Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

cica13
2. aug 2009

Idem ja do sprchy a do hajan....dobru nocku vsetkym!!!!!

renka9
autor
2. aug 2009

uz fuka aj u nas.... 😝

bodka13
2. aug 2009

vitaj renka 🙂 ...takže dovolenka nakoniec dopadla super 🙂

renka9
autor
2. aug 2009

ano bodka, diky,. a vy ste boli kde?

bodka13
2. aug 2009

my sme boli až za makarskou v Igrane,kúsok odtiaľ ide cica s iwkou 🙂 ...ale ešte som nemala čas hodiť fotky-najskôr som prala z dovči a od štvtrku sme maľovali a upratovali
kolko vás vyšlo ubytko?...boli ste spokojní?

renka9
autor
2. aug 2009

bodecka, akurat citam, ako si mi kraaasne zacarovla...dakujeeem 😵

renka9
autor
2. aug 2009

ubytko 50€na noc...spokojni sme s izbou boli, bol to ***hviezdickovy apartman, co som si vsimla az pri odchode 😀 , ale bolo to bez kuchynky a dost drahe, cakala a som lacnejsie

bodka13
2. aug 2009

máš čo robiť,kým si všetko prečítaš 😀 😀 😀
a ako ste sa potom stravovali?...bol 3 posteľoví?

renka9
autor
2. aug 2009

boli sme na suchej strave, a 3x sme boli na pizzi. A nasli sme si tam kamosov- rodinku z BA, s nimi sme sa kupavali, a vecer chodili na promenadu, a tatinkovia spolu nieco popili. A raz sme si u nich uvarili veceru 😉
Maso som musela vyhodit 😝 😠 , co sme mali so sebou.
Varili ste si niekedy vajicka a parky v rychlovarnej konvici????? 😀 Nieeeee? Vyskusajte, MM to na dovolenke robil 😀 😀 😀 😀 😀

bodka13
2. aug 2009

😀 😀 😀 určite si ani nevedela aký je váš tato vynaliezavý 😉 ...hlavne že ste si užili more a slniečko 😉 😵 😵
...idem už haji-beli 😔 zajtra nás čaká "ťažký"deň - ideme na alergológiu s chalanmi...dnes sa už od obeda vypytovali čo im bude robiť a aké veľké sú tie injekcie 😀 😀 😀 (chce ich otestovať)

pekné sníčky 🙂

aadula
3. aug 2009

dobré ránko,

renka vy ste teda riadne kočandy 🙂 🙂

u nás začalo fúkať, aj sa blýskalo a potom nič... ale teraz ráno je už chladnejšie..pootvárala som všade okná a užívam si chladnejší vzduch

aadula
3. aug 2009

renka až teraz som dočítala, že vajíčka a párky v rýchlovarnej 😀 😀 😀 šikovný je tm 😉

bodečka, tak nech sú výsledky čo najlepšie 🙂

iwusska
3. aug 2009

ahojte a krasne slnecne ranko vam prajem 😎
reni vitaj doma, som rada ze moje tusenie vyslo, napriek tomu zaciatku to bola krasna dovolenka 😵 😵
ako viete vcera sme boli s adulkou, sice to malo daleko od nasho telefonickeho klabosenia 😀 bolo super, som rada ze sme sa videli osobne, ma zlate deticky a sympatickeho manzela 😉
dnes sa tesim na lilu a jej rodinku, napiseme vam potom spolu z mojho pc 😀
my sme mali smolu od zaciatku dovolenky, najprv Natalkin zubcek pri ktorom si chudatko vytrpelo lebo anesteza nezabrala koli hnisu a zapalu ☹, potom Ninke pred bazenom ukradli nove adidas zabky ktore sme mali prichystane do HR a posledne rano mi Misenka 2x vracala ☹ ale inac bolo celkom v pohode

cica13
3. aug 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀
Ja vas len pozdravim, idem sa najest a ideme s davidom k logopedicke na Kramare 🙂

Reni....tak to mas pravdu, ze parky a vajka varene v konvici som este nejedla....Ivi, vyskusame? 😀 😀 😀

Ivi, tak to mi je luto Ninky....aka sucina jej mohla tie slapky cornut.....ruky by som mu polamala 😠 😠 😠 😠 😠

iwusska
3. aug 2009

cicus jasne ze vyskusame, bude sranda 😀 a na tie zabky nemam slov 😠

aadula
3. aug 2009

iwuš, presne si to vystihla 😀 asi sme vybrali zlé miesto na stretnutie 😝

iwusska
3. aug 2009

adul 😀 😀 😀 ale nebolo to az take hrozne, aspon sme sa rovnomerne opalovali 😀 😀

aadula
3. aug 2009

😀 😀 mm sa opálil podľa tielka čo sme na lístok pol hodinu čakali 😀 😀

iwusska
3. aug 2009

😀 😀 😀 to preto ze nebehal za detmi 😀 😀
mm sa uz ani opalovat nemusi, on akoby sa uz od mora vratil 😵 😀

aadula
3. aug 2009

iwuš, ale behali sme na striedačku za malým, len s Paťou do bazéna už potom nechcel... tá bola nahnevaná, ešte že boli starí s nami, tak aspoň oni s ňou na striedačku šli 😝

slonisko
3. aug 2009

ahoj dievčence.dovolenka v šturove bola super 🙂

iwusska
3. aug 2009

volala mi lilu, tak uz su 27 km od nas...to su sikulkovia 😀

cica13
3. aug 2009

Halo....uz sme doma....teta logopedicka Davidka pochvalila 😀 😀 😀 😀

slonisko
3. aug 2009

Davidko je šikulka 🙂

cica13
3. aug 2009

Ahoj Kati....som rada, ze je David celkom dobre na tom....bola som na horsie nachystana ☹

renka9
autor
3. aug 2009

ahoj, cicus, a s cim ma problemy Davidko?

renka9
autor
3. aug 2009

jaaaj, sorry, cica, pomylila som si Davidka s Filipkom 😝

ale aj tak, to uz s Davidkom na logopediu?

aadula
3. aug 2009

cica, však Davidko je v mnohých veciach šikovnejší ako Samko 🙂 a to je ešte aj o mesiac Samino starší

renka už si sa aklimatizovala na domáce podmienky?

cica13
3. aug 2009

Reni ahoj, u dawnikov treba chodit od skoreho veku na logopediu,aby sa podchytil rozvoj reci, nakolko tieto deticky maju s recou problem ☹

renka9
autor
3. aug 2009

ahaaa, viem ze maju problem s recou, len som si myslela, ze je to skoro

adulik, nic sa mi nechce, nic nevladzem robit, ale musiiiiim 😝