Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
5. sep 2009

ved preto sa pýtam, bo si spomínala že ho do školy pošleš ... no tak nech sa rýchlo vyzdravíte 😉

iwusska
5. sep 2009

hasli dufam ze sa nam niekedy podari dovolenkovat spolu, tak taku akciu este v HR nevideli, ako ked sa tam dovalia baby s MK 😀

hasleerka
5. sep 2009

no iwus to by fakt bola zábava ... koľko je tam apartmánov, či sa tam vôbec aj všetky pomestíme

hasleerka
5. sep 2009

kukám že už si dala si správne meno na FB, aj u nás je také priezvisko ... tm neni niekde odtialto?

iwusska
5. sep 2009

hasli ved si ma to naucila 😀
a apartmanov je tam dost pre vsetkych...ked si predstavis 3-poschodovy dom ktory je do sirky a ma 3 vchody po sirke,,,,pisem ako hotentot? 😀
mm je cistokrvny oravak,,,aspon dufam 😀

cica13
5. sep 2009

Hasli...ides s nami do toho? Drasnice traste sa!

Ivi...2 vchody....3 je domaceho.... 😀 😀 😀 😀 ale hasli mozme aj tam ubytovat...hlavne, keby isla bez manzela 😀 😀 😀

hasleerka
5. sep 2009

ved my sme tu len samé šikovné a krásne 😀 😀 😀 ... no budete tu toľko robiť chute, mám pocit, že budúci rok bude cica rezervovať celý dom na rok 2011

iwusska
5. sep 2009

cicus 😀 😀 😀 😀 on ma rad mlade masko 😀 😀 😀 hasli mne domaci slubil ze mi donesie buduci rok more na terasu 😀

cica13
5. sep 2009

Ivi..... 😀 😀 😀 😀 stary lichotnik je domaci 😵

iwusska
5. sep 2009

preco lichotnik, sak este nie sme na zahodenie 😀 😀 😀 😀 ale skoda ze sa rapidne zvysuje vekova hranica lichotiacich ☹ 😀 😀 😀

hasleerka
5. sep 2009

cica myslím žeby sa mi taká dovolenka páčila ... len či mi ju mm schváli ... ho zbijem ked nie???... ale ak mi vyjde robota, tak za dva roky isto pošetrím a pôjdem aj bez neho ... ale domáceho nescem eeee

iwusska
5. sep 2009

hasli ved by ta na mercedese vozil 😀

cica13
5. sep 2009

Hasli...som si ista, ze by sa ti ta dovca pacila.....hlavne nase vecery pri pohariku na plazi... 😀 😀 😀

hasleerka
5. sep 2009

cica presne o to mi ide, cez den na pláži a večer dobehnúť pitný režim ... iwus nebolo by kedy sa vyvážať na mercedese ... joj asi mi šibe, ja už sa tam s vami vidím .. idem radšej snívať do perín

som sa tu pýtala na lcd telky, máte už?.. váham či kúpiť, alebo dať opraviť starú?

iwusska
5. sep 2009

hasli ja mam lcd znacka LG mame ju 2 roky a zatial max. spokojnost

hasleerka
5. sep 2009

a máte digi príjem či káblovku?

cica13
5. sep 2009

Hasli my nemame LCD, este stale klape ta stara, tak nam je luto ju dat prec, tak cakame az sa pokazi, nech je dovod kupit novu..... 😀 😀 😀 😀

iwusska
5. sep 2009

hasli mame digi

bodka13
5. sep 2009

hasler tak predsa bude nová telka ? 😀

hasleerka
5. sep 2009

no cica ja som bola na tom podobne, lenže včera už potvora odišla a my máme doma hádky že či kúpiť, opraviť, potom akú kúpiť, to je hrôza ... práčku som si kúpila pred dvoma rokmi akú som chcela a mm sa nestaral ... ale teraz 😠 , ide ma rozpučiť od jedu

hasleerka
5. sep 2009

jáj bodka neviem, práve som napísala ako to u nás vyzerá

hasleerka
5. sep 2009

no babulky idem snívať o mori ... a nech mám zajtra zase trpezlivosť až sa s mm nezvadíme ako divé psy

iwusska
5. sep 2009

hasli ja by som asi radsej investovala do novej ako opravovat staru ktora uz vypoveda sluzbu 😖

bodka13
5. sep 2009

a on nechce LCD 😕 ...ten môj by aj hneď utekal kúpiť,len ja hovorím nech doslúži stará 😀 😀 😀
...veď daj pozreť a keď bude oprava drahá,radšej kúp novú 😉

hasleerka
5. sep 2009

bodka práveže chce, len on nerozmýšľa kde vziat peniaze, ja som chcela menší, on hned veľkú bednu, lenže my tú spalničku máme malú, no proste taliani

bodka13
5. sep 2009

hasler...zober si koleso a nechoď veľmi ďaleko od brehu 😀

iwusska
5. sep 2009

bodka 😀 😀 😀
hasli uplne vam staci mensia uhlopriecka, my mame velku halu a mame 82 cm a je to v pohode, z vacsej zvykne boliet hlava ak nie je dostatocna vzdialenost

hasleerka
5. sep 2009

no ved on chce do miestnosti 3,5x3 vtrepať uhlopr.82 😠

hasleerka
5. sep 2009

tak dobrú dievčence 🙂 🙂 🙂

iwusska
5. sep 2009

😔 idem aj ja tak pekne snicky 😔