Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
25. jún 2009

ahojte ja uz som domka kontrola u babky uz bola a aj som navarila mali sme halusky domaca z kapustou 😉 a babka si medzitym zdriemla tak uz viem preco v noci nespii 😀

cica13
25. jún 2009

Emily....to je typicke pre babicky....cez den daju slofika a nad ranom buntosia.... 😀 😀 😀

bodka13
25. jún 2009

😕 😕 😕 ....haló...už ide kôň 😀

iwusska
25. jún 2009

baby u nás je taká prietrž že mi pol kancla vytopilo, doteraz som H2O zbierala 😠 a vytápa nám aj Billu, hasiči tam pobehujú s čerpadlami, obkladajú vreciami 😖

emily333
25. jún 2009

u nas je krasne slnecno 😵 ja neviem kde vy byvate asi v anglicku tam maju take pocasie 😀

iwusska
25. jún 2009

emily veď dnes nič tomu nenasvedčovalo že bude takáto prietrž, to dohrmelo behom chvíle 😠 ale je teplo

emily333
25. jún 2009

ta to asi mam ocakavat aj ja 😉

iwusska
25. jún 2009

už to prešlo...

bodka13
25. jún 2009

😕 potopa zažehnaná?...nachystaj čln a záchranné vesty 😀

...u nás svieti slniečko,ale každú chvíľu hrmí a zdá sa mi že okolo obeda padlo 10 kvapiek

emily333
25. jún 2009

no a vy ste chceli vcera ist k moru a nam stacii ist do namestova 😀

tatolu
25. jún 2009

No u nás je taaaak teplo. Ráno sa manžel vychytil robiť strechu a teraz sú s jeho kolegom na takom úpäku 😒
Ani sa nezdá, že by sa chystalo pršať. Išla by som s deťmi aj von, ale na pieskovisku bude asi mokro a na dvore máme okrem dreva na strechu, kontajner na odpad a doviezli aj uhlie na zimu....

tatolu
25. jún 2009

ozaj a nejde mi www.centrum 😠

tatolu
25. jún 2009

Dievčatá, takže pri III ostaneme do smrti 😒

Práve som čítala, jedne adminka písala, že ak sa prekročí počet príspevkov nad 10.000 už nie je potrebné zakladať novú tému 😉 😀

iwusska
25. jún 2009

emily 😀 😀 😀

marcela79
25. jún 2009

Ahojte dievčatá... _Ste tu ešte? U nás je tak dusno, až je to nepríjemné...

tatolu
25. jún 2009

som tu a zas ma ten môj naštval.
Tak vie, že je taraz daždivo a on odkryl strechu na dome. Keď ju išiel odkrývať, tak povedal, že to neva, že bude pršať, však má celtu. Teraz k nám prichádza nejaká čierňava, strecha komplet odkrytá a mu hovorím, či nejde zakryť strechu. A on na mňa hodil oči a čím? Však ja nemám takú veľkú celtu 😠

A to tam mám všetko oblečenia po krabiciach odložené. Ja ho niekedy....
😠

marcela79
25. jún 2009

Tatolu, to sú celí chlapi... 😖 asi ich nezmeníme... A čo prerábate strechu? Možno si písala, ale nečítala som...

aadula
25. jún 2009

tatolu..tak to by aj mňa naštvalo..chlapská logika..a to nám doma takí chlapi rastú 😝

u nás zas hrozne svieti slnko, až tak neprijemne horúco

tatolu
25. jún 2009

No ja som kúpila ešte za slobodna velikánsky pozemok s dvoma domami. V jednom sa bývať dá, ale je dosť zle postavený - cloní iný dom a tak je tu aj v lete zima...
Druhý dom je postavený lepšie, a tak sme sa rozhodli, že ho prerobíme. Začíname strechou. Tempom akým ho budeme prerábať, tak ho prerobíme, keď budú deti z domu odchádzať 😀

Aj tu bolo nepríjemne teplo. Slko pražilo. Ale teraz sa z jednej strany zaťahuje.
Možno dnes pršať ešte nebude...

marcela79
25. jún 2009

tatolu, ty si super... to bola dobrá investícia... A neboj, my sme tiež len teraz začali stavať, a dievčatá sú oveľa večšie ako tvoje deťúrence... 😀 A ináč ti poviem, že tie tvoje"dvojky" sú úplne rovnaké, aspoň sa mi zdá, však?

aadula
25. jún 2009

vy tu skoro všetky máte domčeky alebo staviate...a my tu v činžiačiku zahrabaní 😝

marcela79
25. jún 2009

Ahoj Aduli, neboj i my ešte bývame v bytovke, ale niečo nás s manželom ťahá do domčeka, možno je to tým, že sme tak obidvaja vyrastali... Dnes ma príšerne bolí hlava... 😠

aadula
25. jún 2009

marcelka..ja som paneláková...a ak by som šla do domu, tak jedine v meste...a tu sú dosť drahé domčeky...mm plánuje, že raz pôjdeme do domu...on je tu z blízkej dedinky..ale ja tam nechcem ísť...tam je to hrozné..len to pozerajú..kto bol v kostole atď.... a to by som nezniesla...a takto mám všetko pri ruke...ale jeden nikdy nevie

marcela79
25. jún 2009

áno, máš pravdu, má to i svoje výhody.... Adulik. Ale vieščo, mne už to vôbec neprekáža, že kto kde bol a nebol... 😀 😀 Z toho sa musíš naučiť vyrásť... 😀 😀

aadula
25. jún 2009

marcelka..máš pravdu... určite si to netreba všímať...len horšie je, že vždy na to doplatia deti..aj keď je to na tých dedinách trošku už iné ako pred 10r., ale stále to cítim...aspoň v mm rodine...niektoré veci berú príliž ako by som to .... striktne kresťansky? a nechápu normálne veci, čo bežný život donesie...možno som sa zle vyjadrila..., ale snáď pochopíte

marcela79
25. jún 2009

Chápem Ťa naprosto presne... 😀 😀 😀 Veľmi pekne si to napísala - decentne... 😉

bodka13
25. jún 2009

idem variť baby-guláš...prosí si niekto 😀 😀 😀 ...s grankom alebo so škoricou

marcela79
25. jún 2009

Bodečka, guláš so škoricou? A chce sa ti teraz variť? Ty nezbednica, čo si cez deň robila? 😀 Koníkovala, však? 😀

bodka13
25. jún 2009

krupicu idem robiť 😀 😀 😀 ...to len moji chlapi tak pomenovali 😀

aadula
25. jún 2009

bodečka..u nás je to teraz často...a sem tam dojedám...tak mi to až tak ani nechutí..., ale keď to už malému nebudem tak často variť..iste nám príde na to chuť 🙂