Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
28. nov 2009

Adulik....ja idem robit prave jahodovu bublaninu..... 🙂 ale mozes mi poslat na mail recept na mufinky 😉

Emily...teda Rudko je riadny expert.... 😀 😀 😀

tatolu
28. nov 2009

adulka, mne sa takto lúpe koža na palcoch a dosť to bolí 😖 . Všimla so si, že keď jem pomaranč aspon každý druhá deň, tak to zmyzne 😉

No už som zo školy doma. Napísala som na všetky otázky. Ťahák som sa bála vybrať, lebo priamo na mňa kukala. Najväčší problém ho bolo nakoniec z pod papiera vybrať 😀
Výsledky budem vedieť asi vo štvrok

emily333
28. nov 2009

babenk nukam kolacik kakaovy 😉

aadula
28. nov 2009

Dnes mám rande so svojim mestom 😅 čo vy na to? pozeráte Slávika? som mala ich kazetu ....sme boli asi ôsmaci či siedmaci...pol triedy depešáci...a pol metalisti 😀 ...takže ja som bola Tublatanka 😀 😀 😀

lilu18
28. nov 2009

ahooojte...jej adulka to bolo teda,aj u nas tak pol na pol trieda 😀

lilu18
28. nov 2009

kto si da kura na kyslej kapuste? prave som si nalozila 😝

aadula
28. nov 2009

lilu mňam to mám moc rada...ale akurát som dotlačila mandle... 😝

tak ja dávam do pľacu mandarinky 😀

cica13
28. nov 2009

Aduli...jasne, ze pozerame....ta Durindova dcera je tak stara ako David, jeho cajorinka rodila tam kde ja, Durinda tam kazdy den behal.... 😀 😀 😀

Lilu...takto neskoro tlacis do seba? Ale ty si to zasa mozes dovolit... 😉

lilu18
28. nov 2009

cica ako neskoro..ved nie je pol noc 😀 pod si dat vies ake mnamkove je 😝

aadula
28. nov 2009

ciculi fakt? 😀 my sme Ďurindu zas v Senci na dovči stretli...išiel surfovať 😀 vtedy bolo viac pipiek okolo neho...mne sa páčil za mladých čias... 😀 😵 keď si spomenime na starý magič s oranžovými gombíkmi čo sme všade von nosili a púšťali si Šlabikár a žeravé znamenie atď. haha..mi je do smiechu 😀 😀

lilu18
28. nov 2009

adulka co za orandzove gombiky??? 😕

cica13
28. nov 2009

Aduli...behal tam v tych jeho kovbojkach ako splaseny..... 😀 😀 😀

aadula
28. nov 2009

lilu, bol to magič rozmerov asi 25x18cm a mal oranžové knoflíčky z ktorými sa zapínal vypínal...prepínal 😀 😀 😀 bola tonejaká maďarská vreštibutka...

baby ten Elán je hroznýýýýýýýýýýýýýýýý sa to nedá počúvať...akurát teraz tá stužková ako tak

cica13
28. nov 2009

Jaaaaaaj, ked vidim toho Balaza v telke...chce sa mi vracat, sa mi sprotivil, bol po dva roky na tom istom mieste ako my na dovolenke, na ostrove Brac....taka samota to tam bola, aj tak sme ho tam 2 roky po sebe stretli, ostatni z jeho partie sa s nami zdravili normalne a on ani hubu neotvoril, aj Ivan Mjartan tam bol s nim....ten bol zlaty.... 😀

aadula
28. nov 2009

cica Ivan bol feši

hasleerka
28. nov 2009

pekný večer ... klebetíte???

cica13
28. nov 2009

Jeeezis Aduli,.,..nebol ten magic cierny? Lebo ja som tiez taky madarsky mala s oranzovymi gombikmi a volala som ho boxerska rukavica... 😀 😀

Adi...Mjartana mam aj na videu natoceneho, ked sme sa na plazi tocili....ten prehodil aj par slov, aj zenu mal symposku aj syna...mali tam vsade surfy porozkladane.....roztahani boli na celu plaz 😠

hasleerka
28. nov 2009

ja vás trochu počítam, bo som sa včera k vám nedostala ... som makala

mám tu ešte z obeda, ak by mal ktosi chuť na zemiačky a fašírku

cica13
28. nov 2009

Hasli vitaj...ty nasa pracujuca iniciativa 😀 😀 😀 ako bolo vcera?

aadula
28. nov 2009

cica áááno čierny 😀 😀 😀

hašli ahoj aj dnes si makala?

hasleerka
28. nov 2009

píšete o pol triede, my sme sa delili na Tofiho a Penka 😀 😀 😀

na čom kukáte slávika????

cica13
28. nov 2009

jeeej Aduli, tak sme mali rovnaky.....takych malych rozmerov bol a tusim sa dala aj rucka odpojit a gombiky boli gumenne 😀 😀

bodka13
28. nov 2009

dobrý večer 🙂

už 20minút sa snažím pridať príspevok ☹ ....kôň jeden 😠 😠 😠

aadula
28. nov 2009

ciculi presne 😀 😀 my sme mali pred činkom teda za...prašiak a tam sme chodili a púšťali tú malú vreštibudku 😀 😀

cica13
28. nov 2009

Bodecka....zijeeees???? 🙂 🙂 🙂

Adi...ale dobry to bol magic..... 😀 😀 😀

bodka13
28. nov 2009

žijem 😀 😀 😀 ...ale včera sme návštevovali a dnes sme boli u našich ocinovi gratulovať 😉

cica13
28. nov 2009

No len po navstevach chodis 😀 😀 😀

lilu18
28. nov 2009

my sme nemali s oranzovymi gombickami ☹ ale bol cierny 😀

sendyhubka
28. nov 2009

juj a aka som bola hrda ked som ten magic dostala, za to, ze ma prijali na strednu skolu 🙂

tatolu
28. nov 2009

čaute.
Ako vidím spomínate staré hudobné časy 😉
Ten môj zas pozerá nejaký ratata bum 😝 😀