Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
26. sep 2009

adulik, aj Angelika este kasle, ale ona kad ma kasel, tak aj 3 tyzdne, kym jej to prejde 😝

hasli, jasne 😉 , aj nocna kosela sa rata, zober hrube ponozky, a nezabudni to vinko 😀
startujte metly, cakam vas 😀

tatolu
26. sep 2009

Ahojte veselé panie 😉
Mali sme pokazený INT, tak som tu dlho nebola 😉
Teraz som však iba nakukla a idem uložiť deti. Zajtra sa var dostanem k PC na dlhšie 😉

zuzadlo
26. sep 2009

nasi dobrali dnes rano ale tiez nie su este v pohode,ale uz su doma dva tyzdne,nemozu zase tolko vymeskavat amozem ti povedat v skolke to bolo s nasimi hrozne,tam boli stale chori,po dvoch tyzdnoch som ich dala do skolky,tam boli tri dni a znova doma ,minuly rok mi boli v skolke dokopy asi 9 dni,neviem presne ,ale inak boli chori a nakoniec mi ich imunolog vyradil z kolektivu,este ze som bola doma,lebo neviem co by som inak robila

zuzadlo
26. sep 2009

tatolu vitaj

reni,uz startujem metlu🙂

hasleerka
26. sep 2009

no mne bola Zuzka prvý rok v škôlke stále chorá, tak ju tiež imunolog nechal doma, brala lieky a chodila iba na 4hod, tak potom to už bolo lepšie

zuzadlo
26. sep 2009

nasi chodili do skolky stale len na 4 hodiny a aj tak to bolo stale chore

hasleerka
26. sep 2009

no určite mali slabšiu imunitu ... ešteže sa dá vybaviť platená materská aj ked to nie je žiadna sláva ... hádam to už nebude také zlé v škole, že už budete len a len zdraví ... a inak chodíte ešte k imunologovi? ... my už nie, vraj už sme zdravý tak nás vyradil

zuzadlo
26. sep 2009

no my este k imunol. chodime,berieme aj lieky☹,teraz by som mala ist v oktobri zase s nimi

emily333
26. sep 2009

joj babenky este furt som bez polovicky ☹ ale aspon mam nohy na stoliku to je žužo 😀

zuzadlo
26. sep 2009

a ja som bola doma na predlzenej materskej ,ale neplatenej

hasleerka
26. sep 2009

zuzi a to prečo, si nevedela že sa to dá vybaviť či to nechceli schváliť

zuzadlo
26. sep 2009

hasli vedela,len mi to neschvalili,tak som bola od lenkinych troch rokov bez rodicovskeho 😠

hasleerka
26. sep 2009

a odvolanie si nedala??? čo sú na tých úradoch padnutý na hlavu ... by som im deti doniesla na úrad, nech sa starajú, že ty musíš z niečoho žiť 😠

hasleerka
26. sep 2009

a kdeže ste všetky???

zuzadlo
26. sep 2009

ale dala som,aj tak mi napisali,ze erik nie je taky chory a bola som vybavena 😠

hasleerka
26. sep 2009

nemám k tomu slov, je to špinavstvo ... ja tu poznám takých čo ich deťom nič nie je, ale mama nemá robotu, tak si vybaví toto ... a čo chlap, už sa mi rysuje dáka práca ... no tej môj je na tom tiež dosť blbo, takže ak bude musieť zostať doma a nič nenájde, tak budem musieť makať ja a on sa bude pekne starať

zuzadlo
26. sep 2009

no ani nevrav,zatial nic,len vies je si sam na vine,sam dal vypoved okamzitu a robotu druhu nemal,tak sme sa aj dobre pohadali,povedala som ze ked to spravil,tak mal nejaku mat a nie zostat bez prace 😠

hasleerka
26. sep 2009

tak si podme dať aspoň za pohárik červeného vínka, nech je ten svet trošku krajší

zuzadlo
26. sep 2009

ja este nemozem,mam este atb 😠 ,ale zase tak imaginarne si dam🙂

hasleerka
26. sep 2009

tak ja si dnes ťuknem s tebou akože a ked budeš môcť dáme si spolu ... a do práce chodíš aj ked berieš atb?

zuzadlo
26. sep 2009

ja som nebola pn,to si nemozem dovolit

hasleerka
26. sep 2009

a čo to srdce poslúcha ... aj niake lieky na žili si mala brať, ako to všetko vyzerá???

hasleerka
26. sep 2009

bodka som ťa niekde objavila ... ty sa ideš rozvádzať????? nedávaj chlapovi radšej umývať riady 😀 😀 😀

bodka13
26. sep 2009

hasler ...😀 😀 😀 podľa niekoho asi hej 😉

inak dobrý večer 🙂 ...sme boli na návšteve u susedov,trošku sme pokecali a popili 😀 chlapi hrušku a ženy červené vínko s kolou 🙂

renka9
autor
26. sep 2009

ahoj bodka 😉

zuzadlo
26. sep 2009

no hasli srdce tak vselijako a na tie zily mi predpisala troje lieky,ale povedala ze nevie co to mozem mat,lebo krvinky su v poriadku a robia aj cinnost aku maju robit,mam sa sledovat a v januari mam prist na kontrolu ☹

zuzadlo
26. sep 2009

ahoj bodecka aj renka🙂,som sa odmlcala na chvilku a neviem dokedy tu budem moct byt,tak vyuzivam 🙂

bodka13
26. sep 2009

ahojte nespáčky 😀 😀 😀

hasler čo si nám kúpila na jarmoku? 🙂

reni...už ti je lepšie 😕

zuzi...len dávaj na seba pozor a šetri sa 😉 🙂

bodka13
26. sep 2009

zuzi prečo nevieš že dokedy 😕

zuzadlo
26. sep 2009

lebo mm sa sem akosi driape 🙂