Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

aadula
22. júl 2009

ahojte kočky, ja som tu dnes mala kamoškynu dcéru, tak väčšinou sedeli decká pri pc

my sme bazénik nechali u svokry...ale asi večer pošlem mm nech preň zbehne a šupneme ho aj my na balkon ..nech nám to tu pláva 😀

tatolu aj Samko dnes spal približne toľko, asi to bude týmto teplom

ciculííík malý je zlatýýýý cmuk 🙂

tatolu
22. júl 2009

No ja mám pocit, že Táničke sa derp zúbky.
Aj v noci tak začala vrieskať. Teraz vlastne znova ona pobudila chalanov.

netmona
22. júl 2009

ahojte,,jaj dnes sa dusím jak na pekáči,, 😒 ,,,fú teplo ,,tepllo 😎

hasleerka
22. júl 2009

ahojte, tak som sa sem konečne aj ja dostala ... som bola doobeda na kontrole u kožnej, už som meškala tri mesiace

cica cmučík je chutný, tiež by som Miške vyložila taký malý, len kde dám všetky tie haraburdy čo tam mám, dokelu už aby som ten kočár predala ... cica ty máš prehlad, nevieš ako hlásia prvý augustový týždeň

cica13
22. júl 2009

Aduli...dakujeeeem 😵 😵 😵

Hasli...tak az taka rosnicka niesom, aby som vedela prvy augustovy tyzden.... 😀 😀 😀
A kam sa chystas? Prezrad 😀 😀 😀

hasleerka
22. júl 2009

no to len k tomu bratancovi na tie dolniaky, kedysi som spomínala ... bohužial na iné nie sú euráče ... ale ved snád ani toto nebude až také zlé, hlavne že aspoň na chvíľu vypadneme z paneláku na chalupu ...

emily333
22. júl 2009

ja mam dns krasny den kontrola dopadla ok o tyzden mi daju dol sadru 😵 a hned vo stvrtok ideme do medžugoria z tym ze skoro kazdy den ideme k moruuuu sa riadne tesiim , sice mm mal namietky ale povedala som mu ze najprv vylet a potom nech dava zamkovu j do zahrady 😀 nielen na dvor 😀

tatolu
22. júl 2009

Emily správne.
Robota počká 😉
Oddýchnuť si treba.

emily333
22. júl 2009

aj ja si to myslim nielen za euro sa nahanat a neuzit si ich 😵

tatolu
22. júl 2009

Teraz sa tá voda zíde 😉
Myslím, že aj tam je tak teplo ako tu, ale taký príporský teplý vzduch je omnoho lepší 😉

tatolu
22. júl 2009

Ja si už ani nepamätám, kedy som bola pri mori. Bolo to tuším v roku 2004. Potom som sa vydala 😖 😎

hasleerka
22. júl 2009

emily tak dobre že už bude prst v poriadku ... už sa s ním môžeš aj pohroziť 🙂

emily333
22. júl 2009

ja som bola z jankom v 2007 ale mm este nebol

hasleerka
22. júl 2009

ani mm ešte nebol ... ja som stihla 2x za slobodna

emily333
22. júl 2009

hasli to dufam ze bude ok ale uz pojdem aj bez sadry 😵

hasleerka
22. júl 2009

mám tu potopu, dala som babám malý bazénik na chodbu, nech si kúpu bábiku ... no hrôza 😒

emily333
22. júl 2009

😵 hasli nezavidim ja si zvyknem kupelnu vytopit 😠

hasleerka
22. júl 2009

no ty máš aspoň výhodu že nevytopíš susedov ... u mňa by to bolo horšie ... ale už je to naporiadku

aadula
22. júl 2009

som totál naštvaná stratili sme tento klobúčik https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... vôbec netuším kedy...dnes ho mal ešte doobeda vonku Samo aj po ceste domov...musel ho vo výťahu zahodiť . 😠 bol suprový tenučký a dosť drahý, teraz môžem nový kupovať a to by mu iste aj na rok ešte bol dobrý ☹

emily ani ja som ešte nebola pri mori a ani mm ..nezoberiete nás? 😀

aadula
22. júl 2009

a to som ešte na balkone zakopla o také tyče čo mm nevie už pár rokov odtiaľ odpratať 😠 a zas s tým prstom čo som si minule narazila...fajnovo ma to zas boli ...aaaaaa pomooooc... 😅

hasleerka
22. júl 2009

adula to je škoda, je aj pekný ... a nešla si pozrieť trochu po ceste ... alebo chlap nech nakukne do výtahu ... daj si štamprlku od bolesti

hasleerka
22. júl 2009

no moje nervy, s mojou Miškou budú ešte asi iné problémy ... minútu som ju nevidela a už si stihla dať stoličku k umývadlu do kúpelne a namastila si tvár mojou niveou ako jej tato ked sa ide holiť ... ešteže žiletky sú vyššie

aadula
22. júl 2009

hašli to sme ho doobeda ešte stratili ...teraz sme boli vonku, nikde sme ho nevideli ☹ a Miška je teda iné číselko 😀

aadula
22. júl 2009

halo halo..kde ste kto? ja som sa už aj korčuľovať bola 😀

emily333
22. júl 2009

ja som uz tu no idem vecernu ocistu robkat 😉

aadula
22. júl 2009

emily pridám sa k tebe 🙂

emily333
22. júl 2009

😵 😵 vauuu

aadula
22. júl 2009

😀 😀 😀 😀 nemyslím to doslovne 😀 😀 😀

emily333
22. júl 2009

no hotovo uz po radosti 😀

hasleerka
22. júl 2009

adula ty si šiková ... no baby to akú očistu idete robiť ... žebych sa aj ja teda pridala 🙂