Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
12. feb 2010

tak vy si zijete na vysokej nohe no pekne kamosky 😀 u nas iba janko si tak žije ma 41 😵

iwusska
12. feb 2010

vidim ze sa tu nozky meraju 😀 tak ja mam 39-40 a mm 44

zuzadlo
12. feb 2010

ahojte 🙂
boze,to ja mam len taku malu nozku? ja mam 37,mm 42,erik 34 a lenka 33 🙂

hasleerka
12. feb 2010

zuzi ty si jak moja kámoška, vysoká a malá nožka ... môžete hrať popolušky 😀 😀 😀

emily333
12. feb 2010

no nejak to tu poslednu dobu flakame ☹

aadula
12. feb 2010

ahojte, 😀 😀 sa tu pousmievam...ma napadlo čo som raz počula..že akú má chlap nohu..tak aj inde je taká veľkosť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak u nás je to tak, že Samčo má 24, paťka 37-38 ja 38 a mm 41 🙂

ale najhoršie je kupovať poltopánky pre Paťku..nechce žiadny opätok..a aby boli aj k sukni..tak niekedy je to problém .... a keď mala 36-ku mala prijímanie..to kým sme našli normálne biele topánky to bolo hrozné 😝

ja som taká šťastná, že je už piatok..toto bol divný týždeň..ešte aj nádchu mám..a začínam pokašlievať...mm dnes operovali koleno..sme boli za ním len na skok..lebo zajtra príde už domkov...tak zatiaľ je to ok...uvidíme zajtra ked už lieky nebudú pôsobiť

andreah70
12. feb 2010

Adi na čo ty nemyslíš 😀 😀 😀 zatiaľ to tu teda vedie mm 😀 😀 😀 myslím veľkosťou nohy 😀 😀 😀

a čo operovali tm meniskus, či krížne väzy aj mm má vybratý meniskus na obidvoch kolenách...........tak nech to toho tvojho nebolí a skoro sa to zahojí 🙂

cica13
12. feb 2010

Adi...Duskovi skore uzdravenie.... 🙂 a aj tebe uz nech ten soplisko netecie.... 😀

Andy, no co ty vies...mozno TM nevedie len vo velkosti nohy 😀 😀 😀 😀 😀

renka9
autor
12. feb 2010

cafte 😵
necitala som vsetko, ale tusim preberate velkosti 😀
iwus, my si mozeme poziciavat v oscadnici botasky 😀 😀 😀 , ja mam 40-41, ako kedy 😉
angelika 27, kris 37, mm 42 😉

babule, dnes som bola darovat krv 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , prvy krat, mam z toho dobry pocit 😉 este lepsi, ze nemusim ist na nocnu 😀 😀

emily333
12. feb 2010

tak nas zajtrajsi ples pada ja uz mam aj teploty 😠

andreah70
12. feb 2010

reni to už málo kde je že po odbere sa nemusí do práce 😕 dobrú máš ty robotku
aj ja som to zaslobodna využívala 😀 ja mám tiež nejaké odbery za sebou tuším ale 8-9, teraz by mi už nevzali mávam vždy málo hemoglobínu ☹ my sme chodievali z roboty partia a potom sme vždy krvinky červeným vínkom chodili doplňať 😀 😀

Cicuš ja si nesťažujem 😀 😀 😀 stačí 😀 😀 😀

hasleerka
12. feb 2010

no ved im na chate povieme nech si premerajú 😀 😀 😀 nohy ...

renka takže tiež mám super pocit, koľko ti na prvý krát zobrali ...

emily čo to... chytro paralen a vypotiť sa až si zajtra fit

aadula
12. feb 2010

andy, mal, že bursitídu ... niečo pod jablčkom čo tam nemalo byť ...sa mu tam zbierala často voda..tak dnes to šlo von

ciculi, už ma bolí celý raťafák fuj 😠

emily, tak aj teba chorobá obchádza? skoré uzdravenie

reni, ja by som tiež chodila...ale ja mám problém s chudokrvnosťou 😅

hašli, 😀 😀 😀

hasleerka
12. feb 2010

no dievčence idem od vás, ráno vstávam o piatej do práce, tak idem haji haji ... a nieže budete moc piť ked tu nie som ... dobrú nôcku

zuzadlo
12. feb 2010

ahojte herecky 🙂
chorobky,uzdravte sa

adulik,nech tm rychlo bolest prejde a nech je to v pohode 😉

hasli,obcas sa ako popoluska citim,len ten princ na bielom koni nechodi=hnusak,tak by som si rada sadkala na toho konika a nech niekto v pozadi spieva.....kdepak ty ptacku hnizdo mas 😀 😀

