Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
15. jún 2009

no ved citam ze zoranka a ty mas samka som sa cudovala ze ci uz mas 2 chalanou

bodka13
15. jún 2009

aduli... som sa zľakla že o čom to je 😕

emily333
15. jún 2009

nezdraham hasli ze o leninovi skor o pestovani rastliniek 😀 v zssr 😀 😀

aadula
15. jún 2009

škoda, že som si to nevšimla skôr...čakám čo mi napíše späť adminka...neviem komu to prekážalo čo tam bolo písané..žiadne nadávky...len úplne normálny môj príbeh zo života ☹

emily333
15. jún 2009

ale foto ti tam nechali 😨

hasleerka
15. jún 2009

adul, keby to bolo nevhodné tak to úplne vymažú a nie dajú niečo iné ... inak som čítala aj dalej, som pochopila že SAmko asi odniekal spadol z 2,5m?

bodka13
15. jún 2009

čítala som ďalej a tiež som si poskladala že z 2,5m výšky spadol a skončili ste až v Blave 😕 ...to sa stalo tento rok v apríli?

aadula
15. jún 2009

ešte som tu..chcela som ísť spať..ale normálne som naštvaná....

áno Samko nám padol 2. apríla z prvého poschodia v budove nemocnici..sme išli s mm na pohotovosť a bola to chvíľka..vypýtal si odo mňa peniažky..som sa zohla do kabely..a malý už padal.a boli to veru aj 3 m ... niečo hrozné...neželám nikomu zažiť...ale asi všetci svätí stáli pri ňom...lebo mal puknutú len lebku na 5cm a už by to mal mať zrastené..deťom sa to rýchlo lieči...dva dni sme boli na pozorovaní na Kramároch...robili mu tam CT, nič zlé sa nepotvrdilo...bola to najväčšia úľava pre celú rodinu...neskutočné dlhé hrozné hodiny sme prežívali...ale náš drobec je beťár naďalej..musíme veľký pozor na neho dávať 🙂 to len tak v skratke...že fakt sa môže stať za chvíľku zle ☹

aadula
15. jún 2009

bodečka áno ..vtedy som sem len začala chodiť..tak som to len v decembr. spomínala...tu sme sa ešte tak nepoznali..vedelo o tom tu len pár ľudí...ale teraz to prišlo tak ...keď sa tie deti spomínali...tí rodičia musia byť na tom hrozne zle...ja by som to asi psychicky neuniesla...

bodka13
15. jún 2009

hlavne že to dobre dopadlo 🙂 ...to bolo na nejakom schodisku,v decembrovkách si písala o nejakom zábradlí

ešte pôjdete aj na nejaké kontrolné vyšetrenia?

hasleerka
15. jún 2009

mne sa tak do minúty Miška popálila, namiesto štedrej večere sme utekali na pohotovosť ... ale nebolo to také hrozné ako vy ... ja hlúpa nechala som na stole v obyvke svietník s vian.svetlom, taký ako sa dávajú na cintorín ... mm ju položil v kuchyni na zem, už aj sa rozbehla do obyvky, vtedy som si spomenula čo som nechala na stole, ale bola rýchlejšia ako my a už aj celou dlanou skúšala že čo to je ... našťastie nemá nič na ruke

emily333
15. jún 2009

veru este ze to tak dobre dopadlo a nic vaznejsie sa nestalo

aadula
15. jún 2009

bolo to vlastne v podlahe...taká diera..dali sme to preveriť na Inšp. práce..a bolo to v rozpore s normou...museli to spraviť..že je to už zarobené... v podstate to nebolo veľké..dospelý si to nevšimne...ale náš Samko to našiel....na kontrole sme boli po týždni..a doktor bol hrozne zlatý..nás ubezpečil, že CT nič neukázalo a všetko je ok...aj neurologička povedala, že reaguje dobre ..že keby niečo do dvoch dní by sa to ukázalo 🙂 No je to šintrík..po ocinovi 😀

hasleerka
15. jún 2009

to sme sa ešte v apríli nepoznali ... mne sa zdá že už sa roky poznáme ... ani si nechcem predstaviť čo tá mama, ani ju ani neukazovali v správach?

