Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

blazka24
6. okt 2009

zuzadlo neviem neviem, ale užívať si to nejak neužívam, nestíham sa najesť, malý cez deň neprespí a ja nestíham jesť tak žeriem po nociach a to je horor......ešte som nezhodila po tehotenstve......ako ste to dotiahli na normálnu váhu?

zuzadlo
6. okt 2009

blazka, to velmi dobre poznam, mam dve deti,ale je medzi nimi 16 mesiacov rozdiel,maly mi nespaval vobec,len celu noc,tiez som nestihala nic,ale ako som prisla ku svojej vahe 🙂 ani neviem, je to behanie okolo nich celkovo a ja som bola s vahou tak vselijako🙂

zuzadlo
6. okt 2009

tak zelam dobru nocku,ak sa mi podari, zajtra som tu,chcem ist s lenkou k doktorovi,stale mi akosi chrci,tak uvidim ,ale je az poobede,papa

emily333
7. okt 2009

dobre ranko prajem aj ked u nas je uprsane ☹ vcera mi vypadol net 😠 vitam novu maminu 😉

andreah70
7. okt 2009

dobré ránko 🙂 aj u nás v noci pršalo ale teraz už vykúka slniečko 🙂

netmona
7. okt 2009

ahojte,,,ja som akosi spať nemohla,,
blazka vitaj

iwusska
7. okt 2009

krasne slnecne ranko, u nas je tak krasne a slnieckovo, sa vytesujem 😎 😀

lilu18
7. okt 2009

halo halo..dobre rano 🙂 unas je poprsane dobry cerstvy vzduch a varim. 🙂

lilu18
7. okt 2009

mame novu maminu?/ vitaj

iwus posli nam kusok slniecka alebo chces radsej od nas poslat vam dazd? 😵

iwusska
7. okt 2009

lilus ahoj 😵 u nas prsalo v noci a teraz svieti 😎 to je uplne idealne nacasovanie 😀 tak chytaj, posielam prvou triedou

lilu18
7. okt 2009

chytaaaaaam 😀 tusim ho uz vidim ako vykuka spoza mrakov 😀

lilu18
7. okt 2009

co poviete / len sa mi zda malo prislusenstva

http://img.mimibazar.sk/2/2/090823/08/b6475089.jpg

bodka13
7. okt 2009

ahojte 🙂
u nás je po daždi ale slnečno a teplo 😵

idem čítať o čom ste klábosili 😀

bodka13
7. okt 2009

vítam novú maminu....ahoj blažka 🙂

zuzi...deťúrencom skoré uzdravenie 😵

lilu...pjekné,ale ja dievčenským hračkám nerozumiem ☹ 😀 😀

adulka...pekná fotka 🙂 ...ale ako prísne na nás z nej pozeráš 😀 😀

iwka 😵 hasler 🙂

net...čo ťa mátalo v noci či drahý nedal pokoj 😕 🙂 🙂

cica...sa nám zase niekde túla? 😕

bodka13
7. okt 2009

andy 🙂 ...ešte máš z tých placiek 😕 ...by si mi mohla poslať k obedu 😀 😀 😀

hasleerka
7. okt 2009

ahojte kočky ... u nás popršalo a slniečko sa prediera ... varím diabolku a knedlu vo vajci, potom povedzte koľko porcií

lilu pekná kuchynka ale nie je dáka malá?

bodka13
7. okt 2009

hasler 😕 prosím preložiť :diabolka a knedľa vo vajci=vysmažená,či na kúsky pokrájaná a s vajíčkom ako halušky?

hasleerka
7. okt 2009

bodka - knedla vo vajci obalená, vysmažená a na to diabolka - mäsko podusené na leči

bodka13
7. okt 2009

kujéém za preklad 😀 😀 😀

andreah70
7. okt 2009

Bodka veru placky nezostali len sa po nich zaprášilo 😀 😀 ja si už pripadám že doma mám vývarovňu mm a Dominko toho zjedia hrozne veľa 😝 však do takého 105 kg tela sa toho zmestí 😀
hasli tak to som ešte nejedla ale nemusí to byť zlé 😉

andreah70
7. okt 2009

teda aby ste rozumeli 105 kg má mm Dominik má o polovičku menej 😀

hasleerka
7. okt 2009

tak nakoniec zmena máme ešte starý chlieb (samozrejme nie plesnivý starý 😀 ), tak idem ten obaliť a knedlu schovám do mrazáku ... zachvíľu podávam

lilu18
7. okt 2009

ruky umyt a obedovaaaat..mame masove gulky v parad.omacke a knedluuu 😀 😝

bodka13
7. okt 2009

andy 😀 😀 😀

hasler...čakám 😝 😀 😀 😀

lilu18
7. okt 2009

hasler.diabolka? 1x o takom pocujem 😀

andy 105 kg? riadny to chlop 😵

ta kuchynka asi bude mala ale sa tesim ze mam aspon napad co na vianoce 😀

blazka24
7. okt 2009

ahojte dievčatká ĎAKUJEM za privítanie, tak konečne máme plač za sebou a ako vidím rozodrapené oči a neprítomný pohľad, snáď zaspíme......

asi dôjdem k jednej z vás na obed, ja som si stihla spraviť chlieb s maslom a čakám kedy bude pol tretej a dôjde muž aby som si mohla niečo normálne spraviť 😀

cica13
7. okt 2009

Haloooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀 😀 je tu niekto?

Bodecka, ved som bola v Babyfite 😀 😀 😀

Lilu, presne ten obedik co mas som chcela aj ja varit, len som zabudla vytiahnut maso z mrazaku 😀 😀 😀

hasleerka
7. okt 2009

lilu paradajkovú lúbim, odlož na zajtra ... a diabolku nepoznáš?.. opečený chleba vo vajci a na to mäsko ale urobené na štiplavo ... ale ja som ho len obyčajne - sol, korenie, kmín a červ.paprika, lebo mama štiplavé nemôže ... joj ako si všetci doma pošmákli ... nech sa páči, núkam papkajte

cica13
7. okt 2009

Hasli.....ta opicaaaaaaa...to o kolkej vecer mi posielas smsku??????? Vysvetluj potom MM , ze kto mi pomaly o jedenastej pise..... 😠

lilu18
7. okt 2009

cica no zdraviim ta ty naj vytazenejsia mamina 😀 tusim nas rovnake jedla napadaju 😀

hasler a to mate ako predjedlo?/ 😕

blazka no startuj nech ti nieco z obeda ostane 😝 😀