Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

renka9
autor
6. aug 2009

no, dovca konci, a ja som nic neurobila, to som chcela na dome umyt okna....uz sa tam tak neprasi, minuly tyzden nam spravili uz asfaltku 😉

andreah70
6. aug 2009

ahojte
pánovi Renkovi všetko najlepšie, pevné zdravie a nech sa mu splní všetko čo si praje 🙂
ja ešte dováram deckám obed na zajtra, poobede keď som prišla z roboty som bola lenivá, tak musím teraz 😀

renka9
autor
6. aug 2009

lilu bola v polsku na nakupoch

renka9
autor
6. aug 2009

dakujem za gratulacie 😉 , odovzdam zajtra, uz isiel na nocnu
andy a co varis?

cica13
6. aug 2009

Andy, co varis? Ze ci mam metlu nakopnut...... 😀 😀 😀

renka9
autor
6. aug 2009

😀

hasleerka
6. aug 2009

a ja sa tiež pripájam k blahoželaniu,som si bola uliať jednu demänovku na jeho zdravie ...cica viem že nechce, renka a ty si dáš?

renka9
autor
6. aug 2009

ja sa radsej zdrrrzam alkoholu , chystam sa na zajtrasok 😀

hasleerka
6. aug 2009

aha preskočila som stránku a nevšimla si že je tu aj andy - čau ulejem aj tebe

hasleerka
6. aug 2009

renka takýto počítačový môžeš, z toho ťa veru hlava bolieť nebude 😀

cica13
6. aug 2009

Hasli...vykupsali ste sa dobre?

hasleerka
6. aug 2009

cica celkom to ušlo, len ked sme skoro museli odísť ... ale dalo sa ...snád zajtra budeme až do večera ... prerábajú to tam, tak sa tam určite tak o dva roky vrátim

andreah70
6. aug 2009

hasli díky za demänovku 😉 také ja môžem ...........varím guláš, teda už som dovarila, už ho len chladím, aby som to mohla dať do ladničky

hasleerka
6. aug 2009

andy tak štrngajme, bo už idem zachvíľu spať ... tak horniačky by si rozumeli s pitím 😀

andreah70
6. aug 2009

čin, čin a dobrúúúúúúúú

hasleerka
6. aug 2009

ahojte všetkým dobrú nôcku a zajtra pekný slnečný deň 🙂

jalao
7. aug 2009

bre ranko tridsiatky!!! Kdeze ste? slnko vysoko....(a moj sef daleko) 😀 Vcera ste ponocovali a aha. Haslerka, diky za privitko - rodacka 🙂

jalao
7. aug 2009

A Tatoli, vyborny napad,kupit si domcek, aj my by sme radi...ale zvolili sme tu sice delsi, zato horsi cestu(ako vravia vsetci Snezenky a machri), takze pomalicky stavame....a to je motivacia, ze tam uz toho psika mat istotne budeme!! 😅

iwusska
7. aug 2009

dobre ranko spachtosky, kdeze ste vsetky? urcite este buvate, to nie ako my pracujuca inteligencia, vsak jalao 😀

aadula
7. aug 2009

ahojte, aj ja som už trošken popracovala...ale len práce domáce 😀 Samko sa tu po mne váľa, nepáči sa mu, že mama koníkuje

cica13
7. aug 2009

Haloooooo 😀 😀 😀 😀

Figu spime..... 😀 😀 😀 😀

aadula
7. aug 2009

dnes u nás vyzerá, že bude pekne, zas sa budeme doma variť 😝

aadula
7. aug 2009

hašli, dnes sa parádne vykúpete, opálite 😉

cica13
7. aug 2009

Aduli...aj tu je pekne, aj vcera bolo, aj predvcerom 😀 😀 😀 😀

jalao
7. aug 2009

Do kelu a ten Fico ma tu vcera vobec neprisiel pozriet!!! 😖

aadula
7. aug 2009

cica u nás bolo podvečer tak chladnejšie, ale mne to vyhovovalo, dobre sa vonku posedávalo 😀 a hlavne keď mm a dcéra pobehovali za malým a ja som mohla klábosiť 😀 😀 😉

jalao, neprišla hora k mohamedovi, mal by mohamed k hore 😉 😀

jalao
7. aug 2009

no ale kdeze ho uz mam dnes nahanat?? Ten uz dnes kontroluje asi zase na inych maegastavbach... A u nas v PB bolo vecer velmi prijemne, kopkala som si hriadky skoro do tmy!! A potom sme zbadali s deckami ten superspln mesiaca!!! bol obrovsky.

aadula
7. aug 2009

ten mesiac som si aj ja všimla.... mali sme otvorené okno a svietil rovno na mňa 😝 som sa musala skovávať, aby som náhodou námesačná nebola... , ale náš Samino skoro nočný stolík preletel...mrnkal, tak som si ho dala k sebe mm ešte nespal ..síce mal malý perinu z druhej strany, ale ju nejak pretlačil, zhodil také hodinky z nočného stolíka a ja som ako raketa vyskočila...až mi zle ostalo a od vtedy ma gebuľa bolí 😝

aadula
7. aug 2009

nemôžem písať Samino mi ťahá preč ruky 😝 😝 tak ideme zbehnúť do lekárne..kto čo potrebujete? donesieme? 😀

jalao
7. aug 2009

spravne, aj my sme kopkali a pritom vinko popijali...ten spln na nas posobil akosi vysmadnuto, ze?? 🙂 Ja som moju malu mala skoro do 3 rokov normalne v postielke, takze ma nikto nekopal 😀 a teraz uz spava v deckej so starsimi...no ale to je tiez na dlhsiu diskusiu...