Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
1. júl 2009

Aduli...komu by sa chcelo v takom horku... 😀 😀 😀

emily333
1. júl 2009

ahojte tak nakoniec mna hodili do bazenu mm aj z kamosom 😵 potom sme boli na sirave aj som vam ju pofotila idem hodit fotky

hasleerka
1. júl 2009

ahojte len vás pozdravím a idem chrnať ... andy vitaj z dovčy, kedy budú fotky?

andreah70
1. júl 2009

ahojte, nestíham, periem, žehlím, varím na zajtra........a do toho ratujem Dominika stále má horúčku a bolí ho hrdlo, mandle má celé hnisavé ☹ ..............zajtra musím ešte ráno do roboty a potom idem s Nikou k zubárke na strojček 😠 dúfam že sa tam dlho nezdržíme, aby nebol marod dlho sám
hasli fotky budú neviem kedy v počítači ich už stiahnuté mám len nemám čas pozmenšovať ich

emily333
1. júl 2009

hasli dobruu to aj ostatne uz isli haji? ☹ to vcerajsie sypovanie vas nejak zmohlo 😀

andreah70
1. júl 2009

emily pekné fotky ....pripomína mi to Zelenú vodu u nás 😀

emily333
1. júl 2009

andy daj nu na krk mokru utierku a na vrch suchy uterak a este nech skusi kloktat vodu zo solou vydu mu potom hlieniky

andreah70
1. júl 2009

krk omotaný už má........kloktal tantum verde.........už zaspal, soľ skúsime zajtra.....dík pa

emily333
2. júl 2009

dobre ranko spachtosky 😉 to ste uz vsetky zutekali na dovcu? 😵

iwusska
2. júl 2009

emily ahoj ja poctivo sedím v kancli 😠 😀 aj keď by som sa najradšej kdesi čvachtala 😀 😀 babám sme včera kúpili bazén tak tam asi napustím H2O a vyknedlím sa tam 😀 😀 😀
som kukla fotočky, pekné...a to ťa kto priviazal, aj si skákala???? mňa by tam asi nedostali 😀 a kde si mala synáčika, som ho tam nevidela

cica13
2. júl 2009

Halo pukanky.....uz tukate do klabosnice? 😀 😀 😀

iwusska
2. júl 2009

cicus to co mas za vyraz????? 😀 😀 😀

cica13
2. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

to je jeden z mojich vyrazov....pukana..... 😀 😀 😀

iwusska
2. júl 2009

ahaaaaa to je zdrobelina 😀 😀 😀

cica13
2. júl 2009

hej...to som vam tak jemne zdrobnila...aby to blbo nevyznelo.... 😵 😵 😵

iwusska
2. júl 2009

aj tak to vyznelo 😀 😀 😀

emily333
2. júl 2009

no chlapi ma tam donutili aby som vyskocila do neba a sa tam hore sv.petra pozdravila ale je to super nafotili ma viac ale iba jednu som si hodila 😀 a janko ako som pisala bol u babky a aj z kamosmi v dedine

cica13
2. júl 2009

tak sorry, ak som niekoho urazila..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ☹ ☹ ☹ ☹

iwusska
2. júl 2009

cicus neurazila 😵 😵 😵 ved ta aj ja mozem trosku pospichnut 😀 😀 😀
emily si dobra 😉

cica13
2. júl 2009

Emily......dobra si tam...ja neviem ci by som sa dala na to nahovorit..... 😀 😀 😀

iwusska
2. júl 2009

cicus ja ta ukecam 😀 😀 😀 😀

bodka13
2. júl 2009

😕 ...u nás je strááášne dusno 😒 ....dnes ešte nebola žiadna hádka 🙂 ale to asi preto,že doteraz bol vypnutý počítač 😀 😀 😀

Emily....aká skokanka 🙂

cica13
2. júl 2009

Bodecka ahoj....no ale uz si zapla PC...tak cakaj najazd divych seliem.... 😀 😀 😀

maca793
2. júl 2009

ahojte len som pozrela a hneď idem. práve mi prišla sedačka konečne po 3 týždňoch tak idem po ňu. deti mám u kamarátky prišla som k našim len vyvenčiť psa. tento týždeň si nepopíšeme, konečne mi idú zajtra robiť okná. tak sa tu majte a budem myslieť na vás. pa 😉

bodka13
2. júl 2009

☹ veď už tu krúžia ako kométy 😀 😀 😀

macka...ty si taká siláčka 😀 😀 😀 že idem si po sedačku 😀 😀 😀 ...ale budeš mať krásny bytík,potom nahoď fotečky nech ti závidíme 😉

iwusska
2. júl 2009

bodka u nás doma je to to isté a to som bola s babami iba poobede a myslela som že ma už porazí z nich...tak som ich zamestnala-obalovali karfiol 😀 😀

aadula
2. júl 2009

ahojte, som vás rýchlo prečítala ...radšej som sem ani nezasadla, kým som si neporobila dačo lebo potom sa neviem dostať preč 😀 Samko mi teraz zaspal ,tak mam chvíľku pre seba... MM bol s Paťkou u kožnej, leptala jej takú malinkú bradavičku čo mala nad obočím a ešte kurie oko na nohe 😝 , tak som rýchlo robila obed, aby sa doma napapal a o chvíľku trieli späť do práce 😝

iwusska
2. júl 2009

adulik a čo dobre si navarila? ako to Patka zvladla?

aadula
2. júl 2009

iwuška hranolky a syr..a máme kyslú šošovicovú polievku od včera 😵
Paťku to štípalo..tak to hovorila, nad tým obočím myslím, že jej to padne, ale na nohe, to jej iste bude ešte robiť ..len sa chcela ísť zajtra kúpať a asi nebude môcť...