Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
18. jan 2010

ďakujem

ja nikdy neviem ako to mám skopírovať ☹ asi by som si to mala napísať...mám dať kopíruj adresu obrázku alebo
odkazu

zuzadlo
18. jan 2010

ahojte babulky 🙂
cicus,ze filip stvrtak a 27 🙂 ,lenka prvacka a 30,len neviem ci sa mam smiat alebo plakat

aadula
18. jan 2010

halo halo hviezdičky mamičky 🙂

bodečka 😵 nový účes..úplne iná osôbka 😉 sekne ti to 🙂

tiež robím krupicu od oka...tak máme vždy inú 😀 😀 😀

u nás sneží celý deň...miestami sa topí..ale teraz primrza.., ráno bude veselá cesta do práce peškom 😀 😅

reni, ťa obdivujem, že sa vieš omedziť v papaní..ja nieee..pomooooc....ja nejem len ked mám nervy 😅

andreah70
18. jan 2010

bodka, kočka 😵 🙂

zuzi to sa nedá porovnávať moji sú skoro rovnako vysoký 165 cm a Nika má 45 a Domko 57 kg a je o tri roky mladší takže žiaden stres 😀 neplač 😢 smiať sa môžeš 😀

kočky ja vás vôbec nestíham mám toľko roboty že je mi z toho 😝 😝 zatim pa večer hadam nakuknem 🙂

andreah70
18. jan 2010

ahoj adi som dlho písala, alebo čítala teba som nevidela 😀 a ani ja sa neviem obmedziť v jedení 😀 😀 ale tušim by som trošku mala 😀

emily333
18. jan 2010

klop klop doma ste? idem si vas precitat

aadula
18. jan 2010

andy, ahoj Paťka má tiež okolo 50 🙂 aaaa prosím ťa však ty si chudunká...ale mňa je dosť...len čo už keď neviem dietovať...si hovorím, že začne byť teplo a hádam sa donútiť korčuľovať... nech to aspoň zo zadečku ide dole 😀

emily333
18. jan 2010

vau bodka ak si kočka sekne ti to 😵 my uz mame veceru zemiakova kasa a faširky kto lubi nech sa nuka 😵

zuzadlo
18. jan 2010

ja dietu nedrzim 🙂 =nemam kedy

bodka ,aka kocenda 😉

andy,ja viem ,zatial sa msjem,len lenka ma samu pomarancovu kozu=aj na chrbte,ved mi stale cosi zuje,to je srotonik 😉 ,len aby to tak nebolo stale

bodka13
18. jan 2010

ďakujem za pochvaly babulky 🙂 ...ale najlepšia bola Martinova reakcia po príchode domov zo školy : "aaaaaaaaaaaaaa mami to čo si urobila ??? ale máš to pekné,vyzeráš ako Jana(spolužiačka) len ona je blondína" 😀 😀 😀

Zuzi s tých kilogramov si ja už vôbec nič nerobím ...Martin je štvrták a má 26kg a David je prvák a má 25kg 😕 😀

aadula
18. jan 2010

bodečka 😀 zlatýýý 🙂 ale tak Martinko je po tebe aj konštrukciou Davidko po ujovi bodkovi 😉

cica13
18. jan 2010

Haloooo, kde ste????

David uz spinka...sme boli s nim u doktorky, stihli sme to este pred rodickom....dala nam nejaky sirup na kasel, taky som este nevidela, ja som mu davala doteraz Mucosolvan a este Pamykon do nosa, lebo uz ma aj sopliky zelene a hrooozne vela, ze ho to az dusi.... ☹ ☹ ☹ Nechcel sa dat ani popocuvat, som ho nasilu drzala, som zvedava ako zvladne kardiologicke vysetrenie....EKG, Echo....to sa asi nepodari urobit.... ☹

emily333
18. jan 2010

ja uz som tu a nakrajala som pomarance dajte si 😉 kamoska nam volala aby sme im v sobotu prisli pomoct na zabyjacku mm nadsene vravel ze pojde a ja nanho kuk či nie je choryy on take veci nelubi robit 😉

aadula
18. jan 2010

cicuš ahoj, tak ste nakoniec museli ísť? nech to Davidkovi rýchlo prejde 😵 pamykon sme mali aj my...ten dobre zaberá ... a nemysli ešte na ekg...stačí deň pred tým...máš toho teraz dosť 😉

emily...možno je rád, že trošku do spoločnosti vybehne...a potom sa dobre napapká 🙂

cica13
18. jan 2010

Adi ahoj, radsej som pre istotu isla, lebo takto este David chory nebol.....a od tohoto mesiaca nam zacinaju zasa same behacky po lekaroch, najblizsie som na neurologiu objednana, potom kardiologia, logopedia a potom na obvod na 2 rocnu prehliadku....a David zacne mat averziu na biele plaste.... 😠

doseti
18. jan 2010

ahojte,ved aj môj malý sa nechce dať už ani popočúvať...ako sme začali s ním chodiť po doktoroch (asi od novembra)
dovtedy som s ním taký problém nemala 😒
na kardiol. sme ho tiež museli držať a to bolo o ničom...on je strašne silný...a na sone potrebovala aby sa 10min.nehýbal no čo si tak možno 10sekúnd...

