Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

tatolu
21. sep 2009

Pekný dníček, lebo dobré ránko by bolo asik blbé 😉 😀

Iwus a akej farby bude tá jedna stena? Bude tro tá, na ktorú sa pozeráte, keď sli ľahnete? No nemyslím strop 😀 😀 😀

Ten môj ma zajtra a napozajtra denné (12tky) a potom 2 x nočnú a myslím jeden deň voľna a zas dennú. Má tro trochu pomenené, keďže plánoval robiť tú strechu. 😒

iwusska
21. sep 2009

ahoj tatolu 😵 my mame teraz celu spalnu staroruzovej farby, ale takej jemnuckej a mame aj svetly dreveny nabytok a chcem aby trochu vynikol, tak idem tu stenu na ktorej mame celo postele vymalovat takou vinovocervenou / neviem ci som dala ten spravny vyraz 😀 / takze vtedy to svetle drevo pekne vynikne....a nepozerame sa na nu ked si lahneme, iba ak by sme lezali hore nohami 😀...ono je to vlastne len pol steny od zeme, druha polka az po strop su okna... dufam ze som to aspon trosku zrozumitelne napisala 😀

emily333
21. sep 2009

tak ja uz tu mam brigadu 😉 zacali este trosku kopat a potom budy zryvat skvaru doloe no sa namakujuu ☹

bodka13
21. sep 2009

🙂 ahojte

aké pracovité žienky....hlavne keď polovičky nie sú doma 😉 😀 😀

iwusska
21. sep 2009

bodka caf 😀 moj je este doma

tatolu
21. sep 2009

Emily, si šikovná.
Zvládla si zorganizovať manželových kámošov rýchlejšie ako on sám 😉 😀

bodka13
21. sep 2009

všetky pracujete?

predstavujem vám nového člena našej "femily" 😀
http://sk.fotoalbum.eu/images1/200908/105890/32...

bodka13
21. sep 2009

Emily 😕 ...si tu?....prečo mi to ide takto??????????????

andreah70
21. sep 2009

bodka mohla si povedať že chcete morča mohli sme poslať našeho 😀 .........decká už o neho ani nezavadia 😠 musím sa starať ja 😠

bodka13
21. sep 2009

andy 🙂 ...máte morča?...hoď foto 😉

ja som veľmi ani nechcela ale švagrinin syn má už skoro rok,doteraz som odolávala 😀 😀 no v sobotu ma Martin dovliekol do chovproduktu že poďme ho pozrieť a normálka som sa zamilovala 😀 😀 😀 ...akurát si na inernete hľadám infošky ako sa starať a zistila som že ho treba zo začiatku stále hladkať a nedať mu domček aby si zvyklo 🙂 a my sme deckám kázali nechať ho v klietke a nevláčiť ho po byte 😕 😀 😀 😀 😀 ...presný opak 😕 😀

iwusska
21. sep 2009

bodka aky je rozkosny 😵 ale u nas by to s morcatkom dopadlo podobne ako u andy 😖

bodka13
21. sep 2009

ale veď aj u nás to tak dopadne 😀 😀 😀 ...ja sa vôbec nebojím že mi nezostane na vždy 😉 😀 ...tak sa s ním teraz tulkám(sedí mi na nohách) aby ma najviac ľúbil 😀 😀 😀

andreah70
21. sep 2009

bodka náš je väčšinou v klietke, keď sme ho nechali behať po byte sprepáčením serkal kade chodil 😠 a večne sa schovával za skrine a museli sme ho odtiaľ dolovať, na chate ho nechávame behať volne, foto pohľadám, neviem či mám tu v robotke

lilu18
21. sep 2009

obeed...iha ake zlate farebne morca 😵 ake ma meno?

bodka13
21. sep 2009

Lilu 🙂 ....volá sa Bart(ako Simpson) 😀 😀 😀

tento behá iba pod dozorom...bobky zbierame 😠 😀 a včera sa Martinkovi vycikal do rúk 😕 😀 😀 😀

zuzadlo
21. sep 2009

ahojte klabosnicky 😉
bodecka ,to morciatko je krasnucke,my mame rybky a tie su na mne,nasi im do akvarka chudiatkam hadzu kadecoeste aj nastruhane ceruzky,tak im vecne cistim

bodecka,ja si rybky na kolienka dat nemozem 😀 😀

lilu18
21. sep 2009

bodka aj pocuva na to meno?pozicaj nech sa nas koro s nim trosku ponahana 😀
zuzi ahoj

zuzadlo
21. sep 2009

lilusik co si dobreho varila?

my mame hovadziu polievocku a bravcove na uhorkach s kolienkami,kto si da? ,my sme uz po obede 😉

lilu18
21. sep 2009

mnam..polievocku si dam..dlho som hovadyiu nerobila

My mame zo vcera..perkelt s kolienkami a cerveny burciak k tomu 😀 😝

zuzadlo
21. sep 2009

lilusik,nalozene,dobru chut 🙂
taky burciak by som si dala aj ja,ale mam atb ☹

bodka13
21. sep 2009

Lilu nepočúva 😒 ....sa mi zdá aj také ťažké,no možno si zvykne 😉 ...aj náš Rony chodí pri klietku alebo sedí pri mne a stále kontroluje či ešte mám toho votrelca 😀 😀 😀 ...prídi aj s Korom 😉

Zuzi...možno chcú kresliť rybky 😉 😀 😀 ...tak sa tiež nenudíš 😅

...idem vyvešať,hneď som späť 😵

andreah70
21. sep 2009

bodka našla som foto
http://sk.fotoalbum.eu/andreah70/a323624/00000004
http://sk.fotoalbum.eu/andreah70/a323624/00000005

lilu aj ja som mala perkelt, nechcelo sa mi ísť do jedálne tak mi mm doniesol v obedári 😀

zuzadlo
21. sep 2009

andy peknucke su a ako sa pekne kupsali 😀

emily333
21. sep 2009

oj kolko ste uz popisali ja som bola objednat aviu strku na betonovanie ,lebo moja polovicka zhanala po znamosti uz asi 4mesiace a ja pre 120er nebudem cakat dalsie 4mesiace 😉 idem dat chlapom odbed papa zatial 😉

lilu18
21. sep 2009

JOj bodecka keby sme vsetci prisli to by bolo ine rosanbo 😀 by si sa nedoupratovala ani o tyz. 😀 a neviem neviem ci by Bart vyviazol zivy a zdravy 😎

Andy..vy mate az 2? sprejujes cely dom? 😀 a to sa kupu ci spadli do vody na fotke?

bodka13
21. sep 2009

andy...fešáci-morčáci 😉 😀 😀 .....ako to že mne to inak hodilo link na foto.eu?

emily 😉 🙂 ...ja to stále hovorím,že ženy sú šikovnejšie 😵

Lilu...u nás je stále organizovaný neporiadok 😀 😀 😀

andreah70
21. sep 2009

lilu však som pod foto napísala jedno je naše a druhé je švagrové, mali sme ich spolu na chate 😀
naše je od marca do oktobra na balkone najhoršia je zima 😠 v zime je v akvarku a ešte ho prikrývam takým poklopom /jasné že má dierku na dýchanie/ aby mi nesmrdel 😀
na fotke sa kúpu ja ho normálka aj doma prásknem do vane a osprchujem aspoň raz za dva týždne

andreah70
21. sep 2009

emily ty si normálka žena činu 😀 len či si sa do toho nepustila len pre to že budeš mať plný barák chlapov 😀 😀 😀 😀

emily333
21. sep 2009

no si ma odhalila andy 😀 konecne zmena 😀 😀 😀