Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

zuzadlo
24. okt 2009

reni ,ano kazdy den tak chodia spinkat

aadula
24. okt 2009

reni 😀 😀 no typický chlap 😉 a tričká prídi k nám kupovať, máme tu obchodík, že happy girl..som už spomínala a teraz otvorili aj detské oddelenie..tam by si určite kúpila niečo a aj veľmi dobré ceny sú tam 🙂

renka9
autor
24. okt 2009

adulik ...do levic, uz letiiiiim 😀 ...ja som bola len v tom tescu a v Mane, a tam mali po 10€ tricka, a to ja tolko nedam, ked potrebuje minimalne 3, ale nasli sme tam po 4 € tricko...ale len jedno...tak musim v pondelok vyrazit do mesta na nakup 😉

hasleerka
24. okt 2009

renka si mi videla do košíka, ja som tiež kúpoval lístkové a idem spraviť štrúdlu 😀 😀 😀 inak v tescu som sklamaná z tých väčší tričiek, na Mišku majú habadej a na Zuzku nič súce ☹

hasleerka
24. okt 2009

u nás idú otvárať KIK moc sa teším, to je super obchodík s oblečením, myslím že aj v rakúsku aj madarsku

adula, keby náhodou nič súce nebolo, pošlem miery, nakúpiš a pošleš expres niakým šikovným doručovateľom 😀

renka9
autor
24. okt 2009

adulka budes nas mimibazar 😀

aadula
24. okt 2009

joj baby ja by som nakupovala dievčenské... také zlaté všade všetko pre dievčatká majú...a pre chlapčekov slabý výber... Paťka si celkom fajn vie hoci kde vybrať 🙂

aadula
24. okt 2009

u nás je skôr problém topánky kúpiť 😝 máme tu jeden detský obchod, ale zas čo pozerám, tak pre chalanov nula bodov..a preto s do NR chystáme

zuzadlo
24. okt 2009

hasli co nemas doma suceho?🙂

hasleerka
24. okt 2009

zuzi nie doma ale v tom novom obchode keby nič súce nebolo - čiže tričká na moje babulky

zuzadlo
24. okt 2009

ale si chcela nejakeho suceho dorucovatela 😀 ,tak len preto sa pytam 😉

hasleerka
24. okt 2009

no áno nejaký šikovný doručovateľ, no hádam mi to nedonesie dáky starigáň ... veď nech mám pekný deň 😀

lilu18
24. okt 2009

halo halo je tu este niekto?/ kto si na mna este pamata??? 😀

hasleerka
24. okt 2009

lilu ahoj, neboj pamätáme si ťa 😀 😀 😀

lilu18
24. okt 2009

ahojcek ..asi nestiham dnes vsio pocitat..zajtra docitam. Mate dake novinky?/ kto je tehu a kto nie 😀 kde su dietky zdrave a kde nie....

zuzadlo
24. okt 2009

tak sa s vami lucim, papa

hasleerka
24. okt 2009

zuzi a kam už ideš ... haji haji, tak dobrú nôcku

lilu18
24. okt 2009

tiez idem pa 😲

hasleerka
24. okt 2009

no ale ste pozdŕhali ... ja že sa tu bude dnes dlhšie klábosiť keď zajtra dlhšie spíme

renka9
autor
24. okt 2009

uz ste vsetky isli? ved lilu dnes si mohla o hodinku dlhsie 😉

hasli mam fernetik s tonikom das si? 😉 , aku ides robit strudlu?

hasleerka
24. okt 2009

renka dám ale bez tonicu, lebo z neho ma vždy bolí hrdlo ... urobím asi jablkovo-makovú a orechovú ... ešte zajtra premyslím ... a ty?

bodka13
24. okt 2009

dobrý večer 😵 a dobrú noc-blšky na pomoc 😀...som si vás aspoň prečítala a idem leháro,lebo nohy ma bolejú ale zajtra to už nejako vydržím 😉

hasleerka
24. okt 2009

ahoj ... no bodka ty si budeš musieť kúpiť nejaké nové nohy do zásoby 😉

renka9
autor
24. okt 2009

bodka dobru noc 😔

hasli jablckovu a kupila som si aj tvaroh 😉

hasleerka
24. okt 2009

a jednu celú urobíš tvarohovú či zmiešaš?

renka9
autor
24. okt 2009

celu tvarohovu

hasleerka
24. okt 2009

no to môže byť dobré, len to by u nás moc nešlo, ani Zuzka ani mm nemajú radi tvaroch

emily333
25. okt 2009

dobre ranko uz kuchtite? 😉

andreah70
25. okt 2009

dobré ránko 🙂
emily práve sa chystám kuchtiť 😀 trošku sme poupratovali, včera nebol čas neboli sme doma, decká ešte vysávajú, inak u nás vysáva mm, ale dnes išiel na fušku tak som zapriahla mládež.............mali ste vidieť tie ksichty čo hádzali, že prečo jaaaaaaaaaa 😠 😀

hasleerka
25. okt 2009

pekné dopoludnie ... andy moja chce ešte teraz vysávať, len to stojí za prd ... všade aj tak ostávajú smeti ... a potom už zase nebude chcieť 😀 😀 😀

ja mám naložené mäsko v páci a teraz varím kašu