Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
1. júl 2009

No tu sms si mi mala poslat...uz by bol Floragyn teraz na svojom mieste v kupelni.... 😀 😀 😀 😀

andreah70
1. júl 2009

cicuš na 11 nocí, ale ešte by som kľudne ďalších 11 vydržala 😀 , len neviem či by vydržali financie 😀 ...... totižto my sme mali v hoteli zaplatené len švédske stoly raňajky /chodili sme na ne dosť neskoro okolo 10,30....však pospať si treba/ potom sme si niečo malé dali na pláži a na večere sme chodili po reštauráciách ochutnávať miestne špeciality. 😉

cica13
1. júl 2009

Andy , my chodime do Croatie na 14 noci, ale tiez by sme s muzom aj mesiac vydrzali.....a o Filipovi ani nevravim, vzdy ked odchadzame a ideme po magastrale popri mori, tak Filipovi v aute tecu slzy, pritom vie, ze o rok sme tam zasa.... 🙂

andreah70
1. júl 2009

cicuš do Chorvátska tiež chodíme na 14 nocí, ale náš rekord bol Grécko........išli sme autom.....na letenky nebolo a keďže to bola taká štreka tak sme si spojili dva turnusy a boli sme tam 21 nocí 😀 ale neviem či by som sa ešte dala nahovoriť bolo to 1600 km

cica13
1. júl 2009

Akurat som inule citala nejaku temu, ze kolkotrva cesta do Grecka autom.....no nedala by som sa ani ja na to...pritom Grecko je moj sen, ale asi mozem len snivat, lebo do lietadla ma nikto nedostane... 😢

andreah70
1. júl 2009

cica nám to trvalo asi 22 hodín, ale striedali sme sa ........teda ja som šoférovala asi 5 hodín a zvyšok mm 😀
mne tiež nebolo všetko jedno, keď sme nasadali do lietadla a deň predtým sme v správach videli že spadlo lietadlo ☹

bodka13
1. júl 2009

😕 andy 🙂 🙂 🙂 🤐 🤐 🤐

...kto chce lapacinku s nutelou a šľahačkou alebo jahodkovým džemíkom? 😀

cica13
1. júl 2009

Bodeckaaaaa...s nutelkou a slahackou si pjosiiiiiim.......som mlsna... 😝 😝 😝 😝

bodka13
1. júl 2009

už letí 😀 😀 😀 ...netrafila ťa ? 😀 😀 😀

adulka...Adamko je neterin syn,má o rok menej ako náš Dado (je aj v albume na foto)

...to je super andy že ste si oddýchli....Dominikovi skoré uzdravenie 🙂

iwusska
1. júl 2009

bodečka aj ja si prosííííííím 😝 😝 😝 😝 😝

bodka13
1. júl 2009

iwka tiež nutelkovú?....vy moje hladošky 😀 😀 😀
musím uvoľniť miesto nastupujúcej generácii ☹ ...normálka tu stoja v rade a kukajú mi na prsty,že čo furt
ťukám 😀 😀 😀

...ozaj neviete ako sa fajčí kombo(marihuana z fľaše)?

iwusska
1. júl 2009

bodka vieme 😀 😀 😀 😀

bodka13
1. júl 2009

tak povedz 😀 😀 😀 ... 😕 mám totiž pocit že taký násťroční v našom paneláku fajčia ale nemám istotu 😒

cica13
1. júl 2009

Bodecka..iba jednu si mi poslala? To mam pod jeden zub.... 😀 😀 😀

bodka13
1. júl 2009

pozóóóór...letia ďaľšie štyri 😀 😀 😀

iwusska
1. júl 2009

bodečka malo byť že vieme že sme hladošky.....ja trávu nefajčím 😀 😀 😀 😀

cica13
1. júl 2009

chytaaaaaaaam............ 😀 😀 😀 😀 😀

kujeeeeeeem........... 😵 😵 😵

bodka13
1. júl 2009

jáááj 😀 😀 😀 ...aj ja som zožrala 4 holé
...kukám na stv1 staré pesenky...akurás pieva Kolinská Babičkin prekrásny úsmev,spomienky romantické 🙂 ...sa tu natriasam na stoličke 😀 😀 😀

cica13
1. júl 2009

Bodka a selmy dive co porabaju?

bodka13
1. júl 2009

...kukajú na mňa a opakujú "no kedy nás už pustíš,si tu dlho" 😀 😀 😀 ...inak celkom v pohode -prebehli mierne hádky a drgance,ale pokiaľ krv netečie tak je dobre 😀 😀 😀
...čakáme kedy príde pán Bodko z roboty a pôjdeme ich vyvenčiť a chcela by som skočiť do Lídlu-roztrhol sa mi obal na práčku,teraz by tam mali mať iba taký na vrchnú dosku
...a vy čo robkáte?

...u nás je strááášne dusno 😒

aadula
1. júl 2009

tak konečne som sa sem dostala...všetci sme doma..tak mama na poslednom mieste k pc..aj to som si musela vybojovať 😀 , si s vami aspoň kávičku dám....a bodečka ostali ešte palacinky? ja si prosím s jahodovým lekvárikom

andrejka vitaj doma a hoď nejaké fotečky

bodka13
1. júl 2009

...už natieram adulka 😀 ...koľko spapkáš?...zatiaľ chytaj 4 😀 😀 😀

aadula
1. júl 2009

bodečka ja som skromná mne stačia aj dve 😀 😉 ďakujeeem

bodka13
1. júl 2009

tak musím ísť zlikvidovať pohromu do detskej izby 😠 ...podarilo sa im zhodiť policu zo steny...hlásim že žiadne obete ani zranenia neboli 🙂 ...dúfam že počítač nezhodia 🙂

bodka13
1. júl 2009

😠 😠 😠 😠 tak a už ma vážne nasra.. 😠 😠 😠 vadia sa ako besní...na počítač nejdu!!!!!!!!!!

aadula
1. júl 2009

bodečka..to je asi pre dnešné deti jeden z najväčších trestov

emily333
1. júl 2009

babenky mam uz bazen napustany vodou podte sa pocvachtat 😵

aadula
1. júl 2009

emily, hneď by som si skočila 😝 tak je tu dusno že až

bodka13
1. júl 2009

prišiel p.Bodko idem sa tváriť že upratujem 😀 😀 😀 ...papa večer sovičky 😀

aadula
1. júl 2009

mm šiel do sauny..akoby sa doma dosť nepotil 😀 😝 ja nahováram Paťku na zmrzku..alebo do Kaufláču nejaký malý bazénik mrknúť..., ale nejak sa jej moc nechce