Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
1. mar 2010

mne sa dnes vobec nechce varit mm povedala aby som urobila francuzaky ale mne sa taak nechce vela babracky a on aj tak nebude doma az ked vecer o siedmej 😉 a my z jankom prezijeme aj na chlebe vo vajicku 😀

emily333
1. mar 2010

babenky Janko prisiel prave zo skoly a konecne si chvali tfuj tfuj nech neurieknem sam povedal ze si museli na seba z chalnmi zvyknut 😉 a v piatok dostal 2 z hv.. kubina co sa predtym nikdy nestalo 😵 😵 no z tej radosti som aj cecky vybrala a zemiaky ošupala 😀

hasleerka
1. mar 2010

čaute som doma z práce ... nohy ma bolia, unavená ... kávičkujem, kto sa pridá????

hasleerka
1. mar 2010

mne sa tak fajn išlo do práce, celkom bolo teplúčko, ani nepršalo

hasleerka
1. mar 2010

no emily tak super že sa už Jankovi páči v škole ... tak je večer oslava, papáme cecky, ako ich urobíš a čo budeme piť????

cica13
1. mar 2010

Emily supeeeeer....asi mu zmena skoly prospeje, len tak dalej!!!!

Ze cecky vybrala... 😀 😀 😀 😀 ked nas tak niekto cita, kto tomu nechape....si musi mysliet 😅

cica13
1. mar 2010

Hasli...no vitaj ty farmarka nasa...zrob aj mne prosim kavicku!

emily333
1. mar 2010

cecíki naservírovane a k tomu zemiakova kaša 😀 😀

hasleerka
1. mar 2010

cica ja som celý víkend aj dnes žena za pultom ... a teraz som zase žená v domácnosti, dorábala so ryžu, periem, skladám suché ... o chvíľu idem vešať, nejdeš so mnou

emily, dík za večeru, si naložím k tej ryži

aadula
1. mar 2010

ahojte, baby ja už nevládzem..u nás sú pondelky hrozné v práci..celkovo stále je veľa, ale pondelky to prídem vyžmýkaná ako taká dobre vyschnutá špongia 😅 ☹ 😝

ale sa aspoň pochválim, že so Saminovým cikaním to je celkom na dobrej ceste... 😉

andy, mne sa tiež Nika takto s ofinkou páči...moc jej to sekne 🙂

emily, by som si aj dala tie tvoje cecky so zemiačikmi 😵 u nás sa dojedalo zo včera a na zajtra som rybie prsty kúpila

hasleerka
1. mar 2010

adula čo to robíš, ja som už zabudla???

aadula
1. mar 2010

hašli, najradšej by som bola matkou v domácnosti 😀 😀 😀 ale inak ip 😉

emily333
1. mar 2010

kuknite ako mame peknu spalnu 😉 ale zatial postel tam nie je ☹ http://sk.fotoalbum.eu/ludmilka34/a428118/00000015

hasleerka
1. mar 2010

emily farba pekná ... som zvedavá potom na celú spálnu

adula to ti verím, že doma bolo dobre

emily333
1. mar 2010

no srine a postel bude v tej farbe ako polička 😉

aadula
1. mar 2010

ja by som prijala zas murované jadro..novú kúpelku a kuchynskú linku 😵 😵 😵 , ale ...zatiaľ nie ..ešte trošku musím vydržať 🙂

andreah70
1. mar 2010

emily vyzerá to pekne dobre sa tam bude pracovať 😀 😀.............som rada že sa Jankovi darí a páči v škole 🙂

kočky ďakujem za Niku aj v škole, aj na hádzanej ju pochválili tak prišla taká šťastná domov..............akurát jej vadila pri tréningu, keď bola spotená 😝 ale to som jej vravela len nechcela veriť 😀 😀 má čo chcela

adulka to ti verím že si vyšťavená, ja aj keď mám toho veľa, tak sa dá lebo mám kľud v kancelárii som tam sama , len občas musím zbehnúť do obchodu alebo do dielne keď chalani niečo potrebujú
Saminkovi držím palce aby sa mu darilo a aby cikal už len do nočníka 🙂

aadula
1. mar 2010

andy, nech si skúsi čelenku dať..alebo nejak vypnúť na trningu..alebo nejak bokom ju zapnúť 🙂 to že si sama ti hrozne závidím....hádam ja ja raz zmením pôsobisko 😀

cica13
1. mar 2010

halooooooooo 😀 😀 😀 😀

Kto tu jeeee???

Hasli...ty mas same vyhovorky, ale na FB si vkuse online 😀 😀 😀 😀 😀 pradlo nejdem vesat, dnes som neprala, mozno zajtra...potom ti zakricim 🙂

Adi, tak Samusik je uz taky sikulko? Potom ti poslem aj Davida na zaucenie.

Emily....kukla som fotky, to mate stenu zo sadrokartonu?

tatolu
1. mar 2010

Ahojte 😉
Cica a kto by tu jedol, keď sa má piť 😕 😀
Adi, mne sa stále do odúčania nechce. Však mám ešte rok pred sebou a leto to istí 😉 - hádam 😔
Nika je riadna fotomodelka 😉

emily333
1. mar 2010

cicus ked je on line tak neznamena ze je tam 😀 a davali sme na severnu stenu polystirem a na to sadrokarton

tatolu
1. mar 2010

Hm, Emily, tak budete mať tak teplo, že o takom živočíšnom nebudete chcieť ani počuť 😨 🤐 😀 😀 😀

hasleerka
1. mar 2010

cica nie som stále na FB, len som prihlásená, to si ma ty naučila, že sa nemám furt odhlasovať ... 😀 😀 😀

a kukám emily že si si ma zastala ... čo ti moja ponuknem 😀

emily333
1. mar 2010

no co maš? 😵 😵 😵

cica13
1. mar 2010

Hasli...a ja som poobede cakala, ze si dam s tebou tu kavu a teba nikde 😠 😠 😠

Tatolu, ja som nemyslela, ze ci tu niekdo poziva potravu, ale ja som myslela, ze ci tu niekdo je (existencia) 😅 😅

Emily, no hned sa bude lepsie tutu mutu, ked bude zateplena pracovna a bude teplucko 🙂

emily333
1. mar 2010

uz aby to bolo ten bordel mi ide riadne na nervy 😠

hasleerka
1. mar 2010

sorry cicuš, ale zháňala som po susedoch ryžu, bo sa mi hrooooozne nechcelo ísť do obchodu /hlavne že som odtial prišla z práce - nuž skleroza/ a varila som ju,

emily vy ste aj zateplovali izbu, ja že len malovali ... tak makačka riadno čo????

bodka13
1. mar 2010

dobrý večer 🙂 blbne mi 😠 😠 😠 😠

cica13
1. mar 2010

zehliiiiiim.......potrebuje niekto opiglovat? 😀 😀 😀

hasleerka
1. mar 2010

mne sa ešte suší, tak netreba ... ja budem asi v stredu

čau bodka

emily čo takto slivovička alebo červené vínko??? pridá sa k nám niekto (__) (__) (__)