pozdravím a odchádzam za spolubývajúcim

aadula
9. júl 2009

hašliiii dobru nooooc 😵 😵 😵

lilu ja si dám ahooooooooooooooj

baby ja som si takú super náladu s tým Salkom urobila...že ma tu len natriasa.... 😀 😀 😀 😀

hasleerka
9. júl 2009

adula ešte som tu ... ako si nahodíš na yutobe

cica13
9. júl 2009

Aduli...ved vidim ta na skype...ako sa natriasas a nanakas 😀 😀 😀 😀 😀

lilu18
9. júl 2009

cica//nemozem si zvyknut a ked rychlo tukam tak to tak vyzera ☹

citam //uz ste jednou nohou na dovce 🙂

reni//nech sa deduskovi polepsi/neboj iste ho daju doporiadku

haslerka a co marod?

lilu18
9. júl 2009

cica new foto??mhm peknucka 🙂

lilu18
9. júl 2009

placem zatial nemam skype ☹ ☹ ☹

aadula
9. júl 2009
https://www.youtube.com/watch?v=vzDPKbaRhSk

sľubujem, už posledné...ale supeeer

hasleerka
9. júl 2009

lilu neboj dočkáš sa skype a zas budeme ako babky na trhu

malá hašlerka vobec nevyzerá byt chorá, furt tu vymyšla, preto musím aj končit, inak by sa neuložili ... tak papa

cica13
9. júl 2009

Lilu...dakujem... 😀

Neboj, bude aj skype... 😉

Nas Davidko je na titulke casopisu Slnecnica 😀 😀 https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...