Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
25. okt 2009

ahojte, u nás je taká hrozná hmla..som sa tešila, že poobede bude teplo a nejak prestávam veriť 😒

ja mám polievku zo včera a aj granadír, ale chystám sa ešte fašírky urobiť a zemiakovú kašu...nech má mm aj na zajtra, však my ostatní sa stravujeme mimo domu 😝

emily333
25. okt 2009

u nas je krasne teplucko a svieti slniecko 😉 ja uz len zemiaciky uvarim a veget 😵 😵

hasleerka
25. okt 2009

jéj emily aj nám pošli kúsok slniečka ... aj my máme zamračené ... včera som fotila baby v lísti, pekná fotka by to bola keby slniečko svietilo ... ale nie je to až také zlé ... potom ukážem

zuzadlo
25. okt 2009

halo, je tu niekto, potrebujem pomoc,neviem co mam robit

zuzadlo
25. okt 2009

deti sa mi uz v noci budili a plakali, rano som zistila, ze maju obaja fistulu na tri zuby,ale boli aj vnku ,lebo je pekne a erik mi prisiel tak velmi opuchnuty v tvari, ze neviem co mam robit,dala som mu xyzal,ale naozaj neviem z coho moze mat taku reakciu

zuzadlo
25. okt 2009

ak ste tu niektora, prosim pomozte,ak viete ako

lilu18
25. okt 2009

zuzi..bezkaj na pohotovost ☹ nenechavaj az na rano ☹

emily333
25. okt 2009

zuzi neviem co je fistula ale neskusala si ustnu vodu aby to dezinfikovalo to ma napadlo

zuzadlo
25. okt 2009

emily,skusala som tantum verde a aj repik,fistula je hnisava zdurenina, na vysvetlenie,ale to ma az tak velmi netrapilo,. trapilo ma to ako prisiel erik domov opuchnuty a cely tvar mal celu vyhadzanu,ale uz je lepsie, dala som mu xyzal- to je podobne ako fenistil(odporuca nam ho stale imunolog) a veru po hodke aj bolo lepsie,ale dakujem babenky, strasne som sa zlakla, ptrepacte za ten chaos

emily333
25. okt 2009

zuzi ved to by asi kazda z nas stresovala alre chvalabohu ze je lepsie 😵 😵

zuzadlo
25. okt 2009

veru uz je emily, naozaj som s zlakla, lebo mal tak opuchnutu tvar , ze ani mu nebolo poriadne oci vidiet, hned som sa pytala mm ,ci ho nieco nepostipalo,fakt som sa zlakla

emily333
25. okt 2009

joj babenky ja som ale sikovna 😠 mame pokazenu mikrovlnu tak som si zmyslela ze urobim 2sacky pukancov v rure jedne som skusila vybrat a sacik sa mi otvoril a ta mas sa mi vylilala na trojdnovy kobercek a zoskvarilo ho 😠 este som sa mm nepriznala a dufam ze si to tak skoro nevsimne aby som to nanho zvalila po case 😀 😀

zuzadlo
25. okt 2009

tak emily, v to nedufaj, on si to urcite vsimne 🙂

emily333
25. okt 2009

joj si ma nepotesila 😵

zuzadlo
25. okt 2009

emily,tak sikovno nioeco vymysli🙂🙂

emily333
25. okt 2009

sa urobim sprosta no nie 😀 😀 😀 😀

zuzadlo
25. okt 2009

no to na nich plati emily 😀 😀

emily333
25. okt 2009

zuzi ty si riadne pesimistka trosku optimizmu k tym starostiam 😀 😀 kazdu radost miu pokazis 😵 😵

andreah70
25. okt 2009

ahojte, emily tak môj by si to určite nevšimol 😀 on mi niekedy pripadá že je doma ako na návšteve 😀 takže sa drž hesla zatlkať a zatlkať 😀 😀

andreah70
25. okt 2009

zuzi to mi je ľúto že máš starosti hadam sa to zlepší a deti budú ok 😉 držím palce aby to nebolo nič vážne 🙂

zuzadlo
25. okt 2009

emily,nie so pesimistka,ale realistka 😉

andy, vdaka

emily333
25. okt 2009

zuzi asi mas pravdu ja asi este zijem v oblakoch 😀 😀 😀 andy nevymenis svojho na dva dni? 😀 😀

zuzadlo
25. okt 2009

emily ,pytaj len na den 😀 😀 😀

aadula
25. okt 2009

zuzi, tiež by som asi fenistil dala a keby nepomáhalo, určite by som na pohotovosť išla..a už je teraz lepšie na večer?

aj ja chcem byť optimistka..len sa mi to nedarí... ☹ ja som večný pesimista...

zuzadlo
25. okt 2009

adulik, dari sa uz lepsie,a ja som naozaj realistka 😉

hviezdule,vdaka 😉

andreah70
25. okt 2009

emily aj na tri dni, len neviem či by si naspäť rýchlo nehnala 😀 😀 ........... ale musím ho trošku aj obrániť on si ani akosi nemá kedy všímať kde čo doma je v robote býva od 7,00 a domov z nech chodí okolo 19,00 takže potom len večera a sadnúť k TV 😀

zuzadlo
25. okt 2009

andy, urcite hnala a pytala by spat toho svojho 🙂

emily333
25. okt 2009

😀 😀 andy tak ty mas skoro taky osoch zo svojho ako ja tiez chodi neskoro z prace 😀 😀

aadula
25. okt 2009

tak ten môj je doma dosť..., robí síce na smeny, ale tak zbytok času ak ho môj otec alebo jeho mama za niečo nepotrebujú je doma....., ale zas preto som musela ísť do práce...tak čo myslíte čo je lepšie? keď doma chlap pomôže a všimne si koberček..alebo nie je doma a nič si nevšimne? 😀 😝

renka9
autor
25. okt 2009

ahojte babule 🙂
dnes bolo kraaasne 😎
andy, ani moj by si take nieco nevsimol 😠 😀

zuzi, ja bysom utekala hned na pohotovost, alebo aspon by som tam volala, ze co robit

hasli, aka bola strudla, u nas sa len tak zaprasilo 🙂