Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
3. sep 2009

veru..tiez sa rehlim na vas... 😀 uz by mala byt nasa pukanka doma aj s pukanikmi 😀

lilu18
3. sep 2009

reni ..nech ti rzchlo nocna ubehne,,teda ja by som ju nezvladla 😔 😵

bodka13
3. sep 2009

u nás pršalo 🙂 ...inak dobrý večer prajem 🙂

hasler a nebolo ti lepšie zostať na md keď robota taká neistá...kamošky si povybavovali tú predĺženú a krpcov na 4 hodky aj do škôlky nosia 😉 ...aspoň nejaká istota prijmu 😉 aj keď nie veľkého ☹

idem sa prečítať do obrazu 😀 😀

aadula
3. sep 2009

veru ja tiež neviem či by som nočné zmákla...ja som taká spachtoška... , ale keby iná možnosť nebola..určite by som to nevzdala 😉

lilu18
3. sep 2009

adulka ja by som si tu inu moznost nasla al.vymyslela 😀

aadula
3. sep 2009

bodečka, tak o chvíľku prší aj u nás 🙂 aj sa teším, lebo som ako mechom capnutá 😝

bodka13
3. sep 2009

viete ako tu vonia umytý vzduch 😵 😵 😵

nebojte sa 😉 dokázali by ste aj nemožné...keď Martinko išiel do prvej začala som robiť nočné =iba nočné a vydržala som to 1rok a 2mesiace 😕

cica je už doma?

a zase prší 🙂

aadula
3. sep 2009

bodečka aj ja chcem dááážď a neviem či sú doma..., snáď sa nám ozve 🙂

lilu18
3. sep 2009

a u nas uz fuci riadny vietor,v noci iste zaprsi 😎

lilu18
3. sep 2009

dobru noc 😔 😲

aadula
3. sep 2009

lilu dobruuu

jankabambulka
3. sep 2009

aj u nás prší

bodka13
3. sep 2009

zamrzol mi počítač 😠
posielam dážď 🙂
lilu brúú 🙂

bodka13
3. sep 2009

😕 čo ste pospali?

je reklamááááá 😀 😀 😀 hijó na koňa 😀 😀 😀

hasleerka
3. sep 2009

halo zase neskoro ale predsa ...

bambulka aj u nás prší 😀 😀 😀

jankabambulka
3. sep 2009

už nie??
už som asi hodinu v spálni ale ked som vešala uterák tak začalo , rýchlo som zaťahovala rolety

jankabambulka
3. sep 2009

hasl-na vašej strane nepršalo??? to je divné!!! i keď kedysi chlap bol v garáži a bolá rýchlo schovaj veci z povesu a ja že prečo ?? tu hore bolo slniečko a pri garáži-ako je colnica pršaloa je to od seba vzdušnou čiarou cca 1-2km?

hasleerka
3. sep 2009

bodka ako myslíš vybaviť predlženú platenú ... to ti len tak nedajú ked máš zdravé dieťa ... a ja som prišla iba o jeden mesiac rodičáku, to snád dáko prežijeme ... a ja už chcem ísť do roboty, takže som ju musela dať do škôlky, lebo už potom mi ju nevezme

bambulka ešteže môj chlap nečíta tieto príspevky, možno by ti deti postrážil keby si mu slúbila 2xsex 😀 😀 😀

vidím že sa tu cica spomína, veru by už mohla prísť, aj mne chýba ☹

sasulec
3. sep 2009

ahoj bodka uz nas necitas?

hasleerka
3. sep 2009

bambulka prší ved sa smejem že aj u nás /s pritom sme z jedného mesta/ a už aj teraz trošína zahrmelo

jankabambulka
3. sep 2009

hals- ndalo mi to a vstala som z vyhriatej postiele - A PRŠÍIII a aj hrmí !!!!

jankabambulka
3. sep 2009

ja som myslela , že ozaj u vás neprší, zle som pochopila

bodka13
3. sep 2009

😔 dobrú nôcku

renka9
autor
4. sep 2009

dobre ranecko 😵 😵 😵

vstavat a cvicit !!! 😀

renka9
autor
4. sep 2009

nocnu som prezila, este jednu 😉

to ze som tu pisala vcera , ze robim za menej ako 500€ som reagovala na jednu temu, kde jedna mamina pisala ze za 500€ by nevstala z postele...alebo tak nejak to napisala... 😝 😝 😝

tatolu
4. sep 2009

Dobré ránko.
Tak u nás sa dášť spustil včera o 23.00.
A my sme mali odkrytú strechu, však var pršať nebude 😅 . Neviem prečo MM zakryl iba 1/2 strechy. Moc v tom dome nie je, iba veci pre deti - teraz už našťastie iba väčšie, ale aj tak sú to možno 5-6 veľkých krabíc

andreah70
4. sep 2009

Dobré ránko 🙂 akosi sa nám zjesenieva 😀 u nás síce už neprší ale je zamračené 😒
tatotu natiahnuť šnúri a sušiť ...........manžel si asi myslel že máš málo roboty tak ti nejakú pridal 😀 😀

andreah70
4. sep 2009

pozerám na ten môj príspevok a hľa hrubica malo byť šnúry 😀 😀 je vidno že som mala dva mesiace prázdnin

aadula
4. sep 2009

dobré ránko, Samko už zarezáva v jasličkách, on sa tam normálne teší..ráno doniesol botasky..postavil sa pri dvere a kričal mamamam..museli sme ísť... 😝 až mi je ľúto, že sa mu so mnou nepáči..a to by som sa mala tešiť, že mu je tam dobre..teda zatiaľ..ešte tam nespal..nevie čo ho čaká..

u nás tiež prší

renka, hm..my doma tiež väčšie platy nemáme..., tá dotyčná z drahého kraja musí byť ..nemá každý šťastie veľké éééčka zarábať 😉

andy, máš odpustené...ja teiž hoc kde po čase hrubky zbadám 😀

aadula
4. sep 2009

myslím po sebe hrubky