Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
5. mar 2010

Andy...uz som mu odkazala....sa tu len uskrna...tak vies, on si zvykol na ten jeho Stuhleck....tak ostatne je pre neho somarska luka.....ale mne by uuuplne aj ta Oravska Lesna stacila.....aj tam by som isla ako pokakana 😀 😀 😀 😀

andreah70
5. mar 2010

Cica sa mu uškŕňa keď to máte do Rakúska blízko, no my si tam na otočku neodskočíme 😀 mne musia stačiť aj slovenské kopce 😀

aadula
5. mar 2010

😀 😀 mne tu stačí kopčúrik za činkom kúsok od nás a som rada, že sa malý pustí na sánkach 😀 😀

cica13
5. mar 2010

Andy...ked mam pravdu napisat, tak tento rok sa tam nedostal, bud nebolo casu, alebo pocasie alebo prachy, chcel dnes ist....ale vcera dosiel uplne zniceny domov.
My to tam mame 140km a skro stale sa ide po dialnici, tak je to sikovna cesta 🙂

bodka13
5. mar 2010

hlásim,že už mám svojich čertíkov doma 😵 😵 ..už nám len ujo Bodko chýba 🙂

cica13
5. mar 2010

Bodecka paraaaaada, zasa budete kompletna rodinka!!!! Pozdrav certikov a aj velkeho certa! 😀 😀 😀

iwusska
5. mar 2010

bodka a kde si ich mala????

bodka13
5. mar 2010

Iwuska...nehovorila som ti? ☹ ...mala som mať dovolenku,ale to nevyšlo 😠 tak si ich zobrali naši a ujo Bodko predsa bojuje v Martine 😀

aadula
5. mar 2010

tak čertíkovia sú už doma 🙂 , iste sú radi, že ťa mohli vystískať 🙂

tak ja som sa nakoniec pustila do pečenia torty 😝 , Paťka robila mafinky, ale nejak sa jej nevydarili a dnes večer a aj zajtra budeme mať návštevu bo mm mal v utorok narodky ...a taaak sa mi nechce...ale už je cesto v rúre a zarobila som do lístkového cesta šunku a syr...zatočila som to ..dala schladiť potom pokrájam a upečiem... 😵

aadula
5. mar 2010

ak sa vydarí tak odfotím 😀

aadula
5. mar 2010

a Samino mi cez obed nechcel spať, on má toľko energie..nechápem kde ju berie keď tak skoro vstal 😝

emily333
5. mar 2010

u nas začalo snežit ☹

bodka13
5. mar 2010

už je doma ujo Bodko 😵 😵 😵 ...ideme si dať kávičku a potom na jednu návštevu ale večer nakuknem,teda dúfam že budem vládať 😀 😀 😀 😀

zuzadlo
5. mar 2010

ahojte dievcata,som ako zbity pes,atb mi akosi nezaberaju,stale ma boli hrdlo,neviem ani hltat,nos uz mam zodraty,aj sa bojim smrkat a boli ma cely clovek ☹ ,idem vas aspon trosku pocitat

renka9
autor
5. mar 2010

ahojte 😵
sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😅

renka9
autor
5. mar 2010

bozenku a jak vela, uz je vsetko biele 😠 , ja chcem jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar 😲 😲 😲

renka9
autor
5. mar 2010

halooooooooooooooooooooooo
co vas zafukalo????

emily333
5. mar 2010

ahoj renka 😉 uz som tuu

tatolu
5. mar 2010

Ahojte
tak tu tiež riadne fúkalo. Aj sa mi zdalo, že poletoval sniežik ale na ceste ani na tráve nič nevidieť 😉 Kde to prosím vás bývate? 😕 Ste vôbec na území SR 😀 😀 😀

emily333
5. mar 2010

my sme na slov len kde si ty? ved už aj iwuška mala zas vianoce 😀 a aby sme jej nezavideli tak nam toho snehu trosku poslala 😉

tatolu
5. mar 2010

No keˇže poslala leteckou poštou, tak my sme mu iba zakývali, keď letelo to lietadlo nad nami 😉 . To bol asi ten sniežik, čo poletoval okolo 11tej 😀 😀 😀

emily333
5. mar 2010

😀 😀 😀 asi

andreah70
5. mar 2010

aj u nás snežilo 😠 😝 ja chcem tiež už jar

emily keby išli na noc tak by som sa aj nechala prehovoriť ale idú na otočku o 5,00 ochádzajú hrajú o 13,00 a 15,00 a domov prídu až po polnoci a to sa mi veru nechce takú štreku absolvovať 😝 😝

emily333
5. mar 2010

jaaj no škoda ☹

hasleerka
5. mar 2010

čawte dievčence ... idem vás pozdraviť a počítať čo ste písmenkovali ... ráno zase vstávam do práce ... aj dnes som bola ...

emily k tebe sa prídem vážiť, to bude paráda

doseti
5. mar 2010

aj u nás snežilo a je zimisko a vetrisko 😠 bola som tiež vonku v obchode a tiež ma prefúkalo...nemôžem sa zohriať a to som už aj vo vani bola v horúcej vode 😒

cica13
5. mar 2010

Cafte herecky 🙂

Reni, to u vas tak nasnezilo, ze mate az bielo? U nas len poletoval, pripadalo mi to ako blaznive aprilove pocasie, chvilu svietilo slnko, potom bolo zamracene a poletoval sneh a este do toho aj riadny vetrisko.

Boli sme trosku nakupovat v Parndorfe, vedal u susedov za hranicami....ked sme odtial odchadzali vecer, tak nam auto ukazovao vonkajsiu teplotu -2...ale pripadalo mi, ako keby bolo -10...brrrrrrr....snad sa tej jari dockame.
Mamina bola v pondelok s Filipom na Zahori skontrolovat chalupu a tam sme uz mali v zahradke snezienky 😀

netmona
5. mar 2010

ahojte,,,,no vidím že, to počasie je fšade 🙂 na zimu 😵

emily333
5. mar 2010

už hajkate?

doseti
5. mar 2010

ja som tu 🙂