Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
28. jan 2010

aké pekné fotky nám sem Slonisko hodila 😵 😵 😵

aadula
28. jan 2010

ahojte, vás dočítať to normálne človek vysmädne 😀

hašli, tak som poslala aj ja 😉 chcela som až budúci týždeň..že po výplate 😀 , ale aby to mohla čím skôr poslať ..tak som to prešupla k tebe 😉 ...a aby ste ma nevyradili zo zájazdu 😀

hasleerka
28. jan 2010

iwuska áno dorazili od teba, pred polhodku došli od adulky ... už mám 70euráčov

no idem kuk sloniskove nové fotečky ...

emily sa priznala 😀 😀 😀

hasleerka
28. jan 2010

kati pekné fotečky 😵 😵 😵

tatolu
28. jan 2010

Hasli, mala by si mať aj od nás - išli priamo zo SLSP

zuzadlo
28. jan 2010

a ja poslem zajtra,prosim pani veducu, nech ma vevyradi 😀

inak som zabudla pozdravit,ahojte 🙂

hasleerka
28. jan 2010

hej tatolu aj od teba už mám ... zuzi neboj teba si nevyradím, ty máš protekciu 😀 😀 😀

slonisko
28. jan 2010

hasli dakujem mas aj moje eura

hasleerka
28. jan 2010

áno kati aj tvoje 😉

slonisko
28. jan 2010

😀 neviem dat na notebuku otaznik

slonisko
28. jan 2010

ani FB mi nejde ☹

zuzadlo
28. jan 2010

slonisko,nic si z toho nerob,ja neviem na notebuku dat ziadnu diakritiku 🙂

hasli,tusim si kupim snorchl,nech mi nenaprsi do nosa 🙂

slonisko
28. jan 2010

zuzi radsej to zabalim nič mi nechce ist to ked za to sadnem ja ked chalani tak im všetko ide 😀

zuzadlo
28. jan 2010

slonisko, ja to mam tak s notasom, tu mi nrchce nic ist na pc skorovzdy ano,len ten povacsine okupuje mm

iwusska
28. jan 2010

ahojte, kde ste vsetky???? 😨 ja som prave odhrabavala sneh spred dveri aby som sa domov dostala 😀

emily333
28. jan 2010

iwus a to si mala lopatu hned pri brane pichystanuuu? 😀

hasleerka
28. jan 2010

čafte .... ja som ukladala hviezdy do postele, umývala riady a idem hladať či tu nie je nejaký link ako postupovať ked chcem žalovať firmu čo mi robila okná ... už 5 rokov sa to ťahá, nič nerobia, furt len opravujú, natierajú ... a výsledok žiadny ... keby ste voľačo videli, hodte mi sem

emily333
28. jan 2010

hasli lepsie by bolo asi najst nejakeho pravnika

hasleerka
28. jan 2010

emily a kde na neho vziať??? a ja to nechcem hnať pred súd, rada by som sa len rozumne dohodla ... nemám ani žiadne papiere o podávaní reklamácii, všetko vždy len telefonicky

iwusska
28. jan 2010

hasli skus pozriet do paragrafov tu na konikovi, mozno tam nieco najdes
emily 😀 ja este nemam branu 😀 😀

emily333
28. jan 2010

aha tak skus to dat do jojky alebo napisat do lamparnena markize

hasleerka
28. jan 2010

na konovi som pokukala ale nič som nenašla alebo neviem nájsť ... emily už mi sused povedal že aby som to dala do telky, len tam všetci majú papiere a majú sa čím oháňať a ja nemám čím ... v pondelok mu idem volať a trochu sa mu pohrozím ... lenže ja tie okná musím dať úplne vymeniť, to sa už nedá opraviť, takže si to budem musieť z vlastného vrecka zaplatiť a potom sa s ním aj tak nedohádam 😠

emily333
28. jan 2010

och boze a to co mas z nimi?

doseti
28. jan 2010

ahojte,tak mne sa asi pokazil notebook,zapla som a tma...svetielka svietia a obrazovka nič 😢
príde mm a povie,že som to ja urobila,no to zas bude...frflať ☹
neviete čo stým môže byť?
teraz píšem na takom starom pc,nevedela som ho ani zapnúť

emily333
28. jan 2010

no nnechcem strasit ale asi ti odisiel hardisk ale pre istotu povec ze ty si ani nesihla ist na notas 😉

hasleerka
28. jan 2010

emily plesnejú mi - nie sú dobre utesnené, dostáva sa tam vlhko ... už to aj protiplesnovým náterom natierali a figu to pomohlo ... furt mám handry na okne lebo v tých medzerách voda chvíľu mrzne, potom vteká dovnútra ... no nervy ... ale tá pleseň ma serie, bo to deti dýchajú ... už som to raz túto zimu čistila

doseti
28. jan 2010

hasleerka,my máme nové plast.okná a fúka nám cez ne...netreba to nejako nastaviť?
hlavne teraz keď aj fúka vonku 😒
a čo máš ty s oknami?

doseti
28. jan 2010

emily no nestraš...mm to už vie,lebo som mu volala,že sa mi nedá zapnúť...no a samozrejme mi povedal,že čo som stým zase urobila

doseti
28. jan 2010

hasli,to máš plast. alebo drevene

zuzadlo
28. jan 2010

hasli, tak zavolaj a nech ti spisu zavady na papir,ked je to stale ta isra firma