Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

hasleerka
9. dec 2009

emily a kedy budeš mať svoj pc opravený???

renka9
autor
9. dec 2009

Samkovi prajem vsetko naj, naj, najlepsie 🙂 , a vela zdravicka 🙂 🙂 🙂 , cmuk, cmuk, cmuuuuuk

hasleerka
9. dec 2009

no to mi nevyšlo, ja som vám chcela len ten môj posledný príspevok skopírovať, až to nemusím prepisovať

renka9
autor
9. dec 2009

hasli, sa smejem 😀 , ja som tiez Kristinke, keed bola prvacka, trhala zosity 😝 😀

hasleerka
9. dec 2009

renka a ty si prečo trhala???

zuzadlo
9. dec 2009

zelam vam dobru nocku,prisiel svagor, tak sa mu idem venovat a obsluzit ho, papa

renka9
autor
9. dec 2009

no hadaj hasli 😀 , lebo skaredo pisala, a ja som velka nervacka...takze priznavam, ze som si vybijala zlost 😔 🤐

hasleerka
9. dec 2009

reni tak ma povzbud že či už pekne píše

renka9
autor
9. dec 2009

ano, hasli, nato, ze je lavacka, tak pise pekne, krajsie ako pravaci 😵
ono to bolo najhorsie, ked sa ucili pisat, tie obluciky, slzicky, apod. to bolo priiiiserne 😝

andreah70
9. dec 2009

ahojte práve som sa vrátila s pokecu s kamoškou boli sme na dvojku bieleho docela dobre mi to padlo 😀

hašli, reni chcete potešiť? 😀 ja vám poviem že Nike /píše ľavou/ som tiež trhala zošity a trvala na tom aby ich prepísala 😀 a prešli tri roky išiel do školy Dominik a ja som už bola taká vycvičená že mi bolo úplne jedno ako pekne to napíše dôležité pre mňa bolo aby to mal gramaticky správne. Veď písanie majú len v prvej a druhej triede potom je už len SJ a tam je dôležitý pravopis a nie krasopis 😀 😀 😀 a Dominik vzhľadom k tomu že je dysgrafik písal priam ako z hororu 😀 😀

emily333
9. dec 2009

ahojte a teraz uz kralujam jaaa 😵 😵 babenky zajtra tu nebudem idem k svokre na zbijacku a som zvedava kolo nas tam bude no moj tip je traja ☹

hasleerka
9. dec 2009

no ale naši tuším písanie ani nemajú, teda aspoň zatiaľ nemajú známkovaný krasopis ... občas jej učit. napíše "píš krajšie" ... ja si tiež niekedy poviem, hlavne že je to bez chyby, no občas sa stane že nervačím, lebo ona ked chce tak píše aj pekne potvora 😠

andreah70
9. dec 2009

jééééééééé sorry až teraz čítam že Samko má dva rôčky prajem mu všetko, všetko najlepšie 😵 😵 😵

cica13
9. dec 2009

Saminkovi vsetko len to naj, naj, naj.......hlavne veeeela zdravicka!!!!!!!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

Pozerate Modre z neba? Je tam Davidova diagnoza 🙂

aadula
9. dec 2009

ďakujeeeeeeeeeem 🤐 🤐 🤐 cmučíky odovzdané...dnes aj navyše 😉

hašli, mne paťka písala pekne a potom v treťom ročníku nestíhala písať diktát, lebo sa snažila ho napísať krasopisne..teraz už píše ako kocúr 😀

ciculi pozeráme aj my, tí pred tým boli zas od nás z okresu...musela som odísť z izby keď boli za nim v nemocnici a cez balkon sa len videli..muselo to byť hrozne bolestivé na srdiečko 🙄

cica13
9. dec 2009

Aduli...mna uz zasa depky chytaju 😢 ...ze co bude o par rokov......ale dufam, ze z Davida nieco bude, ze mu pojde aspon nejaky sport alebo tanec.... 🙂

hasleerka
9. dec 2009

ja nekukám, my si to vždy z mm pozeráme potom cez net

aadula
9. dec 2009

ciculi ver tomu, že to bude najlepší tanečník v šírom okolí 😉 Je to veľmi šikovný chlapček a bude ti robiť veľa radosti..hlavne svojimi zbojstvami 😀

som dnes na vás myslela, som bola v knihkupectve a jeden chlap zháňal od Vasilkovej knihu 😀 , už bola vypredaná

cica13
9. dec 2009

Babulky, ja zasnem ako to dievca s DS krasne cisto rozprava.....uplne nechapem 🙂 🙂 🙂

aadula
9. dec 2009

cica vianočné foto 😵 ..rozpráva pekne a rozumne

cica13
9. dec 2009

Hej Adi...vianocne 🙂

aadula
9. dec 2009

mne je zas zima 😝

lilu18
9. dec 2009

Adulka..Samkovi tiez prajeme vsetucko len to najlepsie a hlavne pevne zdravicko cmuky cmuk 😲 😲 😲

bodka13
9. dec 2009

🙂 🙂 🙂 Samkovi všetko najlepšie k 2.narodeninkám 🙂 🙂 🙂 veľa zdravíčka a šťastíčka,aby robil všetkým iba radosť 😵 😵 😵 ...posielame veľa božtekov 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

emily333
9. dec 2009

jeej cicus uz aj ty si vianocne naladena 😵

lilu18
9. dec 2009

kocky lucim sa vivi az teraz zabuvala 😠 idem aj ja papa dobru noc 😔

hasleerka
9. dec 2009

lilu dobrú nôcku ... ja už polhodinu rozmýšľam, že by som aj dlážku išla zotrieť, ale fuuuuuuurt sa mi dáko nechce ☹

andreah70
9. dec 2009

cicaaaaaaa fajne foto 😀 vánoce vánoce přicházejí 😀 😀
neboj aj Cmúčik bude šikovníček a budeš na neho pyšná 🙂

emily nezabudni na nás zo zabíjačkou aj my ľúbime 😀 budeme ťa čakať keď prídeš s dobrotami 😀

lilu dobrúú

emily333
9. dec 2009

nebojte nezabudnem lilu dobruu