Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
16. jún 2009

ja uz mam dovarene ale namiesto kari som dala palivu papriku ta nas ta omacka trosku postipe ale na vine je mm a hucal mi do varenia 😠

aadula
16. jún 2009

emily..tiež milujem keď mm začne mudrovať do varenia 😅 a ako ti ide učenie

emily333
16. jún 2009

vyborne dnes som este nekukla 😀 ale uz mam vypracovanee skoro tri testy 😉 uz iba mechanizaciu a z toho som blba bo ani knihu nemam ☹

aadula
16. jún 2009

ako je tu podivne ticho ..už vyše hodiny 😕

zuzadlo
16. jún 2009

zdrastvujte devocky 😀

adulik, emily isla hladat asi nejakeho mechanika namiesto knihy-mechanizacia 😀 😀

bodecka, drzim palceky a myslim na teba

iwusik,zelam skore uzdravenie
🙂 🙂 🙂

bodka13
16. jún 2009

😲 😲 😲 vstávame !!!!...nespíme,do kedy chcete potom večer buntošiť 😀 😀 😀 😀

čafte ....už som doma 🙂 ...stááále doma...moje vízie sa potvrdili....ukončenie prac.pomeru k 22.6 - do konca týždňa vyčerpanie nadčasov+dovolenky,ak niečo zostane preplatí nám to 😒
...najhoršie na tom je,že roboty je strašne málo a celé to komplikujú prázdniny -teda odchod na dovolenku 11.7...ale aspoň tam naberiem energiu na hľadanie novej roboty 😉

zuzadlo
16. jún 2009

bodecka, drzim palceky 😉

emily333
16. jún 2009

janko prisiel zo skoly ze ho boli brucho uz rano sa stazoval ale poslala som ho a tak som poslala lahnut a ja kn nemu ho pomojat a dajak som zaspala 😀 bobta neboj daco sa najde 😉

tatolu
16. jún 2009

Aadulka. Skúška bola v stredu min.týždeň - spravila som.
Teraz už iba štátnice - o týždeň.

Bodečka, tiež dúfam, že sa niečo podarí
😔

hasleerka
16. jún 2009

ahojte ... moja Miška zdraví maroda druhú Mišku a želáme jej všetci skoré uzdravenie ... adulka toho 15,2, som našla aj ja, ale museli vymazať môj prvý príspevok, lebo ja som vás najprv pozdravila a vy ste ma srdečne vítali ... inak som zistila, že MK mál výpadok a kopec príspevkov zmizlo, tak pravdepodobne aj tam nastala tá tvoja chyba

bodka držím palce pri hladaní novej práce

tatolu
16. jún 2009

Mne deti postupne osoplaveli 😔
Táňa v nedeľu, Tomík v pondelok a dnes aj Luky. Teraz im to steká a dosť kašlú. Teplotu však nemajú.
Zajtra, keď MM príde, budeme musieť k doktorke.

hasleerka
16. jún 2009

tatolu, tak aj u vás sú marodi ... chytro sa vyzdravte 🙂

tatolu
16. jún 2009

Hasli, ďakujeme 😉

hasleerka
16. jún 2009

a čo porábate?

tatolu
16. jún 2009

Som sa zašila ku koňovi a snažím sa nepočúvať ako deti trieskajú s vareškami kde dočiahnu 😠
A chodím utierať sople 😀

tatolu
16. jún 2009

Hasli a Ty čo porábaš?
Tu sa mračí, ráno pršalo, takže na piesku bude mokro a na dvore máme plno dreva na strechu, a keďže aj kašlú, ostanem doma.
Var to psychicky zvládnem 🙄

emily333
16. jún 2009

aj u nas hrmiii a volali sme mamine na skype bo ma narodeniny a jej domaci jej doniesol k pc aj tortu zo svieckami normalne ma to dojalo

renka9
autor
16. jún 2009

ahojte, bodecka, je mi to luto 😔
ale aspon mozes konikovat 😀 🤐

renka9
autor
16. jún 2009

aduli, teraz som vas docitala... to co sa stalo Samkovi je hrozne, preco si nam to nepovedal... to si tu len tak kratko? mne sa zda ze sa pozname vecnost 😉

renka9
autor
16. jún 2009

teraz som si kukla, ze som sa pridala sem do klubu 28.12. 2008 😉

andreah70
16. jún 2009

ahojte, adulka je hrozné čo sa stalo Samkovi ☹ ale hlavne že to dobre dopadlo a Samulko je zdavučký 🙂
Mišenke prajem skoré uzdravenie 🤐 🤐
Bodka je mi ľúto, že tvoja predtucha sa splnila ☹ ale hadam bude lepšie 🙂 teraz si uži zo synmi prázdniny a potom určite niečo nájdeš 😉
tatotu aj tvojim malým skoré uzdravenie 🤐 🤐

bodka13
16. jún 2009

zdravím spachtošky=Emily,utieračky soplov=Tatolu a všetky ostatné hviezdy 🙂 🙂 🙂
...dík za podporu babule 😉 ...a za každý príspevok mi prosím pošlite dáke éčka,nech mám z čoho žiť 😀 😀 😀
reni...ako si sa vyspinkala?

iwusska
16. jún 2009

hasli, andy, zuzi 😵 ďakujeme cmuk, už s ňou šijú všetci čerti 😀 jej tá vaša energia pomohla 😀
bodečka to mi je lúto ☹ ale presne ako povedala andy, teraz sa upriam na dovolenku, ktorú si vychutnáš a na to ostatné bude času dosť potom 😵
zuzi ja ti dodatočne blahoželám k super fleku a nech ťa ten fešáčik moc neobháňa 😀

emily333
16. jún 2009

bodka ked budem mat nazvys poslem no moj janko bol hore asi pol hodinku a zas spii som zvedava co bude robit v noci 😒

bodka13
16. jún 2009

baby ja som aká dobrá 😀 😀 😀 ...po hodine driny sa mi podarilo konečne nahodiť aukciu 😀 😀 😀
...no padám stvoriť niečo na večeru,lebo tato sa zabudol cestou z obchodu u kolegu v garáži 😠 😀 ...improvizujeme 😉 ....o chvíľu som späť 🙂

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1095445 ...kamoškám dám aj zľavu 🙂

bodka13
16. jún 2009

😕 kde ste???...všetky ordinujete,či uspávate ☹

aadula
16. jún 2009

kočky...vtedy som ešte nevedela aké ste fajn a tak som sa to tu nechcela zverejňovať...ale do nemocky mi volala cica s iwuškou a veľmi mi to dobre padlo 🙂 teraz keby sa niečo udialo, tak by to bolo iné...už ste moje priateľky... 😵 😵 😵 😵

bodečka... na dovolenke si oddýchneš...ti bude fajn...a potom príde čas hľadania 😉

a adminky mi vymazali ten nesprávny príspevok... už to tam nie je...nechcela som nech tam mám cudzí príbeh...musela sa to pomiešať keď štrajkoval kôň 🙂

aadula
16. jún 2009

to všetky ordinujete? ☹

bodka13
16. jún 2009

ja idem panelákovať ale aj koníkujem 😉

andreah70
16. jún 2009

ja som trošku chystala veci na piatok, lebo decká mi stále vyťahujú čo chcem zobrať zo sebou 😀 a popri tom som ordinovala 😀