Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
2. sep 2009

čo tam dávajú net?...u nás je CSI

...tá ruština bude normálne v kurze 😀 😀 😀 svetový jazyk 😉

aj suseda dnes dávala malú na hodinu do škôlky,bála sa že budú plače a keď pre ňu prišla tak sa krpaňa odula prečo už musí ísť domov 😀 😀

andreah70
2. sep 2009

ja pozerám jednotku kliniku Grace...............modré z neba pozriem zajtra na nete

lilu18
2. sep 2009

som dr. H dopozerala a teraz asi ide ta andrejkina klinika..moze byt dobre. Tak idem kuk ked ste ma uz nalakali na tv 😀

emily333
2. sep 2009

ja musim kukat iba mod.z neba ine mi tu v spalni nejde 😠 ja chcem svoj satelittttt ☹

andreah70
2. sep 2009

lilu Hausa som tiež pozerala 😀 ja mám rada tieto serialy z lekárskeho prostredia

lilu18
2. sep 2009

ja ho tiez mozem 😀 a tie jeho rychle diagnozy 😀

netmona
2. sep 2009

aj mam H, tiež rada 😝 ,,,,a tú jeho nehoráznu aroganciu 😅

lilu18
2. sep 2009

idem este na aukcie kuk co noveho a haji 😔 😵

netmona
2. sep 2009

v spálni kukať TV to su ale vymoženosti,,,,emily 🙂 ,,,,,ja v spálni kukam na MM 😀

netmona
2. sep 2009

jaj lil,.,.,už som sa zľakla že, ekšen dnes nebude 🙂

bodka13
2. sep 2009

a ja pôjdem asi kuk do seba 😔 😀 ...tá škola mi dala zabrať 😉 😀 😀

keby som sa neozvala,tak som zachrapkala v kresielku 🙂 ...dobrúúúú 😵

hasleerka
2. sep 2009

ahojte hlásim neskorý príchod ... ale predsa som tu 😉

emily333
2. sep 2009

ahoj hasli nejak meskas 😉

hasleerka
2. sep 2009

no emily sme sa poobede túlali, som potrebovala ešte Zuzke dáke botasky do školy ... potom išla so spolužiačkou do kina, to so ju musela zaviesť a čakať, 1,5 som sedela na lavičke a čakala kým sa zase Miška šmýkala

potom chytro domov, dať ich spať a eše nachystať nové zošity ... a ešte jedno tlačivo som písala kámošovi a posielala mailom ... joj a aby som nezabudla ešte som kuk panelák

emily333
2. sep 2009

jaaj no mas to pestree 😉

emily333
2. sep 2009

som zabudla napisat idem haji rano uz mame budiicek ☹

netmona
2. sep 2009

tak ahojte všetko čo haji a už asi aj ja 🙂 ,,aj mna zmohla škôlka až mam obavu čo bude zjtra 😕

hasleerka
2. sep 2009

no veru ja tiež dnes skôr zalahnem, ráno už budíček ... už asi nebudeme klábosiť do polnoci, iba tak cez víkend

netmona
2. sep 2009

hasli veru veru,,prišiel aj na más mráz 😖

emily333
3. sep 2009

dobre ranko kočeny 😉 my dnes trosku oslavujeme nasa babina ma dnes 88rokov 😵 😵

andreah70
3. sep 2009

dobré ránko, emily babine všetko najlepšie a hodne, hodne zdravíčka 🙂

Dominik ráno teplotu nemal, len ho bolelo hrdlo tak som ho poslala do školy, však keby čosi príde za mnou má to len cez cestu 🙂

tatolu
3. sep 2009

Aadulka, myslím, že mu idú zúbky (zdá sa mi, že očné ešte nemá) - my to máme vždy pri zúbkoch - pomáha Imazol 😉

tatolu
3. sep 2009

Zuzi, ako sa cítiš? Tie sprosté reči možno prevzal od kolegov. Niekedy dobré podpichnú. 😉 Mal také sprosté reči aj predtým, alebo sa to zmenilo iba teraz?

Andreah, var sa rýchlo zotaví.

Lilu, a Vivi predtým do MS hodila a teraz ju nechcú 😕 ?

Emily, babine všetko najlepšie aj od Zvolena 😉

lilu18
3. sep 2009

ahojky..zase reve ze kamosky su v MS a ona chce do skolkyyyyyyyyy ☹ 😀

Tatolu//nie,nechodila do MS len teraz chce ist ale nezoberu ju ved nema 3 r 😵

Andy..tak mozno teraz ostane cela trieda doma 😀

emily //vsetko naj babine

Adulka///zubky?? 😕

aadula
3. sep 2009

ahojte, tak sme zas v jasličkách, on sa normálne nevedel dočkať...už mi pri dverách plakal...tam som ho prezliekla a už aj šup do triedy, ani sa za mnou neozbrel 😀 vzal si detský kočík a premával sa...s tým bude problém, že nemôže robiť to čo chce on ..ale musí poslúchať... Pri aute ako sme prišli pred jasličky, jeden chlapček plakal "domoooov" tak mi ho bolo ľúto ☹ Tak o hodinku idem pre Samka..som zvedavá či aj on nebude plačkať

tatolu, môže to byť veľmi ľahko...lebo teraz by mali tie očáky vykuknúť už každú chvíľku, má to riadne ponavierané 😝

lilu, zlatko malé ...dones ju sem..tu ti ju ponosím do škôlky 🙂

andy ako je Dominikovi? a ruština je náhodou dobrá vec 😀

lilu18
3. sep 2009

aadulik..ocaky?/chuda,len vydrzat ked vylezu bude dobre 😲

posielam ti vivi 😀

aadula
3. sep 2009

ruky má v kuse v puse 😝 a vivušku čakááám 😀 pošli prvou triedou, nech je tu čím skôr 😉

aadula
3. sep 2009

som zvedavá ako to zvládla Mišenka dnes 🙂

a ostatní prváčikovia a škôlkari 🙂

hasleerka
3. sep 2009

dobré ránko ... emily pekný vek, babke všetko najlepšie

adula ako sa cítiš, ja mám doma zrazu prázdno a ticho, je to úplne divné ☹

iwuska ako to dnes zvládla Miška???.. no našej sa už v škôlke moc nechcelo, ráno bežala celá natešená, ale som ju blbá odprevadila až do triedy ešte vybozkávala a ona si zrazu zmyslela že ide radšej so mnou, že ked ja idem preč ... ale super učiteľka, hned ju vzala a zaujala a ušla som ...

hasleerka
3. sep 2009

lilu a budúci týždeň pošli Vivku mne, fakt je mi tu smutno