cica13
18. jan 2010

doseti, a vydrzal to maly?? Lebo mi tychto malych krpcov v robote uspavame na Echo ☹ , ved uz sa ma kolegyna pytala, ci ho budem chciet dat aj uspat....no ja ani za svet 😠

doseti
18. jan 2010

cica,jemu to robil najprv sonom a potom mu pripla sestrička tie prísavky ako ekg ale ako sa furt hýbal tak mu to vždy odpadlo 😝

ked sme boli druhykrat na rontgene tak mu tiež chceli dať niečo na ukludnenie nejake tabl.no ale dr.povedala,že to nezvyknú kôli rontgenu až takto riešiť tabletkami...a nechcela veriť,že sa mu nedá urobiť snímok...však my sme ho nemohli dať ani lahnúť...

ten rontgen nato či nemá zápal pľúc...no ale bohužiaľ nedalo sa...a uspávať ho nebudem predsa 😲

andreah70
18. jan 2010

cicuš ja s Domkom chodím na kardio od 4 mesiacov a nikdy ho neuspávali ani pri echu ani ekg ani rongene a to do 4 rokov chodil každé tri mesiace, on sa síce ako maličký trepal ale vždy sa im podarilo čosi natočiť a echo a rongen mu nerobili pokaždé iba ekg, veru nedávaj ho uspať však to nejako zvládnete 🙂

cica13
18. jan 2010

Andy...ambulantne deti asi neuspavaju ...ale z nase z oddelenia pred a po operacii sme museli vsetky, aby to mohli riadne pozriet....snad sa mi ho podari udrzat chvilku....ved bude echovat kolega 😀

cica13
18. jan 2010

Naposledy mu robili Echo, ked mal mesiac...tak to sa dalo v pohode...

doseti
18. jan 2010

no tak nech vám to dobre dopadne 🙂
idem spať,dobrú noc 😔

hasleerka
18. jan 2010

čafte ... je tu ešte voľakto????

adulka ja jem aj ked mám nervy, vtedy doslova žerem

andreah70
18. jan 2010

ahoj hasli ešte tu straším ale už som vypla učtovníctvo už mám toho dosť idem pomaly do hajan, ešte idem mrknúť na FB

andreah70
18. jan 2010

farma obriadená môžem ísť kočký dobrú noc 🙂

hasleerka
18. jan 2010

andy ako rýchlo farmu obriadiš ... ja som schopná pri nej hodinu sedieť

andreah70
19. jan 2010

dobré ránko 🙂 u nás je krásne bielo v noci ešte snežilo 🙂

hasli obriadim ju rýchlo preto lebo zvieratá a stromy už nechávam väčšinou neobriadené, momentálne nemám na to čas ☹ občas mi to obriadia deti 🙂

tatolu
19. jan 2010

Dobré ránečko.
Deťom som pustila v PC pesničky Podhradskej, k peci som postavila maminku a mm som poslala zarábať eurá, tak som si prečítala posledné 2 strany - hurá 😉 😀

K chudnutiu - nesnažím sa chudnúť, ale zabúdam jesť. Ráno sa naraňajkujem - 3 krajce chleba s kýblom bielej kávy, niekedy doobeda 3 v 1 a na obed iba pár lyžičiek z toho, čo jedia detia, šup ich do postielok a uspať a keď zaspia, tak spím s nimi 😝 . Do večera mi nejde nič na chuť. Večer po zaspaní detí sa už nechem po kuchyni motať 🤐
Keď sa pozriem do zrkadla, tak líca úplne prepadnuté...

Nám tiež teraz začnú behačky po doktoroch 😖 . Naposledy Luky skoro rozbil u detskej tlakomer. Bál sa, že čo mu to na ruku pripínajú... Tiež nás čaká kardiológia s dvojkami, pri Tomim sme si všimli, že v lakti nevystiera ľavú ruku a s Lukym treba na urológiu s pipíkom...

tatolu
19. jan 2010

Jój a chcela som aj Bodku pochváliť 😉. Pekný účes 🙂 😵

iwusska
19. jan 2010

ahojte mamulky 😵
ako tak citam tak tu doktorov preberate 😖 radsej ich vidiet co najmenej....a ak treba, nech to vzdy dobre dopadne....
tatolu aj chcem zabudat jest 😀
a Tomasko nevystiera tu rucicku len teraz ci stale?