Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

renka9
11. jún 2009

Vitajte a zaradte sa !!! 🙂 🙂 🙂

emily333
13. aug 2009

aj u nas uz prsalo ☹ dnes do mna jeden fesacik skoro nabural este ze som mala kde skrutit volant ale gumi mi pistali riadne a krvi by sa mi nedorezal

cica13
13. aug 2009

Kati...pomaly uz robim kopky, lebo zajtra ideme na zahorie, dojdeme v nedelu vecer a potom mam na to uz len 2,5 dna ☹

bodka13
13. aug 2009

ahojte slnečnice 🙂 🙂 🙂
konečne som doma 😵 ...kaderník sa nekonal ☹ som sa tam hneď rána naštvala a bolo po nálade-zle si zapísal objednávku 😠 tak som sa otočila a odkráčala do kaderníctva kde som minule tak veľa zacvakala za účes 😀 bola tam mladá kočka a hneď som sa jej opýtala koľko to asi bude stáť 😀 (si musela mysleť,že to aká držgroška sem prišla 😀 😀 😀 )...ale bola šikovná a dobre sa s ňou kecalo 🙂 🙂 🙂 ...za 20€ ma skrášlila a hneď som mala lepšiu náladu 😵 😵 😵

andy...mužíkovi všetko najlepšie 🙂 a nech dobre oslávi 😀 😀 😀 😀

tatolu
13. aug 2009

Bodečka, takže predsa len si fešná 😉

Ja som si trošku zchrupla s týmito krpcami. Akási som unavená či čo 😉 . Je tu 22stupňov a mne sa zdá, že je tu zima. Hádam nebudem chorá 😔

tatolu
13. aug 2009

Emily, hlavne že sa Ti nič nestalo. A čo mladý muž? Aspon zastal?

aadula
13. aug 2009

ahojte 🙂 konečne som sa dopracovala aj k vám dnes 😝 ja mám od rána rušno, ešte musím s malým vybehnúť, ale asi keď domov príde, tak zalomím 😝 😝

andrejka, pripájam sa ku gratuláciám Ľumomírovi 🙂

bodka tak si zas nová žena s novým účsom 😉

emily333
13. aug 2009

tatolu veru som necakala že ma počka a aj sa mi ospravedlnil ,no uz mohol aj na kavu pozvat 😀

tatolu
13. aug 2009

No vidíš, nová známosť 😉

Fuuuj dievky, u nás družstevníci asi hnoj kydajú na polia. Tak tu smrdí... 😠

No idem sa trošku s dvojkami preisť po ulici - hore-dole, lebo už im je dlho a na dvore je dosť mokro 😖

emily333
13. aug 2009

😀 ved ai neviem ako sa volal.a ty co si chces dietky priotravit ked tam tak smrdi a ty ich beries na prechacku, 😅

bodka13
13. aug 2009

asi ich chce trošku omámiť aby večer rýchlejšie zaspali 😀 😀 😀

emily...mohol 😉 nevychovanec jeden 😀 😀 😀

adulka....len som mohla aj omladnúť 😀 😀 😀 teraz som stará s novým účesom ☹ 😀 😀 😀

emily333
13. aug 2009

ja ked mam novy uces tak mne to ubera roky a tebe nie? 😉

bodka13
13. aug 2009

asi som teda mala aj účes úplne zmeniť 😀 ...ja som si dala iba farbu a skrátiť ☹

tatolu
13. aug 2009

Bodi, o chvíľu dorastú a zmeníš aj účes.
Ja som si povedala, že si nechám dorásť vlasy, lebo že sú krátke, ale neviem, či vydržím 😖

bodka13
13. aug 2009

a ty si kedy hodila nové fotečky 🙂 ...si tam aj ty?...ten obrus je perfiš 😵 😵 😵

tatolu
13. aug 2009

To sú fotky zo stretka... Keďže som fotila ja, tak ee - nie som tam 😉

bodka13
13. aug 2009

ste mali koníkové?...a kam ste dali obrus 😅

aadula
13. aug 2009

mi neuveríte, ale ani som vás nemala dočítaných a tiež som tatolu fotky pozerala.... a tiež som ju hľadala... tatolu ukááž sa nám 🙂

bodka13
13. aug 2009

ozaj za tie válendy sme si dali odpíliť sololit v podobnej farbe ako je nábytok 😉 ...a vyšlo nás to 10€ 😵 😵 😵
zajtra už tú izbu dúfam konečne dokončíme lebo ma šľahne 😠 ...celý týždeň žijeme ako v sklade ☹

bodka13
13. aug 2009

http://sk.fotoalbum.eu/zelkam/a323653

keď chcete pozrite si fotečky 🙂 ...ako rástli naši nezbedníci 😀

andreah70
13. aug 2009

Bodka fotečky krásne Davidko bol teda riadny valibuk 😉 a aký bol vlasatý 😀
S tým sololitom ste to dobre vymysleli a hlavne lacno 😉

Tatotu pozrela som fotečky detičky pekné 🙂 ........ to ste boli kde na stretku pripomína mi to Jasenskú dolinu....tam chodíme lyžovať.

aadula
13. aug 2009

bodka, Davidko bol fakt guločka 🙂 vlasatá 🙂 kde ste toho blonďáka vzali? 😀

andrejka, tak teda na zdravie manželovi (_)

bodka13
13. aug 2009

veď tato bol blonďák,keď bol malý 😉

hasleerka
13. aug 2009

halo, len sa ohlásim, deti ma pustili k PC ... dnes som sem ani nestihla, Zuzka sa presťahovala zase z prízemia domov aj s kámoškou, tak dnes robím auperku ... idem ich uložiť a som pri vás

aadula
13. aug 2009

bodečka, to vááážne!! ach tá príroda 🙂 moja starká tvrdí, že moj otec mal do 10r. hnedá oči a potom sa mu zmenili na modré...sa mi to nejak nechce veriť...ale tak ked to jeho mama hovorí... vlasy to áno...ale oči?

hašli čakááme

bodka13
13. aug 2009

http://sk.fotoalbum.eu/zelkam/a322838
porovnaj tatina s Dadkom...verná kopia 😀 😀 😀

aadula
13. aug 2009

veľká podobnosť...ocino by nezaprel 🙂

bodka13
13. aug 2009

viem že bábätkám sa mení farba očiek ale o väčších deťoch som to ešte nepočula 😕

akosi je tu tichúčko 😒 ...to asi preto že každý prázdninuje a výletuje

aadula
13. aug 2009

no ja tu budem tiež len chvíľku...v telke síce nič nie je..ale ťahá ma to na spanie 😔

aadula
13. aug 2009

cica išla žehliť, tak sa nám nebude tiež venovať, už pigľuje na dovolenku šatočky 😵

emily333
13. aug 2009

uz som tu aj ja sme boli na pivko v susednej dedine lebo u nas krcma nie je ☹ no ja śom mala iba vodicku kedze na mna zas vyslo ze som sofer 😠