Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
3. júl 2009

bodka čauko, a ty čo moja máš kresielko obsadené? 😀

bodka13
3. júl 2009

si ma videla 😕 ...bola som v kresielku 😀 😀 😀 ale pán Bodko ma pustil k pc 🙂 som ožehlila konečne po sto rokoch tak mám + 😀 😀 😀

reni...treba dať Angie k babke 😉 a môžte aj nadrobiť kým je Kris pri mori 😉 😀 😀 😀

hasleerka
3. júl 2009

cica ako sa tu navzájom doplname a rovnako rozmýšľame, si ma predbehla o kresielku ...

no ja sa s vami naozaj lúčim ... papa a dobrú nôcku všetkým

renka9
autor
3. júl 2009

cica, nie nedorobili 😠 , my robime s mm na smeny, takze sa stale obchadzame, teraz mal 2 nocne, a dnes sme sa koooonecne stretli 😉 niekedy sa nevidime aj tyzden 😝

hasleerka
3. júl 2009

jáj renka ale aký ste si potom vzácna ked robíte na smeny

hasleerka
3. júl 2009

oprava - vzácny

renka9
autor
3. júl 2009

jaj bodecka a k akej babke???? 😝 s mojou mamou je Kris v chorvatsku a so svokrou byvame 😝 😝 😝

ale uz konecne spiiiiiii 😉 😉 😉 , tak ideme na to pivecko 🙂

cica13
3. júl 2009

Juuuj Reni, to poznam , moje kolegyne tak mali muzov na smeny a velakrat si len stafetu s detmi predavali....

Bodecka..ved ta poznam uz nejaky ten mesiac... 😀 😀 😀

Hasli....a pozor...nieze bude maly Haslerko... 😀 😀 😀

bodka13
3. júl 2009

...šupni ju k svokre do izby 😉 😀 ...príjemné pivkovanie reni 🙂

cica13
3. júl 2009

Bodka...do kelu...ty uz presne za tyzden ides....... 😵 😵 😵 😵

bodka13
3. júl 2009

...akurát dnes sme sa o tom bavili,že budúci piatok už budeme večer dávať veci do auta 🙂 ...zatiaľ to aj s počasím vyzerá sľubne 😅 ...ale aj ty budeš s iwkou naživo o týždeň

aadula
3. júl 2009

som sa zabudla na MMB trošku, ale niečo som vysnorila 😅

bodečka.., pozerávala si susedov? tam Ildiko balila už dva týždne dopredu 😀

sa lúčim s vami papa dobru noc...ma to nosenie malého na rukách dnes riadne vyšťavilo 😝

bodka13
3. júl 2009

...tak ja budem od nedele...dám do obyvky kufre a budem do nich znášať veci 😀 a písať si to na papier 😀 😀 😀
...no veď ukáž čo si vysnorila 😕 😕 😕

cica13
3. júl 2009

Bodka, aj ja tak budem balit.....ale bude to komplikovane, lebo cmucik uz chodi a veci mi bude rozhadzovat, minuly rok sa to eset dalo, lebo len lezal 😀 😀 😀

bodka13
3. júl 2009

😀 😀 😀 ty pobalíš...cmúčik vybalí 😀 😀 😀 ...si ho predstavujem ako to vyberá z tých kufrov 😀 😀 😀

cica13
3. júl 2009

Bodka ale vazne, hrzne sa toho balenia desim...on naozaj vsetko vyhadzuje, rozhaduje, hadze o zem....no expert je to....asi dam decka jedno poobedie k mame a budem balit... 😀 😀 😀

bodka13
3. júl 2009

...malinký pokladík 🙂 by som ho vycmukala 😉...naši sú v podstate veľkí ale lezú mi pri balení na nervy 😠"aj toto berieme?a toto nám načo bude?..." 😠
...ja priam nenávidím balenie 😠 behám hore-dole ako šialená,neviem čo zobrať,tato povie "veď ako myslíš" ale potom frfoce keď to dávame do kufra 😠 😀 😀 ...kď ideme z dovolenky už je to jednoduchšie...čo je v izbe nahádžem do kufrov a hotovo 😀 😀 😀

cica13
3. júl 2009

Ja som mala jeden zoznam, kde som mala napisane vsetko, co chcem brat, vcetne liekov a hocijakych prkotin....len som kazdy rok inou farbou odfajkavala.....a neviem ho teraz najst.....
Ale z potravin neberieme nic, vsetko si nakupim tam na Makarskej v tom velkom diskonte po pravej strane, ked ides od Podgory....akurat vakuove sunky zoberiem a suche salamy, tie su tam drahe....a nejake jedlo budem mat zasterilizovane 😀 😀 😀

bodka13
3. júl 2009

...keď nájdeš ten zoznam sa ti bude frajersky baliť 😉 ...ty si iná profíčka 😉 😀 😀 😀
...to ozaj je tam taký dobrý diskont?..ako to tam vychádza cenovo?,lebo my chceme aj nejaké potraviny brať
...kde schádzate z diaľnice?...chlapi sa bavili,že pôjdeme po Šestanovac - ale nie som si istá či si to dobre pamätám
...máš dobrý recept na sterilizovanie?...aj ja mám niekde recept na zavárané mäso,ale to som nejako tuším na dva razy sterilizovala

cica13
3. júl 2009

Bodecka....aj my tam zchadzame z dialnice.... 😀 😀 😀 😀

Je to tam obrovsky hypermarket, nieco ako hypernova....rada som tam chodila.

cica13
3. júl 2009

Bodka..IP

bodka13
3. júl 2009

...dobre vedieť o tom diskonte 😉 ...v Igrane je Studenac(bol aj v Omiši a tiež sa tam dobre nakupovalo)

cica13
3. júl 2009

Jaj Bodka, skoda ,ze nejdeme v rovnakych terminoch, ked uz budes vo vedlajsej dzedzine..... 😀 😀 😀

No idem na kute...oci mi klipkaju.... 😔 😔
Dobru nocku!!!

bodka13
3. júl 2009

😔 😔 😔 papa dobrú nôcku...idem aj ja haji-beli 🙂 ...mužstvo už píli o 106 😀 😀 😀

emily333
4. júl 2009

dobre rano spachtosky 😉 moji chlapy isli na zakazku a tak som sama doma ☹ zabehne niektora na kafčo? 😵

hasleerka
4. júl 2009

dobré ránko, jej emily si ma predbehla, ja som bola ešte vo vedlajšej téme

emily333
4. júl 2009

no vidiš to preto ze sa flakas kade tade 😀

hasleerka
4. júl 2009

kukám že ste sa včera balili ... ja mám tiež taký zoznam, už druhý rok, len ho priebežne doplnam

emily333
4. júl 2009

no ja som uz dobalila ☹ no verim ze v auguste nam nieco vide 😉 hoci v noci sa mi snivalo ze idem do BA 😀

andreah70
4. júl 2009

dobré ránko 🙂
tak ja už som aj zabalila a aj vybalila 😀 😀 😀 už budem len závidieť keď budete baliť vy 😀
emily neboj ruka je za mesiac zahojená a dovču ešte stihneš 😉