Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
6. sep 2009

Ahojte pukanky!
My sme na zahori, je tu kosa, sedim pred telkou zabalena v deke a pozeram na Nove Kamarad do dezde...moja srdcovka...🙂 a uz som asi aj dopozerala, lebo cmucik sa prave zobudil.

Reni, ja by som aj cely dom zarezervovala, ale uz to mal skoro vsetko plne.

tatolu
6. sep 2009

No kým deti akože spali, bola som vyvesiť prádlo. Brrrr, ale je tam zima 😒

Dnes sme mali opraženú rybku so zemiačkami a paradajkový šalátik. Polievočku sme mali zo včera - kuraciu s rezančekmi.
No dáme deťom druhé a asi ich riadne naobliekam a pôjdeme trochu von 😉

Zuzi, keď bude veľký, bude Ti smutno, že už nebude tak naviazaný na maminu 😉

janbari
6. sep 2009

babenky, pomôžte hlasovať o najkrajšiu fotečku na www.janbari.webnode.sk
môžete hlaSOVAť PROSíM O ZA FOTO č.2 vĎAKA🙂

zuzadlo
6. sep 2009

ahojte hviezdy,deti okupkane,navecerane,teraz sa pekne hraju,mamicka osprsena a uz ma klud 🙂

andreah70
6. sep 2009

zuzi neboj to prejde aj Domino robil cirkus či v škôlke a potom plakával aj v škole síce to trvalo dosť dlho ale teraz už neplače 😀
janbari ja som chcela aj zahlasovať ale nejde mi to 😠
ja som celé poobedie zavárala cviklu..............čo som sa dušovala po minulotýždňovej čalamáde že už nič zavárať nebudem 😀 😀

zuzadlo
6. sep 2009

andreah,vdaka,ved to nejako prezijeme🙂

aadula
6. sep 2009

cica Kamarát do d. ...ten milujem 😵 ach jo 😀

ja som si bola trošku zašportovať na korčuliach, toľko známych tam bolo, že popri tom sme si dobre pokecala 😀

malému tečú soplíky, chúďatko moje malé, tak ho to jeduje, len mrnká

zuzadlo
6. sep 2009

adulik,kup mu do nosteka sprej vincentku, mozes mu to dat za den kolkokrat chces a pomaha 😉

aadula
6. sep 2009

zuzi keď bol menší som mu libenar dávala a to mu pekne popreplachovalo noštek, teraz som mu olynt kúpila, ale dnes je ten nahorší deň ... zajtra myslím už bude lepšie...v noci sa mu to pustilo..však dospelého jeduje keď má nádchu, hrozne je nervozny, som mu dala aj nurofen a aj tak mrnká

emily333
6. sep 2009

ahojte hmm samko je chorenky? posielam uzdravujuci boztek 😵

aadula
6. sep 2009

emily ďakujem, ešte neviem či to je len zo zúbkov alebo fakt bude chorý..mm bol minulý týždeň usoplený..som mu kadejaké lieky pokúpila... a malý pri nás občas spáva a posledné noci teda dosť..., tak neviem či to od neho nechytil... a v kuse má ruky v ústach..úplne až bojuje s nimi v ústach

zuzadlo
6. sep 2009

tak nech sa co najskor uzdravi drobcek,ale to budu aj tie zubky

andreah70
6. sep 2009

saminkovi uzdravujúce božtek 🤐 🤐
jeeeej kočky teším sa jak pubiška 😀 že ide zasa superstár 😀 som zvedavá aké to bude

emily333
6. sep 2009

aj ja to kuk no cakam na kosice lebo bol z nami na puti jeden chalan co bol na kastingu ta som zvedava ci prejde niekam

zuzadlo
6. sep 2009

aj ja to kuk a popri tom bludim po pc

neviete co je s mackou? uz sa tu dlhsie neukazala

zuzadlo
6. sep 2009

andi,aj ja som povedala,ze uz nic zavarat nebudem a stale nieco 😉 ,ja uz to nemam kam davat

aadula
6. sep 2009

som trošken žehlila, ale nepreháňam to ..nechala som aj na zajtra, nejak nevládzem stáť..ma chrbát boli 😝 a tiež pozeráme super star 😀

aadula
6. sep 2009

andy, cviklu mám hrozne rada..zvykla mi svokra dať..ale tento rok nenúka, tak asi nesadila..musím sa jej opýtať

zuzadlo
6. sep 2009

adulik,aj ja milujem cviklu,ale zavaram sama,mne nenuka svokra nic 😠

hasleerka
6. sep 2009

ahojte ... u nás kukáme jánošíka, je reklama tak som rýchlo na vás kuk

Saminko, cmuk, rýchlo sa vyzdrav

andreah70
6. sep 2009

ja som cviklu ako decko neznášala a teraz ju mám rada a tak isto aj decká
mne všetci len prodkukty prinesú a spracuj si sama 😀

aadula
6. sep 2009

zuziii však aj ja si sama zaváram 😀 len tento rok asi neposadila

aadula
6. sep 2009

ďakujem..saminovi odovzdám 🙂

andy aj ja som tak...ako dieťa som si v jedálni ani nezobrala to červené niečo..a teraz to milujem... prišla som tomu na chuť na strednej škole 🙂 a tiež mi produkty znášajú...moj otec to robí tak...choďte si nazbierať...a tak sú hrušky ešte na strome...len keby sa mi chcelo zavariť ich potom 😝

lilu18
6. sep 2009

aj my s vivi posielame kopec uzdravujucich pusiniek 😲 😲 😲

kukam star a sa 😀 😀 😀

andreah70
6. sep 2009

lilu aj ja pozerám a tiež sa 😀 😀 😀 😀

lilu18
6. sep 2009

😀 😀 😀 ...ale uz by mohlo prist eso 😀

aadula
6. sep 2009

ja osobne mám radšej tie časti keď už spievajú tí lepší ... ale adela je dobráá...leoš sa na nej rehní...podľa mňa nemá na ňu

emily333
6. sep 2009

no super uz ficime na straar 😀

aadula
6. sep 2009

a už je aj po stár 😀

lilu18
6. sep 2009

the end..pokracko priste 😀

leosa nepoznam..1x ho vidim 😕 😀