Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

lilu18
13. nov 2009

idem od vas,majte sa tu krasne musim sa dat do pucu a skola vola 😀

bodka13
13. nov 2009

aj ja som jej písala...nechcela som ju rušiť telefonovaním a tiež sa mi neozvala...držím Samkovi palce,aby sa z toho rýchlo dostal 🙂

Lilušik 🙂 ...neviem 😕 idem listovať v bosoráckej knihe 😉 😀 😀 😀

hasleerka
13. nov 2009

cica keby si tu bola bývala tak ti aj požehlím 😀 ... tak aspoň ten chleba ako odškodné posielam

tak potom nám daj info čo a ako s malým Samkom

u náš sa berie len v sept. do škôlky,ale ak by bolo miesto, tak zoberú aj v priebehu roka

bodka13
13. nov 2009

a samé jednotky Lilu 😉 nie že budeš vyrušovať 😉 😀 😀 😀 ...ahoooj 🤐 😵

cica13
13. nov 2009

Filip ked bol maly, tak mi ho v pohode zobrli od marca do skolky.

Hasli ja si toho pradla potom v decembri naskladam, a ked pojdem k Iwuske, tak ti to po ceste vyhodim a ked pojdeme spat, tak si vyzdvihnem krasne vyzehlene 😀 😀 😀 😀

hasleerka
13. nov 2009

cica a to mi tu necháš aj s nejakým prívesným vozíkom??? 😀

hasleerka
13. nov 2009

ale potom prosím ťa aj destilovanú vodu

bodka13
13. nov 2009

utekám od vás do školy pre Davidka a potom nákup s Bodkom...večer nakuknem 🙂

cica13
13. nov 2009

Hasli...... 😀 😀 😀 😀 😀 my mame velke auto, nepotrebujem privesny vozik.....tolko toho zasa nebude 😀 😀 😀
A vodu ti donesiem prefiltrovanu kolko litrov len chces 😀

Bodecka, kup nieco dobrucke!!! ..kujeeeeem 😵

bejbyna
13. nov 2009

Ahojte 🙂 Ja dnes od rána upratujem už som sa sem snažila dnes dostať len mi to tu nejako blbo strašne pomalé to tu dnes je 😅 Dnes mi odchádza mamina naspäť do Holandska tak ju pôjdem odprevadiť na autobus musím isť na nákup Simča zostane s Bibi.Dnes máme výročie už 16 rokov 😵 😵 😵 😵

cica13
13. nov 2009

Bejby...my budeme mat presne o tyzden 10 vyrocie svadby a v maji 17 co sme spolu 😀

cica13
13. nov 2009

Ale sikovno na prvu stranu!!!! Co toto ma znamenat? 😀 😀 😀 😀

stupidq6
13. nov 2009

Ahojte 🙂
Bejby grtaulujem k výročiu 😉 My sme dnes boli v Žiline pozrieť do domčeku pobehali sme po meste kúpili sme gauč do novej obývačky a nejake komody Lilly a Laure som kúpila čižmičky krásne 😵 🙂 Napapali sme sa MC a som strašne unavená 😝 tie dve herečky tu tancuju ja sa im čudujem kde beru tu energiu?Dnes spali asi 40 minú a to v kočíku a maju energie na rozdávanie som zvedava ako dnes zaspia 😅

blazka24
13. nov 2009

čaute dievčence,
ja som dnes bola na stretku s babami z koníka a prišla som domov a bolesti brucha jak sviňa, asi príde teta červená 🙄

renka9
autor
13. nov 2009

ahojte 😵
blazka, aj ku mne sa ta tetka nuti na navstevu 😠

bejbyna
13. nov 2009

Ahojte 🙂 Ja som sa teraz zobudila 😅 bola som na tom nákupe a šup sa pod perinu 😀
Bibuška sa nám dnes vetrala a zajtra pôjdeme na prechádzku.Idem ešte upratovať a robiť šalát.
sissi na teba mám otázočku mám sa spýtať či ma teta červený kočík 😀 Simča ťa asi z videnia pozná a aj Niku 😉 😵

stupidq6
13. nov 2009

Bejby máme červený v rade za sebou 🙂 Pozdravujeme Simču a keď nás uvidí nech kričí silno 😉Veď počkaj bejby ešte mesiac a máš nás v ZA 😉 aspoň nebudem sama kočikovať 😵 😵

blazka24
13. nov 2009

renka ale mne konečne po pôrode už by bolo na čase

stupidq6 ty toľko vládzeš rodiť?

stupidq6
13. nov 2009

blazka veď ja som zatiaľ rodila len dva krát a to cisárskym 😅

blazka24
13. nov 2009

a tie deti si si adoptovala alebo si ich ako sa povie u báb, u chlapov vyženil 😠

hasleerka
13. nov 2009

ahojte ... renka, blazka aj mne príde tetka cez víkend 😀 😀 😀

stupidq6
13. nov 2009

blazka
ja mám dva páry dvojčiat 😉 🙂

emily333
13. nov 2009

ahojte konecne mozem konikovat sme nakladali kapusticku do sudka a pred chvilkou odisla navsteva 😉

cica13
13. nov 2009

Blazka....citaj tie pasy poriadne! Sisi ma dva pary dvojiciek.....takze rodila iba 2x...tak ako vacsina z nas... 😅 😅 😅

Emily...my uz mame kapusticku nalozenu 🙂

renka9
autor
13. nov 2009

blazka, 3 mesiace po porode hovoris ze na case aby prisla mrcha 😕 ???

ja som bola veeeelmi sklamana, ked mi prisla tiez po 3 mesiacoch, som si myslela, ze ked budem kojit, tak minimalne rok si bez nej oddychnem 😝

stupidq6
13. nov 2009

Moja jedna kamoška ma 5 mesačneho synčeka a čakaju druhé 😵 je v 5tt 🙂

blazka24
13. nov 2009

si založíme klub tých čo majú na návšteve tetu červenú či čo? xixixi

cica tak to máš teda odo mňa klobúk dolu, ja nevládzem pri jednom nie to ešte dvojmo 😀

renka ja nekojím takže som čakala skôr ale neprišla, teraz neviem či je to predzvesť červenej alebo len neznáma bolesť brucha.......

renka9
autor
13. nov 2009

furt pozieram sladke 😀 , mm sa pytal ci nie som tehu 😠 😝 😀 , a to teta pride 😀
nemate nieco sladkeeeee 😵 🤐
teraz sa napchavam krovkami, su take super sypke, nelepia...a este tu mam nachystanu horalku 😀

blazka24
13. nov 2009

moja tak ja som už zblajzla "že vraj salonky na vianoce kúpené" mala som banán v čokoláde a kokosky, muž sa nasral že som mu nenechala a do toho kakaové venčeky čo si nonstop kupujem v obchode 😀

cica13
13. nov 2009

Blazka, klobuk dolu by si mala dat pred Sisi, ta sa stara o 4 deti 😉