Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
11. nov 2009

cica 😀 sme boli na rod.vyletiku 😀 aj s obedikom

tatolu,nie si sama ani ja to nepozeram

lilu18
11. nov 2009

dobru noc 😔

stupidq6
11. nov 2009

tatolu
Ak bude dievčatko tak Linda 🙂 a chlapček Samko alebo Miško 🙂 😵 Idem spať dobrú 😔

tatolu
11. nov 2009

No čo poviete na toho môjho. Najprv ma pred hodinou vyhodil od PC, teraz som sa k nemu dostala a on príde s informáciou, idem spať, nejdeš? 😒
Och tá pracovňa 😔
Dobrú noc

andreah70
12. nov 2009

Dobré ránko kočandy 🙂

tatolu
12. nov 2009

Dobré ránko 😉
Vo Zvolene neprší, ani hmla nie je, dokonca vykúka slniečko 😵

emily333
12. nov 2009

dobre ranko u nas mrholi 😒 uz by mohlo konecne prestat prsat

cica13
12. nov 2009

Dobre ranecko, u nas svieti slniecko 😵

cica13
12. nov 2009

Babulky, Adulkin Samko je v nemocnici, vcera mal cez den este zvysenu teplotu a vecer uz horucku, je na infuzkach, vecer este dostal cipok od teploty a v noci sa zevraj drzal bez teplotky, z krvi vysledky zevraj celkom dobre, ze tie zapalovky nema az take vysoke, tak sned to bude uz len lepsie a lepsie, je tam s nim Dusan, Adulka je nestastna, lebo je sama v robote a nemoze si ani volno ani PN zobrat 😢 😢
....ale Dusan to zevraj zvalda perfektne.... 🙂 🙂

Takze Samusikovi skore uzdravenie, nech cim skor robi doma maminke neplechu 🙂

tatolu
12. nov 2009

Samkovi skoré uzdravenie a veľa veľa cmučíkov 😉

andreah70
12. nov 2009

Saminkovi skoré uzdravenie 🙂 a Adulke hodne, hodne síl 🙂 viem si predstaviť aké je to pre teba ťažké keď nemôžeš byť pri ňom ☹

emily333
12. nov 2009

aj ja prajem samkovi skore zdravenie a adulka neplac bude to dobre 😵

lekynka
12. nov 2009

Ahojte kočky...
V Ke stále prší ....
Čo budete dnes variť ????

sisi, vitaj ...

samkovi skoré uzdravenie ...

je tu niekto ????

lekynka
12. nov 2009

každý vo svojom plnom nasadení .... 😀 😀 😀

blazka24
12. nov 2009

ahojte prišla som konečne, po dvoch vykakaniach, troch pračkách a nenormálnej únave, je tak mrzko že by som ani muža von nevyhnala 😀

tatolu
12. nov 2009

Tu je pekne a celkom teplo.
Mm išiel na kontrolu s kosačkou, vymeniť gumy a poslať mi balík a mys mesa vybrali na ulicu. Dlho sme tam nepobudli. Dvojky sa pekne držali za ruky - zázrak a Luky bol na odrážadle-motorke. Museli sme bežať domov, lebo Luky spadol do garáda. Chvíľu si poležal a už je zas vo svojom živle. Dúfam, že sa mu nič nestalo 😔

blazka24
12. nov 2009

tatolu tak vo zvolene je pekne? som z toho v čoku 😀
u nás je horor pozrieť von, strašnéééééé depka jak sviňa ........
v práčke mám prádlo ale krpec sa zobudí len čo ho dám do postieľky tak nech si na mne pospí a prádlo vydrží 😀

cica13
12. nov 2009

Cafte,uz sme doma z plavania, David mi zaspaval v aute, ale podarilo sa nam ho udrzat pri vedomi 😀 😀 dnes bol unaveny, lebo je hore od siedmej a vecer zaspal o 22.00, pritom ol od 20.45 v postielke...je to na porazenie 😠

Leky, ja nevarim, mam od vcera francuzaky 😝

hasleerka
12. nov 2009

zdravím kámošky ... máme obedovú pauzu ... idem pozrieť kto čo ponúka, bo doma nemám nič ... všetci sa niekde najedia, a mne postačí aj chleba so salámou

hasleerka
12. nov 2009

takú smutnú správu si nám cica dala ... chudák Samko bez maminy ... aj adulla musí mať nervy ked s ním nie je ... isto sa ani v robote nesústredí

tatolu, tiež si mala včera službu v pracovni 😀 😀 😀

a počasie u nás je tiež na prt, prší a prší a prší 😠

cica13
12. nov 2009

U nas je pocasie fajn, sice uz tak nesvieti slnko, prisli od rakusanov mraky, ale je prijemne a neprsi 😵

lilu18
12. nov 2009

cauko idem kuk co mate noveho

lilu18
12. nov 2009

fuuha ☹ ☹ ☹ samko v nemocke?/az tak zle to bolo??/ ☹ ☹ ☹ adulka myslime na vas,vsetku pozitivnu energiu kt.mam na sklade samkovi posielam..cmuk cmuk ..nech je rychlo domka a zdravy 😲 😲 😲

iwusska
12. nov 2009

☹ ☹ ☹ ☹ Saminko rychlo sa nam uzdrav 🤐 🤐 🤐 Adulka a tebe vela sil, musi to byt na zblaznenie 😢 myslime na vas...

lilu18
12. nov 2009

ahoj iwusik..a vy ako??

blazka24
12. nov 2009

dievčatá tento týždeň nech rýchlo skončí, včera mi ošpricovala zadok mikrovlnka jarovou vodou a dnes som zabudla plienku v kúpeľke, v byte smrad jak na verejných záchodoch a malý unavený nie a nie zaspať..........

bejbyna
12. nov 2009

Ahojte.
Simča ma zas atb angínu.Super pred dvomi týždnami doužívala antibiotika a teraz dalšie 😲 🤐 strašne blbe počasie to asi aj z toho 😔 Juraj už chodí do školy ten je už zdravý ale bojím sa,že ho zas nakazí ako minule najskôr Simča a potom Juraj 😒 pred tým sme choroby nepoznali.Bianca spinka ako vždy 😀 baby kedy môžem ísť s ňou vonku?Veĺmi sa teším na prvu prechádzku len už neviem ako začať najskôr ju asi dám na pár minút k oknu potom na balkón a neskôr môžem ísť na 30 až 45min von alebo ako? 😅 Inak v sobotu máme tu oslavu čo ja som moc nechcela robiť lebo mala je moc malá ale svokra povedala,že spraví torty aj pre Bibi a,že všetci prídu 😅

blazka24
12. nov 2009

bejbyna presne si to opísala tak ako to cítiš........postupne von nie naraz...........
a GRATULUJEM fakt je nádherná .......aj krásne meno má 😀

lilu18
12. nov 2009

blazka//no pekne to tak byva ked sa jedno zacne serkat..ved to poznas

bejby//aj u vas je choroba?/boze uz nech mrzne nech tie bacile vymrznu..ja som bola s malou 1x vonku ked mala 3 tyz. ale bolo teplo ,teraz je hnusne vonku,pockala by som s tym

cica13
12. nov 2009

Bejbyna ahoj, mylslim, ze cez vikend s nou mozes na chvilku uz vona, ak nebude hnusne pocasie.....hlasaju celkom fajn na sobotu.
Inak tu oslavu by som urcite na tvojom mieste odlozila....a duplom, ked ma prist cela rodina, ved Bianca je este malinka....nema poriadne vybudovanu imunitu a vsade naokolo su same choroby, ani nevies, co ti domov prinesu 😒