renka9
autor
12. feb 2010

baby, neviem kolko mi zobrali, bola som v nejakej euforii...najprv zobrali vzorku, potom do dvoch ampuliek, no a samotny odber tusim 4dcl...zdravotacky, tusim tak, nie? 4 dcl...
no doplnam krvinky, tak si ulievajte cervene vinko...nech sa paci 🙂

andy...aby som ta vyviedla z omylu... 😨 😨 😨 😨 😨 darovanie krvi je jedna jedina vec, ktora u nas plati 😠 , takze taka dobra robotka to nieje...neplatia u nas priepustky, za PN, alebo OCR mi automaticky strhnu 2000 korun dochadzky 😠 . A byvaly riaditel, asi tak pred polrokom chcel strhat 2000 korumn aj za to, ked nepridem do roboty, ked darujem krv. Mimochodom, zo zakona je darovanie krvi normalne zaplatene a mame narok na 24 hodin volna. No ale, ked to mily riaditel vyslovil, ze nam strhne ze to peniaze, tak sme sa ho opytali, ze ked bude tu krv potrebovat ON, a poziada nas, aby sme ju darovali pre neho, ci nam vsetkym ze to strhne 2000korun...mali ste vidiet vyraz tvare dotycnečho pana riaditela....

moje mame podnik este da priplatok naviac za darovanie krvi, taktiez dostala financnu odmenu za zlatu plaketu
a tu v TT, som nepocula, zeby v nejakom podniku robili problemy...ale urcte sa taky" kvazi" podnikatelia najdu... 😠

aadula
12. feb 2010

zuzi dík 🙂 odovzdám

hašli, a robiť len do výšky platu zajtra..nepreháňaj to 😉 ja sa teším, že som zajtra doma 😝

hasleerka
12. feb 2010

zuzi mám doma aj bieleho koníka, donesiem ho do oščadnice, aj ti zaspievam, bohužial len falošne

renka tiež ti dosť zobrali na prvý krát, vraj babám by mali len 300ml... andy aj segrenka tak chodí darovať ked má poobednú aby nemusela ísť do práce

renka mama už má zlatú plaketu, fíha ... ja sa chystám ešte len na bronzovú ... môj otec bol veľký darca, len mu potom zistil cukrovku, tak asi do zlatej ani nestihol alebo do diamantovej, veru už si napamätám...

andreah70
12. feb 2010

reni tak to som teda tú tvoju prácu prechválila 😒 ja viem že je nárok na platené volno zo zákona, ale taktiež viem že kamoši čo chodia darovať tak po odbere chodia naspäť do práce 😖

hasli dobrú

zuzadlo
12. feb 2010

aj moj otec darovaval vzdy krv,ja ale tiez nemozem koli chudokrvnosti 😉 ,aj mm darovaval,len teraz uz to nie je tak casto

hasli co ja budem robit s plysakom_na toho veru nenasadnem 🙂 ,ale zase kludne do oscadnice priniest mozes 😀 ,ved budes mat malo veci na nosenie 😀 😀 😀

hasleerka
12. feb 2010

zuzi to je len taký malý koníček to len preto že je biely pre radosť som ti chcela zobrať

renka9
autor
12. feb 2010

babule, chceli sme kupit Angelike k narodkam smyklavku, ale sme ju nezohnali...neviete kde by ju mohli mat???
taku malu, co by mohla mat teraz v zime v izbe.

zuzadlo
12. feb 2010

hasli,konik radost spravi urcite 😀

idem od vas ,lenka sa budi a uz mam aj erika choreho,papa,zajtra tu nebudem, pracujem najskor doma a potom idem do prace,papa

tatolu
12. feb 2010

Ahojte vospolok a dobrú nôcku tým, ktoré už spíte 😉 😀

Reni a MMB si neskúšala? Ja som niekde inzerát na také šmýkalky videla 😕

aadula
13. feb 2010

ahojte, tak ja som už aj pohotovosť obehla...mám chytené priedušky ..ledva dýcham 😝 mm je stále v nemocke..ešte mu odteká niečo z toho čo mu zoperovali to koleno..poobede by ho mali pustiť... Najhoršie je, že pri malých deťoch sa nedá moc poležať...tak som si pomaly upratala...ešte navariť dačo ..a hádam aspoň kým malý bude spať..tak si aj ja trošku zdriemnem..teplotu nemám..ale som hotová 😢

emily333
13. feb 2010

adulik skore uzdravenie sme sa tu akosi nakazili chorobkami no aspon ze držime spolu 😀 😀 ja este teplotujem tak si ležkam a vegetkujem

mirusimozoe
13. feb 2010

Ahojte babule ako sa máte? 😵

aadula
13. feb 2010

všetky upratujete?

cica13
13. feb 2010

Aduli....zehlime 😀 😀 😀 😀

hasleerka
13. feb 2010

halo ahojte ... som práve dorazila z práce ... kto si dá kávičku ... a už som stihla urobiť aj makový a orechový závin (juj ako dobre že bývam s maminou)