Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
7. dec 2009

nalozene tak papajte to su ich susedia na farm 😵

hasleerka
7. dec 2009

no mne chodí tiež kopec žiadostí, ale ja ich ignorujem, bo to ma chcú len kvôli susedstvu

emily pečiem už od včera takým spôsobom, že vytiahnem heru a za dve hodinu ju schovám a dnes tak isto ... to som chcela robiť linecké ... a min. rok som robila fúkané rožky len sa mi nevydarili, tak asi mám zlý recept

a ešte nemáte niektorá na papiery vianočné ozdoby - stromček hviezdičku alebo sviečku, či niečo vianočné ... chceme so Zuzkou vystrihovať a lepiť, len ja neviem krestliť

emily333
7. dec 2009

no z tym nepomozem ☹ ja som na okna davala take samolepky a teraz uz len retaze cerveno zelene 😵

tatolu
7. dec 2009

No ja som tu Suli zrušila z priateľstva 🤐 . Farmu nehrám, a keďže neviem kto to je... Ani podľa fotky neviem zistiť, má takú s kvetinkami, tak preto som usúdila, že by to mohla byť Netmota 😔

cica13
7. dec 2009

Hasli...mrkni sem, toto je celkom pekne: http://nika.wep.sk/Vianocne_vystrihovacky_-1258...

tatolu
7. dec 2009

Dievky pomoc, ako ste naučili deti, aby vám neliezli po kredenci?
Zaliala som mm teplú kávu a už som počula, že sa zas nejaká voda prelieva. Keby sa tak obarili.. 😠

andreah70
7. dec 2009

iwus ja neviem kto to je ale je môj sused na farme 😀 a teraz som si klikla na jeho profil a foto a nevyzerá najhoršie 😀 😀

iwusska
7. dec 2009

😀 😀 😀 andy 😀

aadula
7. dec 2009

ahojte 😀 😀 som si vás prečítala a sa tu rehocem na vás...tu bolo dnes ale veselo 😉

lilu...čítam, že siskyyyy ...a rozmýšľam akú Sisu..SIlviu ty spomínaš 😀 😀 😀 a to boli šišky 😵 😵 😀

emily333
7. dec 2009

andy 😀 😀

renka9
autor
7. dec 2009

kde by ste hladali bankomatovu karticku, keby vam ju decka zobrali????????????????, 😠 😠 😠
pomoooooooooooooooooooc, uz to hladame hodinu 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

cica13
7. dec 2009

Reni...tak toto sa u nas este nestalo......takze neporadim...ale asi v ich detskych kabelkach 😀 😀 😀

renka9
autor
7. dec 2009

prehladane vsetky kabelky, batohy, atd...

ja vim, ze u nikoho by sa to nestalo, uz som si to vypocula aj ja od MM 😠

emily333
7. dec 2009

ranka skuste hladat po kobercami alebo pod postelnimi madracmi alebo v skrini pod satmi

aadula
7. dec 2009

reni, náš nosí všetko do koša... a keď bol menší..tak do mužovho nočného stolíka..a ešte pod vankúš zvykne skovať 😅

renka9
autor
7. dec 2009

aj kos bol vysypany...ach jajaj

emily333
7. dec 2009

myslela som v detskej izbe

renka9
autor
7. dec 2009

my mame len jednu izbu, o to tazsie je to hladanie, lebo tu mame vsetko, vsetucko na kope 😠
ja uz som z toho na nervy, ja chcem normalne byvat 😢

emily333
7. dec 2009

hmmm tak uz teraz musik vsade hladat

cica13
7. dec 2009

Reni neboj....ved uz cochvilu budes byvat vo velkom 🙂 🙂 🙂

Aj mne uz tento nas maly kamrdel lezie na nervy, ale nemame chut sa pustat v tejto krize do dalsej hypoteky ☹

zuzadlo
7. dec 2009

ahojte hviezdy🙂

no reni,nasa mala vsetko zasiva medzi svoje kresbicky a vystrihovacky,ale inak aj do oblecenia-vrecka

hasleerka
7. dec 2009

cica díky super stránka, zajtra sa budem realizovať 😉

renka a v detskej pokladni???

aadula
7. dec 2009

a ide vyraďovačka...ja typujem Chodúra 😀

cica13
7. dec 2009

Aduli...ja som tusila, ze Chodur nevypadne, ale ze vypadne Bendig......som necakala.....som hrozne zvedava ako to dopadne, kto vyhra.....mam tusaka ze Chodur......i ked ho z celeho srdce nemusim....mam alergiu uz na ten jeho Tom Jonsky hlas a uplne mi vadi to jeho mavanie rukou, v ktorej nema mikrofon 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aadula
7. dec 2009

ciculi, taký chladný človek...všimla si si? keď vyšiel hore, Dominika ho objala..ani ju nechytil....a ja mám dosť zas Leoša 😝

emily333
7. dec 2009

joj na chvilku som vstala os pc a uz bol obsadeny ☹ to teraz budu muky este ze nie su prazdniny 😉

aadula
7. dec 2009

emily, to poznám..u nás sa tiež čaká vždy..že kto zodvine riťulu zo stoličky..ďalší sa usádza 😀

babula90
7. dec 2009

cica 😀 každý má svoje zlozvyky pri spievaní 😀

cica13
7. dec 2009

Aduli ano....vsimla som si a jned som to kritizovala, ved on sa uz chova ako Superstar 😠 😠 😠

andreah70
7. dec 2009

Cicuš aj ja som tipovala Bendíka a aj som spokojná že vypadol on 😀 podľa mňa ďalšie kolo pôjde Šmajda, a vyhrá to Chodúr /hoci ho moc nemusím 😖 /

aká som rada že mne na môj pc málokto chodí 😀