Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

netmona
26. júl 2009

jaj,,jak fajn včera som navarila a dnes veget,,len taku štrudlau , či ako to mám nazvať s domácim tvarohom,sa práve dopikla

netmona
26. júl 2009

opravujem ,,,dopiekla 😀

aadula
26. júl 2009

iwuška presne tak ako píšeš 😵

aj ja čítam, že aká bodka? 😕 😀 😀 to sa stáva..ja som minule do inej témy ťukla príspevok čo som sem chcela 😀 😀 😀

emily333
26. júl 2009

😀 😀 mne sa fakt zatemnuje mozok 😀 😀

netmona
26. júl 2009

emily,,nič to,,ved z toho vyrastieš 😀

renka9
autor
26. júl 2009

ahojte, babenky, som rada ze na mna myslite 😉
mne sa tam tusim ani nechce 😒

adulik, nejake je to vsetko zacarovane 😝 , kde si ich nasla, urcite ti ich maly zapatrosil...mne tak Angelika robi... minule som povysavala zlatu nausnicu 😠

emily ako si sikovnica, hned rano zavaras 😉
natmona, hod kusok strudle...na cestu budeme mat 😀

netmona
26. júl 2009

jaj Reni,,ani nehovor,,ja som taká ucestovaná že, už tak skoro nikam deleko ani bogobi nejdem,,,no to aj dohodím tu štrúdlu,,

renka9
autor
26. júl 2009

idem si vypit kavu, Kristinka mi uz vari, MM spi po nocnej, o styroch bude vstavat, o siestej pride foter z roboty a odovzda nam auto...este sa chceme stavit v Tecsu, neviem ako sa nam podari vyrazit

to blbe auto si fakt naslo vhodnu chvilu, kedy sa ma pokazit 😠 😠 😠
mama mi volala, ze jej zomiera brat na rakovinu, poslali ho domov dozit 😢, davaju mu max.2-3-tyzdne. Chcela ist este za nim, no kvoli blbemu autu nemoze 😠 😠 😠 😠, musia si zasa pozicat oni od suseda 😝 😝 😝

ked sa dari, tak sa dari ☹

netmona
26. júl 2009

reni,,no veru,,,ked sa začne dariť" nikdy to neostane len pri jednom 😨 ,,,idem aj ja dať kafe,,,a poobede dakde

bodka13
26. júl 2009

🙂 ahojte...kuchyňa uprataná a chlapi nakŕmení oddychujú

reni...neboj 😉 dovolenka bude super 🙂 ...kam vlastne idete?

idem čítať,lebo neviem o čom ťukáte 😀

renka9
autor
26. júl 2009

bodka- ideme na Krk, Baska.

no a este jedna vec sa mi dnes zla stala, ako keby toho nebolo malo, sedim na hojdacke a lakovala som si nechty, sak nech vyzeram nieee, a zlomila sa podo mnou lavicka 😀 🤐
kuuurňa, tak smola sa lepiiii a lepiiiii

bodka, zacaruj, nech to ide od nas prec 😀 😉

tatolu
26. júl 2009

Ahojte.
Tak už som tu z výletu 😉
Bolo super. Škoda, že iba tak krátko 😔
Potom vás počítam (hádam). Idem robiť grís 😉

renka9
autor
26. júl 2009

tak babulky, este veceriame, vypijeme kavicku a vyrazame 🙂
tak sa tu majte krasne 😉 , pekne pismenkujte, v nedelu dorazime a precitam si vas 🙂 🙂 🙂
dakujem vam za podporu, dufam, ze nas uz vsetko zle bude obchadzat 😉 😉 😉
papa 😎 😎 😎

tatolu
26. júl 2009

krááááááááááááááááááááááááásnu dovolenku 😉

iwusska
26. júl 2009

reni tak si to uzite a vsetko zle nech vas obchadza.....a hlavne krasnu dovolenku 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

emily333
26. júl 2009

renka krasnu dovolenku prajeeeem 😵 a stastnu cestu.my sme teraz dosli mm hral futbal v rodnej dedine a ja som zasla ku svokre ale ona chuda chore tak so zduchla aby som sa nenakazila

aadula
26. júl 2009

reni užívaj si to ..iste ste už na ceste 🙂

emily a boli palacinky? či keď je chorá tak asi nie že? 🙂

emily333
26. júl 2009

adulik nic preistotu

bodka13
26. júl 2009

čáry-máry nech sa našej renke darí 🙂 slniečko nech stále svieti a užijú si more deti 🙂 ujo renko v tieni sedí,po pivo mu žienka letí 🙂 čáry-máry kapsa ,všetko zlé strať sa !!! 😉 😀 😀 ...som jej to telepaticky poslala 😀 😀

aadula
26. júl 2009

bodečka ty si riadne básnické črebo 😉

andreah70
26. júl 2009

bodka tak toto určite zaberie 😀 😀
reni uži si to!!!!!!!!!!!!!! a šťasnú cestu 🙂

aadula
26. júl 2009

emily, tak to si si moc nepochutila 😒 a čo jej je? chrípku má?

aadula
26. júl 2009

bodečka, inak sa mi to moc páči ako to vieš pekne sformulovať a dať do písmeniek 🙂

aadula
26. júl 2009

andrejka, tak ste dnes pooslavovali?vidím, že aj v pase máš, že Nika má dnes presne 14 🙂 som na teba dnes myslela

emily333
26. júl 2009

veru bodka ma riadny talent 😉 adulik neviem co jej je iby ze ma vysoke teploty

bodka13
26. júl 2009

😀 😀 😀 som sa najedla,tak mi to píše 😀 😀 😀 ...ako bude renkovcom dobre 🙂 ...my už len spomíname a smejeme sa že už by sme mali rozmýšľať kam pôjdeme na rok 😀
...ešte stále som sa nedostala k fotkám ☹

aaduli...som čítala,že si riadna korčuliarka 😉

andreah70
26. júl 2009

adi len tak poskromne, Nika tu mala kamošku aj na noc, potom tu zostala až do poobedia, tak boli stalé pri PC, lebo dostala novú hru..........už som písala že sme chceli ísť do Hradišťa, ale im sa nechcelo.........poobede sme si trošku štrngli a Nika že idú von tak som jej dala nejaké éčka a boli s kamoškou v bare na kolu....teraz ich nemôžem nahnať stále do postelí a to Nika zajtra musí o 7,30 vstávať 😠

aadula
26. júl 2009

bodečka aspoň zopár natiahni nech vidíme ako ste sa mali fajnovúčko ...a k tomu korčuľovaniu..ja som pred troma rokmi chodila skoro každý deň, tak sa mi podarilo schudnúť 🙂 pred dvoma rokmi som bola tehu a vlani som kojila a hrozne ma nohy bolievali večer...tak som sa konečne k mojim korčuliam dostala tento rok a hlavne posledné tri týždne...tak sa snažím aspoň 3x do týždňa 🙂 , máme tu taký okruh a na tom jazdím...na ceste a chodníkoch sa ja bojím 😀

emily333
26. júl 2009

babenky idem do hajan dobruu 😔

aadula
26. júl 2009

andrejka, majú aj cez prázdniny tréningy? Paťkyna kamoška hrá volejbal a oni začínajú sústredkom od budúceho týždňa..idú do Talianska 😝