Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

bodka13
9. aug 2009

chodia 😀 lebo im je smutno,niečo sa im sníva ... 😠
no dnes bola priam hororová noc ☹ ...Davidko nemohol dlho zaspať a keď konečne pred polnocou zaspal sme sa uložili aj my,no o druhej už krpec ťapkal do spálne,že je smädný a vopchal sa ku mne...kým znova zaspal len sa prehadzoval 😒 ...a nad ránom ma chytil taký kašľací záchvat(neviem z čoho 😕 ) až som pískala a nemohla sa ani poriadne nadýchnuť...tak som ho zase zobudila 😠 a tato chrápal ako medveď 😠 ...od pol 5 do štvrť na 6 sa tam hádzal ako ryba na suchu 😠 tak som to vzdala a išli sme pozerať rozprávky...ale on už vôbec nezaspal ☹

aadula
9. aug 2009

bodečka, zlatko malé .. to aj naša Paťka takto býva..nevie spať a potom brázdi bytom...alebo telku pozerá 😝 ... možno ti slinka zabehla pri spaní 🙂 joj tie skoré vstávania to poznám.. 😝

emily333
9. aug 2009

sa uz vytesujem ja som poslala braskovi do ciech svoj tv z tym ze mamina mi da zanho 10000sk a my chceme lcd tak mi teraz vravela ze posiela tak zajtra uz mozem pobehat po obchodch 😵

bodka13
9. aug 2009

emily 🙂 sa tešíš 😵 😵 😵 ...aj mm sníva o takom vééélkom lcd 😀

andreah70
9. aug 2009

ahojte..........som si vás prečítala bodka a emily super fotečky.
Bodka tie pláže su tuším na celej makarskej rovnaké, akoby som videla fotky z Podace kam chodíme my 😀

My sme mali super víkend, pofandili sme na volejbale, hviezdou tam bola Peťa Polnišová, ktorá bavila divákov v prestávkach medzi setmi
včera večer sme boli na muzikáli Fontána pre Zuzanu...bolo to moc pekné predstavenie hlavnú rolu hrala Mirka Partlová.........z takých známejších tam ešte bol Lubomír Pavlovič, Martin Madej, potom tá herečka čo hrá Dadku v Paneláku /neviem ako sa volá/...........malo to len jednu vadu vstupné bolo 12 € /čo sa mi na predstavenie vonku zdalo dosť/ decká sa však prešmykli tak sme platili len za dvoch 😀 😀 .........večer sme zakončili oldies discotékov..........páčila sa aj deckám tancovali sme až do dneska 😀

emily333
9. aug 2009

ja sa uz musim vzdialit este furt som na jankovom pc a uz ma vyhana tak uz sa tu dnes nedostanem ☹

cica13
9. aug 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂
Hlasim sa z domu, idem vas precitat a popozerat fotecky 😉

emily333
9. aug 2009

ahoj cicus tak uz sme ti nasli program na vecer 😵

cica13
9. aug 2009

No precitane mam a idem cumiet na fotky 😀 😀

aadula
9. aug 2009

andrejka a cica vitajte doma po víkende 🙂

bodka13
9. aug 2009

andy 🙂 ...keby len pláže 😀 ale aj prístavy a promenády v mestečkách 😀 😀 😀
tak máte super zážitky 😵 a decká sú šikovné 😀 😀 😀

cicuš...vitaj doma 😅

cica13
9. aug 2009

Ahoj Bodecka, ahoj Adulka, ahoj Emily..... 😀

Emily, teba uz mam presmyrovanu a idem sa vrhnut na Bodeckine fotky 😀 😀

aadula
9. aug 2009

ja sa asi vytratím, malý trošku pomrnkáva..včera behal po dvore, tak spal ako zarezaný..dnes sme trčali doma ...tak dobru

bodka13
9. aug 2009

dobru adulka 🙂

bodka13
9. aug 2009

nikam nechoďte,idem sprchen 😉

renka9
autor
9. aug 2009

http://www.mimibazar.sk/rodinne_foto.php?id=564699

babyyy, tak presne takto si to predstavujem u nas v novej spalni 🙂 🙂 🙂
hrooozne sa mi to paci 😉

cica13
9. aug 2009

Fuuu Bodecka, uz som prave dopozerala, a som sa citila, ako by som uz bola v Drasniciach.
Ten nafukovaci hrad bol na Makarskej?
Aj Zivogosce si vyfotila, aj tam som kedysi bola, ale este ako dieta s nasimi 😀 😀 😀
Ako ste boli uhladne pobaleni, som to aj MM ukazovala, ze nech si berie priklad 😀 😀 😀

