Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
28. sep 2009

tak lastovičky sú ako namaľované 🙂 🙂 ...veľmi pekne sa mu podarili,a to som sa bála,že ako mu to pôjde 😀

aduli...sa teším aj za teba,že sa Samkovi tak páči v jasličkách 😵 😵 je to šikuliačik 🤐 🤐

hasler...bodaj by to bola iba tá únava 😉

emily...šup do spálne a vyliečiť mužika 😉 😀 😀

renka...aspoň to máš zaplatené,teda primerane 😕 ...a prečo vás vlastne dali takto robiť?

andy...aj ja by som chcela robiť iba ráno 😉 🙂

cicuš...hoď fotos aby sme ti závideli 😉 😀

bodka13
28. sep 2009

😕 😕 😕 videli ste kolko sme od 11.júna napísali príspevkov....9990 😕 😕 😕

my sme iné klábosníčky 😀 😀 😀

cica13
28. sep 2009

Bodecka, ako si to uhladne rozpisala..... 😀 😀 😀 😀 😀

bodka13
28. sep 2009

ja som tak postihnutá 😀 😀 😀 ...vo všetkom musím mať porádek 😀 😀 😀

emily333
28. sep 2009

tak ja idem toho svojho preliecit 😀 papa zajtra 😉

cica13
28. sep 2009

Bodka...dojdi aj k nam zrobit poriadok v papieroch, lebo uz pomaly ani neviem, kde co mam.....zrovna dnes mi mamina volala, ze zajtra dojde, ze potrebuje moj rodny list kvoli dochodku...som si robila z nej srandu, ze ak ho najdem.....tak ho poziaciam 😀 😀 😀 😀

hasleerka
28. sep 2009

emily si tm neprikrývala sebou tak nachladol 🙂

bodka13
28. sep 2009

Emily...a poriadne vypotiť 😉 😀 😀

no a našla si Cicuš?...či mám zajtra priletieť 😕 😀 😀 😀

hasleerka
28. sep 2009

ja som tiež tak postihnutá na tie papiere, len odkedy mm nemáva nočné, tak som ešte nezakladala, už sa mi robí kôpka ... ale dnes išiel tak sa si do toho pustím

cica13
28. sep 2009

Bodecka..este som nehladala.....ale ked zajtra nenajdem, tek nastartujes metlu..... 😀 😀 😀

No idem od vas.....treba sa aj MM venovat, ked ma dnes tie narodeninky... 😀

Dobru nocku a marodikom skore uzdravenie!

renka9
autor
28. sep 2009

waaaw, ja som teraz asi hodila 10 tisici prispevok 🙂 🙂 🙂

cica, ty si bola 9 999.

hasleerka
28. sep 2009

no cica tak krásne oslavovanie ... a drahému všetko najlepšie 🙂 🙂 🙂 ... ale začína to tu padať, už nikto ani za toho oslávenca neuleje 😀 😀 😀

bodka13
28. sep 2009

sa tu ešte motám ale asi vás spánok premohol 😕 😀 😀 ...idem sa pridať k sladko odfukujúcim 😉

dobrú noc 🙂

hasleerka
28. sep 2009

dobrú nôcku lastovička ... ja už tiež pomaly pôjdem

andreah70
29. sep 2009

dobré ránko 😀
bodka,hasli aj ja som postihnutá na papiere tiež si všetko zakladám, ale to bude asi profesionálna deformácia 😀 😀
cica a dodatočne tm všetko najlepšie 😉

emily333
29. sep 2009

dobre ranko 😉 cicus polovicke vsetko najlepsie k vcerajsim narodkam-cmuky 😵

bodka13
29. sep 2009

🙂 🙂 🙂 všetko najlepšie Miškám a Miškom k ich dnešnému sviatku 🙂 🙂 🙂

ahojte 🙂 ...u nás sa nejako mračí 😒 ,ale zima nie je

andreah70
29. sep 2009

aj ja sa pridávam ku gratulácii všetkým Mišenkám /malej duracelke 🙂 😵 a malej hašlerke 🙂 😵 /a aj všetkým Miškom 🙂 všetko najlepšie

bodka aj u nás sa mračí 😖 asi nám už leto končí 😒

cica13
29. sep 2009

Dobre ranko!

Misenke a Miske vsetko najlepsie k meninkam, vela zdravicka a v skolke vela uspechov a vela novych kamaratov!

Ivi....a Misenke daj od nas velkyyyyy boztek!!!!!

Tie hnusne choroby sa asi siria netom, mali sme ist dnes na prvu hodinu plavania, sme mali 3 mesiace pauzu, a David mi bol v noci hrozne umrncany, nad ranom vela plakal, zatekaju mu sopliky a ma teplotu 😢 😢 😢

netmona
29. sep 2009

ahojte,,,a dakuje vám aj Miško za gratulácie 🙂

bodka13
29. sep 2009

Cicuš...Cmúčikovi uzdravujúci cmuk posielam 😵 🤐

cica13
29. sep 2009

Netmona sorry...dodatocne aj bobakovi vsetko najlepsie, ale ani ma nenapadlo, ze Bobak je Misko, ty stale iba Bobak a v pase takisto nemas uvedene jeho meno ☹

cica13
29. sep 2009

Bodecka...cmucik ti dakuje 😵

iwusska
29. sep 2009

babulky Misenke odovzdam cmuciky a dakujem aj za nu 😵 😵 😵
a aj od nas vsetko najlepsie haslerke a bobakovi, hlavne nech su zdravucky, cmuuuuk
netmona ako ste zvladli spinkanie?

netmona
29. sep 2009

cica,,chcem to tam hociť ,,aj album ..ale akosi som mimo z tej škôlky

iwuš,,tak ja si myslím , že tý čo maju súrodencov tak asi to lepšie zvládaju tu škôlku,,asi popremýšlam nad tým 😀 ,,,,,,,,,no trochu si poplakal a aj neskoro zaspal, ale ked som šla tam tak bol v pohode,,,ale dnes ráno nechcel ísť a vyzliekol sa ,,dáko somho presvečila a ešte vo výťahu na ceste trucoval jemne ale potom už to šlo,,,učka mi ráno ukázala foto v mobile ako spal tak sa tešíl,,že ho vidím

emily333
29. sep 2009

aj ja blahozelam Miskam a Miskom 😵 uz som si umyla 2okna a uz konecne idem na rehabko 😵 tak zatial pa pa

iwusska
29. sep 2009

netmona tak to zvladol super na to ze tam spal prvy krat....moja tiez zaspala v prvy den posledna, vobec nechcela a teraz bez problemov...zvyknete na sviatok nieco priniest do skolky? ja som jej kupila kinder cokoladku pre vsetky deticky, nechcela som cukriky, predsa su to drobcekovia a este nektarinky

bodka13
29. sep 2009

😕 nikto tu nič neponúka? 😀 😀 😀 ...žiadna oslava sa tu nekoná ☹ 😀
či až večer sa bude tortička a zákusky ponúkať a niečo dobré popíjať? 😀 😀 😀 😀

iwusska
29. sep 2009

bodka 😀 😀 😀 nemozem v pracovnej dobe....ved uz vydrz 😀

bodka13
29. sep 2009

keď ja by som si dala niečo také mňam 😝 😀 😀 😀 ...ale vydržím 😉 😀