emily333
15. jún 2009

mojho janka ked vystupil z autobusu a prechadzal cez cestu a vtom prechaadzal dalsi autobus a janka nejak zachxtil a odhodilo ho to do travy no chvala bohu sa mu nic nestalo no prezivat tie muky neprajem ani nepriatelovi.mal iba roztrhnutu tasku a vestu.

bodka13
15. jún 2009

...ja som si teraz spomenula ako spadol Davidko...mal asi 2,5roka a išli sme z vonka domov a bol na tej motorke=odrážadlo,do činžiaku sme vošli zadným vchodom a on sadol na tú motorku a odrazil sa -nestihla som ani že "stoj,Dado" a letel sediac na nej dolu schodami do pivnice(je ich asi 8-10)...necedela som ani čia som a čo mám robiť,všetko som pustila z ruky,s plačom som zvonila hore mm aby utekal dole a išla som ratovať malého,bol v takom šoku že ani neplakal,bol zaliaty studeným a vlhkým potom ☹

hasleerka
15. jún 2009

fuha emily, to ako z toho prvého príbehu ako som prežil ... ten váš našťastie skončil dobre ... no ja som pri Zuzke zažila febrilné krče a tiež som myslela že dieťa odchádza ... našťastie to vraj nebolo také hrozné ako to vyzeralo, mm skontroloval jazyk a prežili sme

aadula
15. jún 2009

každý sa bojí o svojich blízkych...je to veľmi ťažké sa s takými krutými udalosťami zmieriť...môj otec tak plakal..že mojej mame nevedel povedať čo sa stalo...a to ja som ho ešte plakať nikdy nevidela... a baby..bola som s rómkou na izbe 😀 lebo nebolo voľné miesto keď sme prišli...mm hovoril, že to keď som mu povedala..si povedal...že to je šťastie..bola od NR taká fakt pravá...ale perfektná bola...len tá ich vôňa typická mi trošku prekážala a Saminovi sa hrozne páčila..v kuse sa ceril na ňu ...ale od vtedy je taký väčší revko..lebo však sme ho dva týždne dobre, že na rukách nenosili...báli sme sa aby si tú hlávku nebuchol...

bodka13
15. jún 2009

...že to som sem ešte nechodila 🙂 ...mne sa zdá že sa poznáme strááášne dlho 😉 🙂 🙂

emily333
15. jún 2009

aj mne to tak pripadaa 😉

bodka13
15. jún 2009

tie naše deti nás riadne strašia ☹ ...ja som dne bola ako posadnutá 😀 ...Martin išiel na výlet do Bojníc do zoo a mňa už len mátalo aby nestrčil ruku niekam do klietky,aby nevyliezol na žiaden múrik...keď som ho ráno poúčala len prevracal oči "áno mami,veď dobre" 😀

hasleerka
15. jún 2009

a kedy sme sem vlastne začali chodiť?

emily333
15. jún 2009

prave som to hladala no nejak som nenasla ☹

bodka13
15. jún 2009

ja som prosím inventár...tuším svietim na prvej strane 😀 😀 😀

cica 🙂 iwus 🙂 ...kde ste????????????????????????????????????????

emily333
15. jún 2009
bodka13
15. jún 2009

emily aj ty si inventár 😀 😀 😀

emily333
15. jún 2009

no veruu 😀

hasleerka
15. jún 2009

emily si šikulka, aj som hladala, ale som sa zbudla v inej téme

emily333
15. jún 2009

ta pekne hasli a my ta tu cakame 😉

bodka13
15. jún 2009

a kde si sa nám zabudla hasler 😕 ...nech prečítame aj my 😀 😀 😀