Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
27. jan 2010

cafte 😵
slonisko, a ty mas 2 deturence, to som nepostrehla, v pase mas asi len to najmensie 😅

my sme boli s Kris na preventivke, TK ma lepsi ako ja-115/70...ja mavam 105/65 ☹
odber krvi zvladla na 1*, ockovanie takisto. Angelike normalne ten mraz vytiahlol taky soplisko 😲 , ale zeleny, som nechapala, ved nieje chora, ani nema soplik 😨 . Uvidim zajtra rano, ked s nou budem, mozno jej zacina, alebo co ☹
u nas o 8:15 bolo -13, a to pod strechou na dvore, nenastartovala som auto, tak sme museli do skolky pesi 😝

cica13
27. jan 2010

Reni...len aby sme na to nase stretko nastartovali auta 😀 😀 😀 😀

Slonisko.....ma tri deti... 🙂

renka9
autor
27. jan 2010

caf cica...3 deti????? 😨 😨 😨 , no to som fakt netusila 😕

lilu18
27. jan 2010

ahojky..obedujeme ci este skoro?

a slonisko ide tiez ??s kym je??co som bola slepa?

idem pocitat co mate nove?

lilu18
27. jan 2010

dalsie chorobky??uh..to mi je luto..skore uzdravenie..cmuuuuk 😲 😲 😲 😲 😲 😲

sa smejem na tej Misicke..vivku tiez tak niekedy volam 😀 moja mala misicka 😀 😀 😀

cica ☹ ale neutecie,pojdete inokedy

iwusska
27. jan 2010

reni slonisko ma 3 deti, dvoch dospelych synov a teraz tuto malu princeznicku 😵
ako tak pozeram tak ked zavolame misicka tak sa obzru vsetky male slecny 😀 😀

lilu18
27. jan 2010

iwus 😀 😀 😀

iwusska
27. jan 2010

lilusik co ti je smiesne haaaaa???? 😀

lilu18
27. jan 2010

ako pekne volame nase dietky 😵 😵 😵

iwusska
27. jan 2010

tak jednotne 😀 😀

renka9
autor
27. jan 2010

idem od vas , papa vecer 😵

andreah70
27. jan 2010

sa tu rehním na tých vašich mišičkách len aby sa neobzrela aj nejaká veľká myšička ktorú tak manželík volá 😀 😀 😀

lilu18
27. jan 2010

andy 😀 ..a ty ako volas tu tvoju velku mys??

lilu18
27. jan 2010

ako pekne vsetky mysicky pribehnu na jedno zavolanie..no co..moze niekto len snivat 😀

iwusska
27. jan 2010

andy 😀 😀 😀 vidis to ma nenapadlo 😀 😀
baby uz ste prispeli haslerke na tie Kanare? 😀 😀 😀
reni ahoj 😵

bodka13
27. jan 2010

🙂 ahojte

idem čítať o čom ste klábosnicovali

iwusska
27. jan 2010

bodecka ahoj 😵

bodka13
27. jan 2010

ahoj Iwušik 🙂

som si sem na chvíľu sadla a tu tichúčko ☹ ...Haslerke ja na žiadne Kanáre nepošlem 😀 😀 😀
...čítam že Mišenka je chorá,posielam liečivý božtek 😵

iwusska
27. jan 2010

bodecka dakujem odovzdam 🤐 uz je to lepsie, ale mala chudatko strasny kasel a ma taky hlasok akoby mutovala 😖

bodka13
27. jan 2010

☹ ..to mala asi aj hlasivky chytené

...ja len dúfam že všetky deťúrence budú zdravé na chatu 😉 🙂 🙂

iwusska
27. jan 2010

toto sme vcera rozoberali s haslerkou, ze to je vzdy zakon schvalnosti.....ale radsej neprivolavajme
a ona je zachripnuta aj z toho se stale pisti 😝 😀

bodka13
27. jan 2010

😀 😀 😀 veď myšičky pištia 😀

iwusska
27. jan 2010

bodecka to si vystihla na 100% 😀 😀 😀 😀

emily333
27. jan 2010

ahojte konecne domka bola som sa vyvencit na UA z kamoskami bolo super 4baby tak sa nam huby nezavreli 😀

tatolu
27. jan 2010

Ahojte dievčatá,
maminku som ráno odviezla k autobusu domov 😒 zima mi bolo tak, že mi skoro zamrzli ruky. Musela som si ruky hriať v rukávoch (zabudla som si rukavice 😠 ) a mm je asi nadšený, že má svokru preč, tak sa dnes snaží okolo detí lietať a aj mňa 😵, tak som to využila a oznámila, že máme stretko a chcem aby išiel s nami, že tam budú aj pivkári 🤐 a on súhlasil 😕 , a to som mu nemusela ini dlho hovoriť 😀
Iba som mu ešte povedala, že máme 2 postele + prístelok a on že, možno by stačili aj 2 postele, ak bude pekne, zoberieme stan 😀 😀 😀

aadula
27. jan 2010

ahojte 🙂

andy, sa tu rehním..som namiesto ..dala mu zodak ..prečítala ...dala mu zadok...som také oči vypleštila na obrazovku ako svet 😀 a potom až správne prečítala 😀 😀 😀 to je tak keď má nosiť niekto okuliare a má ich strčené v púzdre 😀

u nás bola ráno tiež hrozná kosa..som škrabkala auto o pol siedmej 😅 , netuším koľko bolo st., ale nejaká kolegyňa spomínala, že u nich bolo -15 tuším 😉

a s tými menami..my sme boli doma Andrea a brat Andrej 😀 ..tak keď mama na nás kričala....tak vždy sme jeden druhému...teba volááá 😀 😀 😀 a teraz brat čakajú bábo..teda, že to bude chlapček..a páči sa im meno Samko..ale kvôli tomu, že my máme Samka ho nechcú dať...nám to s mm nevadí...tak možno budú v rodine dvaja Samkovia 😀

aadula
27. jan 2010

a chorým Mišenkám želám skoré uzdravenie a aj všetkým ostatným choručkým 🙂

emily333
27. jan 2010

babenky azda szte mi nepomrzli ked je tu tak tichucko 😉 Miškam skore uzdravenie

aadula
27. jan 2010

emily...možno sú skôr pod perinkami a zohrievajú sa 😉

cica13
27. jan 2010

Vtipalky 😀 😀 😀