Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

andreah70
5. aug 2009

bodka veď deti sú najlepšia antikoncepcia 😀

aadula
5. aug 2009

andrejka...neverím, že sem chodia čítať 😀 oni sú inde kráľovné 😝 😝 😝 dnes tu mala kamošku ..ale len tak útržkovito som začula ako som bola v kuchyni ich rozhovor 😅 asi vieš o čom sa bavili.... "chalani" 😀 😀

renka9
autor
5. aug 2009

schvalne som to teraz kvoli vam premerala- medzi nasou a Kristinkinou postelou je 38 cm volnych 😒

aadula
5. aug 2009

renka, to je fakt málo 😒 ale určite to už vydržíte, však čo chvíľa sa budete sťahovať 🙂

aadula
5. aug 2009

mne sa tu papuľa v kuse otvára, tak sa s vami lúčim, dobru nocku vám 🙂 😔

andreah70
5. aug 2009

dobrú adulka aj ja pôjdem nejak ma tá dovolenka zmohla 😀

cica13
5. aug 2009

Ahojte.....
Tak u nas je to uplne opacne....Filip ked bol maly, nikdy nechcel s nami spat, ja som to sice ano nechcela dovolit, aby sa nenaucil, ale ked byval chory, tak by mi lepsie padlo, keby som nemusela schadzat z hora z postele po rebriku dole k nemu....mame hore dost velke letisko. On mi vzdy povedal, ze on nebude s nami spat, lebo on ma svoju postielku.
Tiez mame dilemu, ze kedy cmucika supnut k Filipovi do izby, ma sice malicku izbicku, ale ma tiez vysoku postel a pod nou ma taku mensiu na mieru, ta raz bude Davidova, zatial by som miesto nej dala postielku, ale tiez sa ho tam bojim teraz supnut, kym nema vsetky zuby vonku. ☹

cica13
5. aug 2009

zasa som dosla neskoro, ked ste uz vsetky odisli, hlavne, ze tu lapim na skype uz dlho 😀 😀 😀

andreah70
5. aug 2009

cica ahoj 🙂
však ani naši nespali s nami v posteli, len v izbe 😀

hasleerka
5. aug 2009

cica ja som tu tiež ešte, len som bola dať sprchu

cica13
5. aug 2009

Andy ahoj, vitaj doma.... 😉 😉 😉
Dominovi dostocne vsetko najlepsie k meninkam!!!! Hlavne vela zdravicka!

Hasli sevas, ako je na dolniakoch?

renka9
autor
5. aug 2009

ja som na FB, hadzem tam fotky z dovcy, len mi to nejak nejde 😒

cica13
5. aug 2009

Jeeezis to co pipesem, ze dostocne.....malo byt dodatocne....to preto, ze mam tmu a nevidem dobre na klabosnicu 😀 😀 😀 😀

hasleerka
5. aug 2009

no riešite dilemu ako s deťmi ... tak Zuzka spí sama v detskej od dvoch rokov a Miška je pri nej od začiatku, bo máme maličkú spálničku že sa tam postielka nevošla, tak bola v detskej a ja som tam s nimi spávala do 8 mesiacov so Zuzkou v posteli (chodila som k mm v noci randiť) ... Zuzka má od 5 rokov posch. postel

bodka13
5. aug 2009

aj ja som tuuu 🙂 aj skype zapnutý 🙂

hasleerka
5. aug 2009

cica je tu fajne okrem tých hnusných komárov ... bratranec nemá sieťky a som písala že Zuzka je celá doštípaná ... idem kuk počasie ako bude zajtra

bodka13
5. aug 2009

hasler ...ak máš fenistilové kvapky tak jej daj a nebude ju to svrbieť anemalo by to opuchnúť,aspoň Dadovi to pomáha

hasleerka
5. aug 2009

dokelu aká som sprostá ved som ich zobrala a nedala jej ... dík za radu

bodka13
5. aug 2009

nie si,to si len taká rozdovolenkovaná 😉 a ako bude zajtra rosnička naša? 😀

hasleerka
5. aug 2009

myslíš žeby som ju mala radšej zobudiť a ešte dať, kukala som a má to trošku okolo zapuchnuté

bodka13
5. aug 2009

ja by som skúsila...možno spapá v polospánku,trošku ju pridvihni a ústa hádam otvorí 😉 ,ja som našim tak dávala že to je trošku vodičky 😀 😀

hasleerka
5. aug 2009

to je hrozné, všade píšu iné počasie

cica13
5. aug 2009

Babulky, idem haji beli....oci mi klipkaju..... 😔 😔 😔

Dobru nocku!!!

bodka13
5. aug 2009

ráno kukneš z okna,vystrčíš rúčku a budeš vedieť ako je 😉 😀 😀

hasleerka
5. aug 2009

zabila som dalšieho komára dúfam že posledného a pomaly pôjdem do hajan ... kvapky sú zjedené dúfam žebude dobre

hasleerka
5. aug 2009

bodka no neviem, bo musíme vstávať o 7, lebo o pol deviatej ide autobus a to ešte asi moc teplo nebude, no hlavne aby nepršalo

bodka13
5. aug 2009

idem aj ja drichmať 😀 ...zajtra nech vám neprší a le svieti slniečko 😉 😵 😵

renka9
autor
5. aug 2009
bodka13
5. aug 2009

ešte sa tu motám 😀 ...renka pekné fotky 😵 😵 😵

bodka13
5. aug 2009

nemôžem spať ☹ 😠

http://sk.fotoalbum.eu/zelkam/a320248 ...hádam to ide 😕