Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
19. feb 2010

pojedli ...popili....čo by tu už robili? 😀 😀 😀 😀

emily333
19. feb 2010

cicus v piatok urcite a v sobotu liecba a v nedelu predna hora 😀 😀

cica13
19. feb 2010

Isli este mrkvu pretrhat 😅

hasleerka
19. feb 2010

ja som furt tu a čakám že mi aj druhý emily uleje ... ale radšej zdrhá, sa hnevá tiež na mňa

cica a prižmúr trošku to ľavé očko a už sa nehnevaj ... ale ja som v tom nevinne , ja som nechcela hrať farmu, ale to ony prišli a hraj, a už som v tom

emily333
19. feb 2010

ved som uliala kapurkovu 😀 😀 cicuš ty nam dnes davaš po bokovi 😀

cica13
19. feb 2010

babule moje...no to mate pravdu , ze vam davam dnes...ale aj tak sa na vas tesim v Oscadnici jak modry kon 😀

bodka13
19. feb 2010

😀 😀 😀 😀 😀 no keď sa motáte všelikade...musí vám niekto žalúdok vyčistiť 😉 😀 😀 😀 😀

cica13
19. feb 2010

Bodecka...ty si moja clovek 😲 😲 😲

emily333
19. feb 2010

no ja uz som vypla fb a idem haji tak este raz cin cin a pa zajtra 😉

hasleerka
19. feb 2010

tak emily dík za kapurkový ... ked už viac neni ja mám červené vínko kto má chuť...

cica13
19. feb 2010

Hasli...cervene ja eeeee

hasleerka
19. feb 2010

cica tak šampáno kvôli tebe strelím, to čo som vyhrala ...

cica13
19. feb 2010

Hasli...ani sampano nemlubim 😀 Iba ak mas Hubert De Luxe.....tak ten dokazem vypit 😅

cica13
19. feb 2010

Dobru nocku! Odchadzam na pelech 😅 😅

hasleerka
19. feb 2010

tak ten zrovna nemám, taký drahý by mi nedali vyhrať 😀 😀 😀

idem už aj ja ... dobrú nôcku...

bodka13
19. feb 2010

dobrúúú večernice 😵 😵

aadula
20. feb 2010

dobré ránko 😀 ..........mrkva pretrhaná? 😀 😀

veru farmárky už ani nenakuknú...andy na dovolenke..a keď tu nikoho nebolo..tak som sa šupla do postele 😀

bodečka, zajtra ideme do NR, tak sa zastavím na buchty 😀 ...ale myslím, že už len kakauko budem vylyzovať z taniera..že po buchtách už nebude ani chýru 🙂

emily333
20. feb 2010

dobre ranko 😉 mne este mrkvička nedozrela 😀 😀 inak chlapy isli na zakazku tak som sama domka tak cely den mam pre seba ale co z načatym dnom? 😉

bodka13
20. feb 2010

dobré ránko 🙂

Aduli...tak ja ti nejaké schovám 😉 ...škoda,že nerobím ☹ ale mohli by ste sa zastaviť u nás na kávičku 😵 😵 😵

Emily...ty nevieš?...no budeš celý deň koňovať 😀 😀 😀

...u nás sa už práčka vrtí,mali by sme ísť na nákup ale sa nám nejako nechce vyšuchtať... 😀
...a stále prší taký drobný 😠

emily333
20. feb 2010

jeej to uz robim odkedi odisli 😀 aj u nas prsiii a nechce sa mi ani smeti viniest

hasleerka
20. feb 2010

ahojte ... joj emily škoda že nie si bližšie, hned bych k tebe skočila poklábosiť ... ja mám veget, navarené od včera, asi idem hodiť aspoň niečo do práčky, ved treba robiť ked je sobota

poobede pôjdeme asi ku švagrovi pokrstiť novú sedačku ... sám žije s troma deťmi, snaží sa...

možno aj u nás prší, len neviem, bo som tiež nos von oknom ešte nevystrčila 😀 😀 😀

zuzadlo
20. feb 2010

ahojte hviezdule 😉
konecne som schopna nieco robit 🙂 sa z toho normalne tesim,uz som aj postelne prevliekla ,pracka ide o 106 a uz je aj upratane
emily aj ja som sama,nasi isli do bodikov ku svokrovcom 🙂 ,tak mam klud

cicus,dobre si dala farmarkam,plne s tebou suhlasim 🙂 ,su to zavislacky a nech sa neopovazia do oscadnice nosit notas,ja budem plne sledovat hasli,aby potajme nefarmarcila 😀 😀

andy,peknu dovcu 😉

emily333
20. feb 2010

fakt skoda ze nebyvame blisko seba dnes by sme asi vssetky klabosili az do vecera 😀

zuzadlo
20. feb 2010

ja uz kludne mozem🙂
ale uz nech je jun,nech vas spoznam osobne 🙂

zuzadlo
20. feb 2010

a bodecka sa uz vysuchtala na ten nakup? tak potom na mna mysli,potrebujem persil a avivaz 😀 😀

hasleerka
20. feb 2010

zuzi neboj, ja nebudem farmárčiť potajme, nemám na čom ... 😀 a som rada že už ti je lepšie ...

hasleerka
20. feb 2010

ja už som dáko prestala aviváž aj používať ...

emily333
20. feb 2010

hasli to nevadi ze nepouzivas ale kupit nam možeš 😀 ja dnes neperiem včera mi dosiel prasok ked som prala draheho monterky aby mal na dnes ale prisla kamoska tak tara tara a monterky boli az do rana v pracke 😀 a drahysa rano pyta kde ma monterky a ja ups ze v pracke 😀

zuzadlo
20. feb 2010

no hasli chvala bohu,aj ked mam este behacky ☹ ,ale uz mozem robit

zuzadlo
20. feb 2010

no emily 😀