Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
13. jan 2010

ahojte,

bodka čo to čítam? u vás sa šmýkalo? u nás nie..a to ste na kúsok od nás 😕 , ale máš pravdu..aj u nás je určitá postupnosť v udeľovaní pokarhaní a znížených známok 😉

s deťmi si užívame stále niečo...ja som tiež raz kvôli Paťke musela riešiť..nikdy sme problémy nemali a zrazu doniesla, že pokarhanie tr. uč. na štvrť roka ...tak som podala odvolanie..či ako to nazvať...a uspela som 🙂 a to som bola v poslednom mesiaci tehotenstva so Samkom...tie nervy čo som mala...

mne je taká zimisko celý deň ... a zas ma depka chytá..pomoooooc...je mi len do revu...ach ...ach... zo všetkého mimochodom...a už som si aj čokoládu dala 😀

iwuška aj ja si prosííííím plnenú papriku 😵 😵 😵

a kde je ciculik...?

emily333
13. jan 2010

aj ja stem vinko cistee adulik nie si sama co ti je do revu ja mam depky uz od nedele ale dufam ma ma rychlo prejduu

zuzadlo
13. jan 2010

emily,drzim palce ,aby presli

andreah70
13. jan 2010

(_)(_)(_)(_)(_) kočky čin,čin 🙂

zuzadlo
13. jan 2010

no uz som to exla 🙂

emily333
13. jan 2010

ja uz druhy pohar cin cin 😀

zuzadlo
13. jan 2010

ja uz si ulievam vodku s dzusom 😀 ,cin

andreah70
13. jan 2010

tak ja vám ulejem ešte po jednom nech sa trošku pripijeme 😀 😀 (_)(_)(_)(_)(_)(_)

aadula
13. jan 2010

andy, si dám aj ja...na zdravíčko všetkým maminám 🙂

andreah70
13. jan 2010

adi na zdravie 🙂

zuzadlo
13. jan 2010

aj vam,nech mame pevne nervy 😉

emily333
13. jan 2010

supeer sa dnes schlascem 😵 mne to nejak zle nacitava furt som na prvej strane a citam jak sprostaa 😀 😀

lilu18
13. jan 2010

co oslavujeme??

zuzadlo
13. jan 2010

lilu,nist,len to, ze sme supeeeeeeeeeeeeer 🙂 maminy

lilu18
13. jan 2010

zuzi tak na to si pripijem.. 😀

andreah70
13. jan 2010

lilu vieš čo oslavujem naše úžastné školstvo 😀 😀 😀

zuzadlo
13. jan 2010

no tak vidis lilu,sme naozaj dobre maminy 😉 a na zdravie kazdej znas,mame trapenia,ale lahsie sa madzi nami aj znasaju 😉

zuzadlo
13. jan 2010

andy-to je najlepsie neriesit 😉 zbytocne sa clovek len rocculuje a pridava si vrasky 😉

lilu18
13. jan 2010

andy co sa stalo?/Aj tebe daco so skolou??? 😕

cin cin..na nas 😵

zuzadlo
13. jan 2010

tak na nas

andy ,nenatahuj a daj vediet

emily333
13. jan 2010

mala rodicko dnes je 13 ale nastastie ne piatok

bodka13
13. jan 2010

už som tuuuuuuuuuu (_) 😀 😀 😀 čo oslavujeme?

emily333
13. jan 2010

bodka ze sme super maminy 😀 😀

bodka13
13. jan 2010

😵 😵 😵 tak nazdravičko (_) (_)

lilu18
13. jan 2010

tak do druhej nohy a lucim sa ..Andy..zajtra cakam komentar 😲

hasleerka
13. jan 2010

ahojte ... ešte ktosi ostal ... ulejete aj mne, ja som hádam tiež super mamina??? 😀

zuzadlo
13. jan 2010

tak to aj ja, pa,ide ku nam svagor

emily333
13. jan 2010

babaenky aj ja idem prajem dobru nocku 😔

emily333
13. jan 2010

hasli ja ti ulejem som ta cakala jasne ze si aj ty super mamina mam vinko 😀

andreah70
13. jan 2010

babenky sorry ale mala som dlllllllllhy telefon ja som vám už začala odpisovať ale som to nemohla dokončiť 😀

ja nenaťahujem ja som vám už písala že Domko má poruchu pozornosti spojenú s hyperaktivitiou /ADHD/ a tiež dysgrafiu a dyspraxiu a z toho to všetko pramení pani uč. mi povedala že všetkých provokukje už len svoujou prítomnosťou, čo sa v triede zomelie všetci všetko zvalia na Dominika, hoci aj ona vie že to nie je tak ťažko sa oponuje celej triede. Dominik mi doma nič nepovie že mu robia zle, ja vôbec neviem ako mu pomôcť lebo je inak veľmi rozumný škola mu ide som si pozerala klasifikačný a vychádzajú mu dve možno tri dvojky a sedem jednotiek. Normálne sa bojim aby nedopadol ako emilyn Janko že všetko zlé čo sa stalo sa zvalí na neho. Napríklad mi hovorila že dnes niekto nakreslil na tabuľu obrázky dvoch prasiat jedno bolo v okuliaroch a druhé v sukni to v okuliaroch bol Dominik a v sukni jedno dievčatko čo má podobné problémy ako Domko, celá trieda sa na tom ohromne bavila a že Dominik prišiel s plačom za učiteľkou že si z neho robia srandu, ale mne on toto nepovie to mi povedala až ona ☹