Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

doseti
8. feb 2010

ostatným chorúšikom želám skoré uzdravenie 😉

bodka13
8. feb 2010

dobrúúúú 😔

doseti
8. feb 2010

😔

tatolu
9. feb 2010

Dobrý deň všetkým 😉
Zas to tu otváram? 😅

emily333
9. feb 2010

aj ja prajem krasny den nedavno sme sa vratli z mesta mm mi teraz robi osobneho sofera uz len ho naucit aby mi dvere otvaral 😀

tatolu
9. feb 2010

Emily a čo noha? Už je lepšie?

emily333
9. feb 2010

este boli ale dufam ze to prejde ved v sobotu nam treba ist plesat 😉

hasleerka
9. feb 2010

ahojte ... emily a kdeže zas ideš plesať????

emily333
9. feb 2010

no zas na futbalovy ples ale na inu dedinu a ma tam byt 130ludiii 😉 ja som velka fanušička 😀

tatolu
9. feb 2010

Emily, Ty si nezmar 😉 😀

hasleerka
9. feb 2010

no emily tak nožičku až do soboty vyložiť až si kočka tanečníčka na plese 😉

zuzadlo
9. feb 2010

ahojte babule,prave sme sa vratili s lenkou, od nedela behame po pohotovosti ,vcera nas dr neordinoval, tak som isla vedla a ta nas hned odoslala na prijatie do nemocnice,lebo mala v moci krv a aceton,lenze sme do nemocnice ani neprisli, lebo jej bola po ceste zima,kym som jej chystala doma veci, tak mi zaspala a psla cely den, volala som aj cez den nasmu dr, co mam robit, ci ju zobudit,vravel, ze nech ju necham spat a rano sa hlasit u neho,tak sme tam dnes cupitali, spravil jej chemicky moc a aj ten nas odoslal do nemocnice, ci tam nie je zapal ladvin,v nemocnici si nas podavali ako horuci zemiak,aj tam spravili vysetrenie moca a poslali ma prec, tak som znova cupitala ku dr a ten sa strasne rozculil, tak povedal, ze nas uz nebude prehanat,nasadil jej ATB aj na precistenie ladvin a ma doma v klude len lezat,tak som teraz rada ze uz sedim

emily, kto vie kam si strkala tu nozku 😀 ,len sa vyliec lebo plesat nepojdes

lilu ,skore uzdravenie

hasleerka
9. feb 2010

zuzi to vás normálne poslali domov, ved to vás mali okamžite hospitalizovať ... to čo je za jednanie 😠 😠 😠 ... ja by som hádam išla aj za riaditeľom, že to čo 😠

zuzadlo
9. feb 2010

no veru hasli poslali,ale ver ,ze ja uz som tak vycerpana a vyplakana z tychto chorob, ze uz som nemala silu sa vadit

ale aspon ucitelka ma potesila, ze si nemusim vobec robit starosti, ze aj ked maju vela vymeskane, tak im to ide velmi dobre a je vidiet, ze sa im venujem,aspon nejake pozitivum

tatolu
9. feb 2010

Zuzi, to kde spejeme 😠 s tým zdravotníctvom?

zuzadlo
9. feb 2010

no tatolu to teda veru neviem,kam to speje,ale na nas sa to vsetko akosi vali ☹ a uz som z toho naozaj unavena ☹

tatolu
9. feb 2010

To Ti verím. My zatiaľ chodíme iba na kardiológiu s dvojkami, s Táničkou na ortopédiu do ZV, s Táničnou do rizikovej poradne a pribudne nám ortopédia v BB s Tomim a už teraz sa mi zdá, že chodíme pričasto po doktoroch 😖
A tiež ma dosť štve, že si musím všetky kontroly evidovať sama. Napr. máme mať kontrolu v 3 rokoch s Tomim v BA so srdiečkom a papiere mám pri sebe, lebo Dr. povedala, že jej dám papiere až keď budeme mať po kontrole a bude to OK. No a takých kontrôl je viac...

zuzadlo
9. feb 2010

tatolu, viem o com pises, my tak chodime na nefrologiu, na kozne, na ocne,na neurologiu,na imunologiu a podobne a ani si sama neviem spomenut na co vsetko a to mam popisany kalendar, lebo tiez mam takto aj ja papiere u seba

zuzadlo
9. feb 2010

vcera som bola objednana na kontrolu s erikom na psychol.,ale musela som to koli lenke zrusit,tak tam musiom zavolat ,nech mi da iny termin a tak je to stale dokola a ja nemam cas sama na seba ☹ ,ale stale verim ze sa to zlepsi,ze z toho vyrastu

lilu18
9. feb 2010

ahojte..no teda uplne som ostala zarazana..Zuzi to co?krasne je nase zdravotnictvo fakt teda.. 😒

Mame gulas kto si da?

zuzadlo
9. feb 2010

lilu,ahoj,ako ti je? len sa pekne liec a uz ked nakldas, tak si prosim, dva dni som nic nejedla 🤐

lilu18
9. feb 2010

moja co mas hladovku??no hned 2 taniere nalozim

uz je mi lepsie,dik

cica13
9. feb 2010

My sme boli tiez dnes na odberoch v spolocnosti DS...Davida napichli poriadne az na 3x, chudatko taaaaak hrooooozne plakal, uz ma tiez toho dost....brali mu vsetko, KO, bio, sedimku, imunologiu a na stitnu zlazu a aby mi nebolo luto , tak aj mne brali krv 😠

Tatolu, takze pojdes s Tominom k nam do kardiocentra na kontrolu? Ja som bola s davidom v piatok, hucal jak tur, az mal hisak,EKG natocili priserne.....a sono srdca tiez nedopadlo slavne, lebo to by musel lezat aspon 2 minuty v klude a nelezal ani 10 sekund, ale ziadnau velku vadu nema 😀 ked bol novoreodenec, tak mal taky malinky otvorik neuzavrety,ale to sa teraz nedalo doktorke pozriet, tak povedala, ze nech dojdem niekedy pred letom, ked uz bude trosku ukludneny od lekarov 😀 a ze nemam ist na EKG ale rovno hore za nou na ECHO (esteze su to vsetko kolegovci)

lilu18
9. feb 2010

ciculik ahoj 😲 moje malinkate..preco az na 3x?co sa netrafili? a tebe preco?

zuzadlo
9. feb 2010

lilu hladovku veru nemam,ale akosi som pozabudla a nechyba

cicus, chudatenko maly

cica13
9. feb 2010

Lilusik, netiekla mu krvicka.....bol aj dost husty...som mu tam potom davala aj mlieko...
Mne brali kyselinu listovu, robia nejaky vyskum mamickam co mali dawnikov do 35 rokov ☹

lilu18
9. feb 2010

treba pred odberom vodicku pit..cistu al cajik..ved vies

cica13
9. feb 2010

On mi cistu vodu nevypije.....a caj sladeny mi zakazali... ☹ jasne , ze viem....robila som v robote odbery 😀 😀 😀

emily333
9. feb 2010

halooo halooo ja som si uz aj podriemkala zacala som soplikovat ☹ joj na nervy

doseti
9. feb 2010

ahojte
tak ja to mám podobne ako zuzadlo,tiež stále s deťmi behám po doktoroch a tak by som potrebovala so sebou pochodiť ☹ ...napr.tento týždeň pondelok-streda-piatok s deťmi ku dr.,no už sa mi potom nechce so sebou behať,som rada,že som doma a nemusím nikde ísť...idem len ked som už fest chorá a potrebujem atb.

pozeráte ordináciu?