Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
5. mar 2010

nehajkame....ale nejako mi oci klipkaju 😔 😔 😔

netmona
5. mar 2010

emily,,,ja tu trochu straším

andreah70
5. mar 2010

aj ja som tu som chystala bagety Nike na zajtra, aby som nemusela ráno a rezne jej smažila, ale už idem haji, hoci mm sľúbil že ju odvezie takže nebudem musieť ráno do tej zimy

doseti
5. mar 2010

mne je furt zima čo som vonku vymrzla idem pod perinu 😉

emily333
5. mar 2010

mnam rezne no idem aj ja haji ja zas rano vstavam chlapi idu na zakazku a ja si potom beriem auto domou keby mi bolo dlho doma samej tak niekam zabehnem 😵 dobruuu

tatolu
5. mar 2010

Prajem vám všetkým dobrú nôcku, idem aj ja 😉

aadula
6. mar 2010

dobré ránko 🙂 u nás nesnežilo, len ten vetrisko bol 😝

malý nám včera cez obed nespal a tak zalomil už večer o piatej...sa zobudil akurát večer na kakauko a spinkal ďalej ..tak som si šla skoro ľahnúť..som sa bála, že hádam o štvrtej bude hore..ale potiahol do šiestej 😵

emily333
6. mar 2010

dobre ranko u nas este fuka no po snehu ani stopy 😉

andreah70
6. mar 2010

dobré predpoludnie 🙂 ja som pred chvíľou vstala čo sa mi teda málokedy stáva aby som tak dlho spala, ale ako som budila o 4,00 Niku tak som potom nemohla zaspať a zalomila som až pred šiestou a zobudila 9,30 😀 ani som nepočula mm kedy išiel do roboty 😀
ja varím dnes šošovicovú polievku a špenát so zemiakovými knedľami a pečeným mäskom..........to si rozkázal Domčo, že keď nie je Nika doma nech mu to uvarím lebo tá špenát neznáša 😖

cica13
6. mar 2010

Ahojte!
Nas dnes David zobudil uz o 7.00, to sa jemu nestava, esteze Filip bol u maminy, lebo by aj jeho pobudil.

Andy, spenatik luuubim, ja ho prave robim Davidovi s kuracim maskom a zemiakmi a nam sa pecu francuzaky v trube. Polievku dnes nemame.

bodka13
6. mar 2010

😕 je tu niekto?

cica13
6. mar 2010

Bodecka, ja sooom...🙂ale iba cez mobil, som leniva zapnut PC, ale takto mozem byt aspon vyknedlena na sedacke...🙂
Ako bolo na navsteve?

bodka13
6. mar 2010

ahooj...celkom sa dalo...ale veľa detí pokope 😒,lebo ešte tam mali sesternicu s3,5ročným synom... tak bolo hlučno 😠

cica13
6. mar 2010

Kedy ste dosli domov?

Aj v Osadnici bude hlucno...🙂)

bodka13
6. mar 2010

bolo skoro 22,išla som hneď spať ...kúpili ste všetko,čo ste chceli?

ale tam bude dúfam pekné počasie 😉 a divé šelmy budú behať po vonku 😀 😀 😀

bodka13
6. mar 2010

a posuň sa 😉 idem sa aj ja vyknedliť k tebe na sedačku 😀 😀 😀

cica13
6. mar 2010

Uz som zapla PC 😀 😀 😀 takze sedacka je cela pre teba 😵 😵 😵

Filipovi sme kupili ten joking (ako sa to pise???) 😀 😀 😀, tricko s dlhym rukavom, gate som mu nezohnala a tatulo si kupil sustiaky a my s Davidom sme obisli naprazdno ☹ ☹

renka9
autor
6. mar 2010

ahojte 😵
uz som horeeeeeeeee 😀

tatolu
6. mar 2010

Ahojte 😉
Dnes sme mai školu, takže varil mm - francúzske zemiaky 😉 Polievku mal zo včera 😔

Renka dobé ránko 😵 😅

zuzadlo
6. mar 2010

ahojte,kde ste?
ja som dnes nevarila,bola som sama doma,mm isiel s lenkou ku svojim rodicom,robia tam elektrinu a zaroven aj po erika, bol tam na prazdninach,takze som vypratala dalsiu skrinu a prala a zehlila

cica13
6. mar 2010

Tatolu, tusim sme mali rovnaky obedik 😀 😀

zuzadlo
6. mar 2010

aj ja musim uz francuzaky uvarit,slintam 🙂

netmona
6. mar 2010

ahojte,,,mne je akosi dnes zima 😨

emily333
6. mar 2010

ahojte ja som mala navštevu z KE ale už odišli ☹ nejak sa dnes toho vela nepopislao ☹

aadula
6. mar 2010

aj my sme mali dnes návštevu 😉 aj sme trošku po nákupoch boli ..chlapom topánky kúpiť.. a pred chvíľkou mi myška zamrzla...nechcela sa ani pohnúť... 😕 asi po treťom resete a kývaním káblom sa pohla 😝

aadula
6. mar 2010

andy, ako dopadla Nika? vyhrali?

andreah70
6. mar 2010

čaute akurát sme prišli boli sme s mm pozrieť na ženy na hádzanú

Adi na východ sa vyhrávať nechodí to nevieš, jasné že prehrali 😀 😀 východňárky zasa nevyhrávajú u nás 😀 aj ste nejaké pekné topánky kúpili?

lilu18
6. mar 2010

ahojte len pozdravim a asi sa tu tak skoro neukazem ☹ Vivi ma teplotu a urobim krok od nej a uz reeev a mamiiiiiiiiiiii ☹ este aj v spanku vie kedy pri nej nie som

pekny vikend prajem cmuk

hasleerka
6. mar 2010

dobrý večer ... nesiem večeru ... cestovinky so syrom a šunkou , nech sa páči ...

juj Vivke želáme nech je rýchlo zdravučká ....

idem si vás počítať a potom haji, som uťahaná ... u švagra som furt vyzivovala, len decká nechceli ísť domov, tak som ich nechala nech sa vydupú, (tam bývajú na prízemí)

aadula
6. mar 2010

lilu, vivke nech teploty čím skôr pominú 😵

andy, to neva..tak keď východ príde k vám ..tak sa to vyrovná 😀 😉 Samko sme len také klasické ...skúšala som mu nike čierne botasky..tie boli bombové..ale chcela som mu také nad členky..nech mu držia nožku ...botasky kúpime neskôr 🙂a mm si vybral také športové skôr..nie botasky..ale tak na bežné nosenie..hlavne že je on spokojný..ja by som mu vybrala iné 😅

hašli, to dupanie poznám...naši susedia na 12-tom..nad nimi už nik nie je..tak nevedia čo to je keď ich my počúvame... 😀 až sa naša podlaha otriasa...ale tak aj náš samo ráno o 6tej behá na motorke po dlažbe 😅