Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
3. dec 2009

hasler...no len sem pekne hoď ten recept 😉 😀 😀 a u nášho Martina budeš najšikovnejšia kuchárka,lebo on chce lečo ale bez zeleniny 😕 😀 😀 😀

Iwus 😵 😵 😵 ...keby len 100 😀 😀 😀

cica13
3. dec 2009

Hasli...tak recept na leco bez leca si aj ja prosiiiim 😀 😀 😀 😀 😀 ......nemohla si ma vidiet, lebo tu je hmla jak v prdeli.... 😀 😀 😀 😀

hasleerka
3. dec 2009

bodka nepoteším ťa, už je dorobené s lečom a len tak praskol do mňa tanier 😉

Maťo nemá rád rajčiny a papriky?

tatolu
3. dec 2009

hasli, ale každý deň to asi jesť nemôžu 😔
Aj polievka so zemiačkami, aj zemiaky na kyslo. No mne už dochádza fantázia 😔

hasleerka
3. dec 2009

cica tak ešte neviem aká hmla je v prdeli, som ešte nenakukla, aj ked poslaná som tam už bola 😀 😀 😀

tatolu moje baby ked som mala doma tak sme točili dookola šošovica, hrachová, zemiaky na kyslo, perkelt, sviečková, do toho občas palacinky, a zase šošovica, husté polievky - tie boli akoby druhé .... už mi z toho občas hrabalo

hasleerka
3. dec 2009

ozaj volala som so zuzanou, pozdravuje vás, už má doma troch maródov ☹

robím kávičku, kto sa ku mne pridá ... ja rýchlo vypijem a utekám do práce

bodka máš teraz asi dlhý týždeň???

cica13
3. dec 2009

Hasli.... 😀 😀 😀 😀 ved ani ja neviem.... 😀 😀 😀

bodka13
3. dec 2009

Hasler ..náš Maťo je nezeleninový tip 😀 😀 😀 ...zje iba kukuricu a mladú cibuľku ☹ ...ano dlhý ☹ale budúci je super krátky 🙂 🙂 ...ja si prosím kávičku

Tatolu...mrkni si nejaké recepty aj na mmb 😉 ...som tam pred chvíľou videla že "mrkva ako mäso" 😕

Cicuš...ešte nenakupuješ?...som sa dnes ráno dobre vytočila,hneď som mala vyšší tlak 😠 som to písala už Lilu na skype...včera čo som si kúpila tie pulovríky/tričká tak z jedného mi nedali dolu ten pípač a pri odchode som nepípala 😕 😠 dúfam že dnes budú na mňa kukať ako na zlodeja 😠 😠 😠

hasleerka
3. dec 2009

a tú kávičku nikto, ja už som nachystala: iwus, ja a zuzka nesca s mliekom bez cukru, cica a andy aj s cukrom ... bodka ty tuším obyčajnú s mliekom a dva cukry ... dúfam, že som to dobre ... tatolu tvoju chuť ešte neviem

hasleerka
3. dec 2009

lilu aj ty napíš akú piješ?

hasleerka
3. dec 2009

bodka ved máš bloček, tak sa hádam nič nestane

bodka13
3. dec 2009

no bločik mám 😒 tak dúfam že to dopadne ok 😉
Lilu asi už uspáva 🙂

tatolu
3. dec 2009

Hasli ja pijem 3 v 1 a ešte aspon lyžičku a pol cukru 😉
Teda na raňajky nescku s mliekom a 3 lyžičkami cukru 😔

andreah70
3. dec 2009

ahojte 🙂
hasli díky za kafe 😀 a neboj aj ja som tam už bola párkrát poslaná a neviem ako to tam vyzerá 😀 😀 😀 😀

tatotu to máš teda riadne sladký život 😀 😀

hasleerka
3. dec 2009

tatolu ty si vieš teda pekne osladiť život ... teba by som na návšteve nechcela 😀 😀 😀

hasleerka
3. dec 2009

andy vitaj ... laugarício je daleko od teba? a do centra to máš ako daleko? inak na sídlisku JUH II. bývajú jedny známy

tatolu
3. dec 2009

hasli, však preto som si zatiaľ nepýtala kávu 😔
Ale ja si niekedy aj vlastný nosím 😀
To vtedy, keď idem niekde na kávičku a väčšinou ženy cukor nemusia, tak posunú mne 😉 , ale mne naozaj stačí iba 2 do takej kávy 😀 , tak ostatné odložím na horšie časy 😵

tatolu
3. dec 2009

A čajík jijem bez cukru, takže môžete aj ten ponúknuť 😉

lilu18
3. dec 2009

ostala este kava??som ako zbity pes vivi haji a ja mozem za nou. Ci kavu si dam?? 😝

iwusska
3. dec 2009

hasli od rana rozmyslam co idem varit a si ma inspirovala, sosovickovu polievocku spravim a druhe este neviem 😨
bodka to na co tam potom tie pipatka davaju ked nepipaju 😨 😨 😨

hasleerka
3. dec 2009

dobre tatolu, tak ťa pozvem na ten čajík 😀 ... inak ja zase naopak, do čaju cukor a do kávy nie

ale môžem ti aj kávičku urobiť, bo som včera doniesla z mekáča dva cukry 😀

hasleerka
3. dec 2009

lilu tak si pýtaj akú, bo som chcela už ísť

iwusska
3. dec 2009

ale sa nam kavickuje tolkym naraz 😝 😀 hasli dakujeeeem za kavicku

lilu18
3. dec 2009

haslerka//nescu alebo presso a 1 cukor//diky 😝 😲

hasleerka
3. dec 2009

iwus som rada že som ti našepkala, my sme ju mali min. týždeň, jeden deň s mäskou údeným a druhý deň s vajcom ... ja zajtra urobím asi tie zemiaky nakyslo a ostane aj na sobotu

cica13
3. dec 2009

Bodecka....mamina dojde az o 13.30...potom vyrazime 🙂
Mne sa to s tym pipatkom tiez kedysi davno stalo....este ked sa riflove kosele nosili, som si konecne kupila podla mojich predstav a doma som zistila, ze mam tu umelu kravinu na nej, co pipa...tatulo mi to potom nejako dal dole..tusim s kliestami to musel cele nejako rozbit 😀 😀 😀

Lilu...aj ja som nejaka K.O.... 😔 zeby som si pospala v aute? Nech mozem potom uz svieza nakupovat 😀

hasleerka
3. dec 2009

dobre lilu ešte som ti stihla zaliať, ty budeš ako cica a andy

tak ja sa s vami lúčim, už fičím, lebo chcem ešte kuk do dráčika na barbieni ... papa

bodka13
3. dec 2009

Iwuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuš....vylieč ma ☹ 🙂 ... včera ráno ma rezalo ľavé oko a mala som ho zalepené a dnes som sa zobudila a v kútiku na pravom oku mám taký červený fľak,asi som si to preniesla ... tak som si ich poumývala borovou vodou...čo si mám na to dať?

andreah70
3. dec 2009

hasli Laugo je kúsok od nás /2-3 minuty/ autom ja bývam na Juhu I 🙂

cica13
3. dec 2009

Andy...uz ste mohli dat stretko s Hasli....