Reni, tak si aj ja raz predstavujem spalnu, ked budem velka a budem mat vacsi byt, zatial sa musim uskromnit s nasou vysokou postelou,ktora mi uz lezie maximalne na nervyyyyyyyyyy ☹ ☹ ☹

renka9
autor
9. aug 2009

cicus, to mas poschodovu? 😨

andreah70
9. aug 2009

Reni pekná spálňa, žiaľ ja môžem o toľkom priestore v našej spálnička 3,5 x 3,5 iba snívať 😀 😀
cicuš to aj mňa napadlo že ako úhľadne a koľko tam mali ešte priestoru, to my sme vždy naprataní na prasknutie

cica13
9. aug 2009

Reni, nemam poschodovu.....mam vysoku postel, ako mavaju v Ikea...ale omnoho kvalitnejsiu a pevnejsiu, robil ju MM na mieru 😀 😀 😀 Pod nami ma David postielku a mam tam skrinky.

Andy.....mas pravdu, aj my sme vzdy napratani....a ideme ako gadzovia, otvoris kufor a bojis sa, ze to vsetko vypadne 😀 😀 😀

renka9
autor
9. aug 2009

my tiez nemame velku, asi taku ako vy andy, ale taku postel a plavajucu chcem 🙂
ved spalnu nepotrebujes velku 😉

OK, idem haji, zajtra sa mi zacina prvy pracovny den po dovolenke, mam poobedky 😝
papa 😉

cica13
9. aug 2009

Reni, toto je pod nasou vysokou postelou: https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

cica13
9. aug 2009

Dobru Reni a praci cest! 😀 😀 😀

renka9
autor
9. aug 2009

cica- pekneeeee 😉 😉 😉

bodka13
9. aug 2009

už som tuuu 😀 😀 😀

reni...taká romantika 😵

ano ten hrad bol na Makarskej 🙂
...veď po vojensky 😀 😀 😀 ...ono to len tak úhladne vyzeralo 😅 ,aby sme sa napratali museli sme dať preč plato 😀 ...neboj po prvej zastávke aj nám padalo z kufra 😉 😀 😀

andreah70
9. aug 2009

Reni dobrú ja idem zajtra tiež do roboty, ale len zbalíť si všetky doklady a budem robiť doma, musím dohliadnuť na tých mojich divochov, lebo sa mi zdá že čím sú prázdniny dlhšie tým sú na seba horší 😝 a to som si myslela, že ako super mať veľké deti, ale tušim boli lepší na seba ako malé detičky..............teraz sa v kuse hádajú, nadávajú si na proste horor 😠

cica13
9. aug 2009

Bodecka,schvalne ti vyfotim nas kufor, ked sa budeme balit, ale tusim som ti uz jednu taku fotku posielala 😀 😀 😀

bodka13
9. aug 2009

renka...dobrú noc 🙂...ale veď doobeda ešte nakukneš-či nie 😉

hovorí sa že malé deti=malé starosti a veľké deti=veľké starosti 😒 ...aj naši,čím sú starší tým je to horšie a vekový rozdiel medzi nimi akoby sa niekedy aj strojnásobil-takí sú na seba protivní 😠

cicuš...mne sa zase páči tá vaša vysoká posteľ 😵 aj na malom priestore sa dajú urobiť divy 😉

bodka13
9. aug 2009

posielala 😀 😀 😀 ...ale ten náš bol tesne-tesne po naložení pred barákom a potom tam pribudli deky a vankúšiky a ruksak s hračkami a.... 😀 😀 😀

andreah70
9. aug 2009

babenky idem aj ja do hajan, oči mi klipkajú dobrúúúúúúúú 🙂